on-line с 20.02.06

Арт-блог

24.09.2020, 11:08

Сентябрь-2020

Сентябрь Слава тебе, поднебесный Радостный краткий покой! Солнечный блеск твой чудесный С нашей играет рекой, С рощей играет багряной, С россыпью ягод в сенях, Словно бы праздник нагрянул На златогривых конях! Радуюсь громкому лаю, Листьям, корове, грачу, И ничего не желаю, И ничего не хочу! И никому не известно То, что, с зимой говоря, В бездне таится небесной Ветер и грусть октября… Николай Рубцов

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free counters



Календарь событий

 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

Новости региона

24.09.2020, 10:13

Херсонський модернізм: пам`ятки всеукраїнського значення

22.09.2020, 15:12

Гончарівка взяла участь у фінальній виставці проекту «Херсонський модернізм: назад в майбутнє»

21.09.2020, 13:38

Як Гекаті наснився ГогольDream, або Олена Афанасьєва про візуальну програму Dream ГогольFest

"Amadeus"- 2011

Велика зала Херсонського музичного училища 12 березня — 08 квітня 2011

  • 12 березня субота 15:30 - Державний академічний симфонічний оркестр Запорізької філармонії, диригент Народний артист України В'ячеслав Редя.
     
  • 16 березня середа 18:00 — Шедеври світової вокальної класики
    Вокальний дует Галина Хадоківська (сопрано) та Вадим Мітряєв (контртенор)
    Ж.Оффенбаха, Ф.-Дж.Бертоні, Ж.Массне, Ш.Гуно, К.Дебюссі, Л.Деліба, К.Сен-Санса, Ф.Ліста, Ф.Пуленка, Ф.Виардо
     
  • 18 березня п'ятниця 18:00 - Вечір фортепіанної музики
    Лауреатр міжнародних конкурсів Наталя та Вероніка Строчан (м.Київ)
    у програмі твори В.А. Моцарта та Е.Гріга
  • 23 березня середа 18:00 - Солістка Національної філармонії Заслужена артистка України Ольга Рівняк (скрипка)
    Лауреат Національних конкурсів камерний оркестр "Гілея"
    програма: Й.Гайдн, концерт с-dur для скрипки з оркестром: А.Вівальді, "Пори року", диригент Владислав Белявський
  • 25 березня п'ятниця 18:00 - Вечір віолончельної музики грають солісти НКА "Київські солісти", ЛМК Юрій Погорецький, ЛВК Наталя Яропуд, ЛМК Ігор Пацовський, ЛМК Сергій Казаков, ЛМК Ірина Козлова партія фортопіано ЛМК Ірина Стародуб.
  • 26 березня субота 17:00 — Лауреат міжнародних конкурсів Мирослава Которович (скрипка), Роман Юсіпей (баян) у програмі “Почуття на терезах
  • 2 квітня субота 18:00 — Лауреат міжнародних джазових фестивалів джаз-квінтет “Take Five” м. Донецьк
    у складі: Станіслав Лавриненко (труба, флюгельгорн), Володимир Вараксін (саксафон), Володимир Денєжний (бас-гітара), Артур Фролов (ударні інструменти), керівник Заслужений артист України Анатолій Лозовський (рояль)
  • 6 квітня середа 18:00 — Лауреат міжнародних конкурсів фортопіанних дуетів ARD (Мюнхен) та Murray Dranoff (Майамі) Заслужений артист України Юрій Кот та Ірина Алексійчук.
     
  • 8 квітня п'ятниця 18:00 — Симфонічний оркестр Херсонського музичного училища, диригент Заслужений працівник культури України Дмитро Сірий


Довідки за телефоном 49-22-09
Ситарь Надежда Васильевна,
художественный руководитель Херсонской областной филармонии

Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.