on-line с 20.02.06
 

Арт-блог

06.02.2020, 09:16

Февраль 2020

Мело, мело по всей земле Во все пределы. Свеча горела на столе, Свеча горела. Как летом роем мошкара Летит на пламя, Слетались хлопья со двора К оконной раме. Метель лепила на стекле Кружки и стрелы. Свеча горела на столе, Свеча горела. На озаренный потолок Ложились тени, Скрещенья рук, скрещенья ног, Судьбы скрещенья. И падали два башмачка Со стуком на пол. И воск слезами с ночника На платье капал. И все терялось в снежной мгле Седой и белой. Свеча горела на столе, Свеча горела. На свечку дуло из угла, И жар соблазна Вздымал, как ангел, два крыла Крестообразно. Мело весь месяц в феврале, И то и дело Свеча горела на столе, Свеча горела. Борис Пастернак

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Locations of visitors to this page

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 

Новости региона

31.01.2020, 11:15

У полоні «Жіночого образу»

31.01.2020, 11:03

Херсонцев приглашают на кинотерапию "Страх перемен"

  Херсонцев приглашают на кинотерапию "Страх перемен" Что ...
31.01.2020, 10:46

Херсонців запрошують долучитися до святкування Всесвітнього дня читання вголос

> Карта сайта > Информация > Аніме для дівчаток
 
Важко знайти людину, яка ніколи в житті не чула слова «аніме». Це популярне японське мистецтво з вражаючою швидкістю завойовує світ! Однак якщо ти досі не знаєш, що твої однокласники знаходять в цих «дитячих» мультиках і персонажах з очима в півобличчя, пора познайомитися з цим напрямком більш докладно.

Смотреть аниме онлайн

 • Термін «аніме» походить від англійського слова animation - «анімація, мультиплікація». Тільки англійські мультики не називаються аніме, так як під цим терміном розуміють анімацію, вироблену саме в Японії.
 • Аніме - це мультиплікація, придумана в Японії. З цим поняттям тісно пов'язане інше поняття - «манга». Це комікси, схожі на ті, які ти любила читати в дитинстві (і які мама не хотіла купувати тобі, вважаючи їх дурними). Проте японські комікси читають не тільки діти. Ти здивуєшся, але в Японії велика частина книг написана у вигляді коміксів. І діти, і підлітки, і бізнесмени, і навіть бабусі читають мангу! Тільки мова в різних видах манги йде про різне. Ясна річ, кожен вид манги адаптований для людей певного віку.
 •  Слово «манга» винайшов знаменитий художник Кацусика Хокусай в 1814 році. Воно означає «гротески, дивні або веселі картинки».
 • Якщо ти вважаєш, що жанр аніме - це лише «великоокі дівиці з ногами від вух», то ти помиляєшся! В аніме існує величезна кількість жанрів. І не тільки великооких дівиць ми бачимо в японських мультиках. Є аніме, засноване на традиційних японських міфах, переказах, легендах і притчах. Справжнє аніме - задоволення для справжніх цінителів Японії. Негативне ставлення до цього жанру може бути викликане американізованими мультфільмами з банальними сюжетами. Але якщо розібратися, існує аніме, яке корисно подивитися кожному!
 • Перше аніме з'явилося в Японії в 1917 році. Звичайно, воно сильно відрізнялося від того, що ми бачимо зараз. Найпершим японським анімаційним фільмом вважається «Новий альбом начерків» («Декобоко Сін Гаті», 1917) Декотена Сімокава.
 • Аніме сильно відрізняється від звичайних мультфільмів. Раз подивившись японський мультфільм, ти вже не сплутаєш його з іншими мультиками.
 • Для аніме характерний метод обмеженою мультиплікації. Іншими словами, кількість кадрів в аніме не настільки велика, тоді як фон і персонажі опрацьовані детально. Спочатку цей прийом використовувався тому, що фінансувалися аніме-проекти бідно, і мультиплікатори економили як могли.
 • Першим успішним аніме-серіалом в Японії став «Могутній Атом» (Tetsuwan Atom, 1963). Він був чорно-білим. Але найпершим був «Календар в картинках студії Отоги» (1962).
 • Звичайно, самою класичною ознакою аніме є великі очі. Вони виглядають непропорційно на обличчі, але, незважаючи на це, персонажі японських мультиків не можуть не подобатися!
 • А знаєш, чому у японців, людей з вузьким розрізом очей, герої великоокі? Це пов'язано з кількома причинами. Великі очі з довгими віями спочатку малювали тільки у персонажів сьодзьо-манги. На Сході це вважається дуже гарним. Крім того, очі, з точки зору японців, - центральний об'єкт на обличчі (тоді як в американській анімації таким об'єктом є рот). Вони передають емоційність персонажа, його вік і навіть риси характеру! Тому великоокими малюють молодих, наївних, відкритих героїв. А ось у злих персонажів, навпаки, очі вузькі.
 • Доечі, ще одна особливість аніме. Герої легко перетворюються на плюшеву кішечку (собачку, зайчика) з атрибутами на зразок хвоста і вушок. Так творці підкреслюють несерйозність і наївність персонажа.

Ось ще деякі цікаві особливості осіб персонажів. Ти вже зрозуміла, що японці люблять виражати емоції. Вираз обличчя одного героя може змінюватися по сто разів за хвилину! Що ж означають ці зміни? 

Якщо у персонажа «стікає» вниз куточок рота, значить, він нервово усміхається або хвилюється. Якщо герой раптово «знебарвлюється» і на тлі починають звиватися незрозумілі смуги, значить, він знаходиться в стані стресу.

Коли на обличчі з'являється крапелька поту, персонаж думає про те, чого не може зробити, або боїться.

Коли ти подивишся пару-другу серіалів, такі міміка і жести стануть тобі зрозумілі.

У тусовці анимешников поширений термін «косплей». Це слово є скороченням англійського costumed play, що перекладається як «костюмована гра». У якомусь сенсі це нагадує карнавал. Фанати аніме влаштовують найрізноманітніші фестивалі, на яких постають в образі своїх улюблених персонажів. Для цього вони відтворюють костюми і атрибутику героїв свого улюбленого жанру з підручних матеріалів. Є навіть професійні косплеєри - їх костюми не відрізниш від оригіналу!

Менш витратне задоволення - це фанфики. Це слово походить від англійського fan fiction - «творчість фанатів». Правда, вони вимагають мало не більше часу і вміння, ніж косплей. Фанфики - це розповіді про пригоди улюблених героїв аніме. Та й не тільки аніме, але і фільмів, і книг. Деякі творці фанфиков придумують власних персонажів, які існують у вже придуманому світі. Іноді такі розповіді виходять мало не цікавіше оригіналу!

Існує величезна різноманітність жанрів аніме. Про деякі з них ми розповімо далі.

 • Сьонен. Це так зване аніме для хлопчиків. Розраховано воно на молодих людей від 12 до 18 років. Цей жанр остаточно склався до 1964 року. Сюжет його можна описати досить просто: історія про хлопчика, який рятує світ. Тобі це здається нудним і нецікавим? Ну, на те це і аніме для хлопчиків - їм постійно хочеться когось рятувати...
 • Сьодзьо. Як ти вже здогадалася, якщо є аніме для хлопчиків, то куди ж без аніме для дівчаток. У цьому жанрі аніме відображено те, що цікавить тебе: взаємини з хлопцями, романтичні відносини між героями, перша любов... При всьому при цьому персонажі можуть мати магічними здібностями - в сьодзьо-аніме це тільки вітається! Наприклад, всім відомий серіал «Сейлор Мун» розповідає про дівчину, яка отримує магічний артефакт, за допомогою якого вона може здійснювати добрі справи в ім'я Місяця. В інших аніме головна героїня є потомственої чарівницею або володіє магічними здібностями.
 • Спокон. Аніме цього жанру розповідає про пригоди юних спортсменів, їх друзів і супротивників. А назва жанру складається з двох слів: «спорт» і « сила волі».
 • Кодомо. Коли ти була маленькою, то напевно бачила таке аніме, створене спеціально для дітей. Це «ПчелкаМайя», «Лулу - ангел квітів», «Грендайзер» і «Гонщик Спіді».
 • Добуцу. Добуцу перекладається з японської як «пухнастикі». Японські мультиплікатори люблять розповідати про пригоди людиноподібних «пухнастих» істот. Герої його виглядають як люди, але при цьому володіють вусами, лапами і хвостом.

Крім того, аніме включає в себе такі жанри, як фентезі, кіберпанк, містика, драма і багато інших. Якщо тебе зацікавило це японське мистецтво, ти легко знайдеш аніме в магазинах або в Інтернеті. Зазвичай знайомство з аніме радять починати з класиків жанру. Напевно тобі сподобаються аніме -фільми Хаяо Міядзакі («Принцеса Мононоке», «Мій сусід Тоторо», «Служба доставки Кікі», «Віднесені примарами» і т. д.).