on-line с 20.02.06

Арт-блог

06.09.2018, 13:50

Вересень-2018

Знову Вересень приїхав На вечірньому коні І поставив зорі-віхи У небесній вишині. Іскор висипав немало На курний Чумацький шлях, Щоб до ранку не блукала Осінь в зоряних полях. Р.Росіцький

Випадкове фото

Голосування

Що для вас є основним джерелом інформації з історії?

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free counters



Календар подій

1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Новини регіону

19.04.2024, 15:15

Проєкт «Вишивана Херсонщина»

До Дня Вишиванки започаткований проєкт «Вишивана Херсонщина». Для ...
19.04.2024, 11:56

На Херсонщині понад 10 000 пам'яток історії та культури. У якому стані більшість з них зараз — невідомо — ОВА

  У якому стані наразі перебувають більшість пам'яток історії ...
19.04.2024, 11:45

"Не занурити в глибину навколишнього жаху, а подарувати посмішку", - херсонська художниця Яна Голуб'ятникова

  Наразі в роботах херсонської художниці Яни Голуб'ятникової не ...
> Новини регіону > На Херсонщині відбувся Koktebel Jazz Festival
Всі новини

На Херсонщині відбувся Koktebel Jazz Festival

03.09.2021 10:36

 

 

2 вересня на Арабатській стрілці у Генічеському районі завершується Koktebel Jazz Festival, який почався 20 серпня. Вперше він проходив на Азовському морі. Минулого року через пандемію коронавірусу фестиваль відмінили, до цього його проводили у Затоці, Києві, Чорноморську.

Зранку 2 вересня на гостей фестивалю та місцевих жителів чекали майстер-класи.

Художниця Леся Ригорчук розказувала і показувала, що означає Поп-арт у сучасному живописі. За її словами це популярне мистецтво.

"Просто малювати все, що від серця йде - це може бути як реалізм, так і абстракція. Незалежно від стилю. Просто треба діяти", - говорить художниця Леся Ригорчук.

У майстер - класі взяли участь і діти, і дорослі.

Мати однієї з учасниць майстер-класу Юлія Бадіна каже, що діти отримали задоволення від участі і це добре, дітей у такій формі навчають малювати.

У фестивалі взяв участь колектив гурту "Ketrah". 3 місяці тому музиканти різних національностей об'єднались, бо відчули, що разом можуть зробити щось справді прекрасне. В колективі три музиканти, два хлопці з України та дівчина з Канади. Вони познайомились у Києві та вирішили створити гурт.

18 років тому Коктебель фест був започаткований для того, щоб привернути увагу до музею Волошина і зробити там реконструкцію. Наразі головна мета фестивалю, за словами його президентки Лілії Млінарич, - разом розвиватись і знайомитись з новими іменами та музикою.

"Нам здається, що ми почали розвиватись у світовому напрямку і тренді - це такі фестивалі, які демонструють можливості різних перфомансів, колаборацій і тому це про різне: кіно, театр, митці візуального мистецтва, діджитал технології. Це і музичні історії, але стилі різні", - розказує Лілія Млінарич.


Учасниця фестивалю Vera Аrnot говорить, що їй подобається, що в Україні з'являється багато нових гуртів, які пишуть свою різноманітну музику - джазову та експериментальну.

"Я дуже рідко ходжу на концерти навмання. Гурт, який зараз грав, я його не знала. Це дуже прикольно почути щось нове. Відчувати, що тебе це драйвить, що хочеться танцювати. Дуже приємно дізнаватись нове про українську музику", - розповідає відвідувачка фестивалю Олександра Очман.

Учасники гурту "Karoon" познайомились 6 років тому. 3 роки тому у пари були перші спроби зробити спільну музику. Тарас та Лера переконані, що кохання дарує їм крила і допомагає творити.

"Це - наш перший Коктебель. Тут класна атмосфера. Нас прикольно прийняли люди. Ми отримали задоволення від виступу. Кажуть, що ми така тривожна суміш інді-попу з електронікою", - говорять учасники гурту "Karoon" Тарас та Лера.

Джерело інформації





Напишіть свій коментар

Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.