on-line с 20.02.06

Арт-блог

06.02.2020, 09:16

Февраль 2020

Мело, мело по всей земле Во все пределы. Свеча горела на столе, Свеча горела. Как летом роем мошкара Летит на пламя, Слетались хлопья со двора К оконной раме. Метель лепила на стекле Кружки и стрелы. Свеча горела на столе, Свеча горела. На озаренный потолок Ложились тени, Скрещенья рук, скрещенья ног, Судьбы скрещенья. И падали два башмачка Со стуком на пол. И воск слезами с ночника На платье капал. И все терялось в снежной мгле Седой и белой. Свеча горела на столе, Свеча горела. На свечку дуло из угла, И жар соблазна Вздымал, как ангел, два крыла Крестообразно. Мело весь месяц в феврале, И то и дело Свеча горела на столе, Свеча горела. Борис Пастернак

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Locations of visitors to this page

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 

Новости региона

17.02.2020, 16:00

Готуйте картини та резюме!

31.01.2020, 11:15

У полоні «Жіночого образу»

31.01.2020, 11:03

Херсонцев приглашают на кинотерапию "Страх перемен"

  Херсонцев приглашают на кинотерапию "Страх перемен" Что ...
Все новости

«Сонце української музики»

22.03.2012 11:35

Хай музика його живе в серцях,
Як сонце зігріває Україну.
В ній всі найвищі, ніжні почуття
В ній любов і туга,
В ній саме життя

20 березня у великій залі Херсонського музичного училища відбувся ювілейний концерт до 170 – річчя від дня народження видатного українського композитора, основоположника української композиторської школи, піаніста, хорового диригента, громадського діяча – Миколи Віталійовича Лисенка.
У святкуванні взяли участь солісти – інструменталісти і вокалісти та усі творчі колективи музичного училища: симфонічний оркестр (художній керівник та диригент – заслужений працівник культури України Сірий Д.А.), оркестр народних інструментів (художній керівник та диригент – Петров К.В.), оркестр української музики «Венцерада» (художній керівник та диригент – заслужений працівник культури України Кисіль В.І.),камерний оркестр «Art» (художній керівник та диригент – Євнопулос Ю.С.), духовий оркестр (художній керівник та диригент – Халілаєв Ю.Р.), хор (художній керівник та диригент – Волгірєва Т.І.) та хор ОДМШ і ШПП (художній керівник та диригент – Крекніна К.В.) у супроводі ансамбля скрипалів (художній керівник – Кратасюк В.В.)

У концерті прозвучало багато творів Миколи Віталійовича різних жанрів: увертюра до опери «Тарас Бульба», сюїта з опери «Наталка – Полтавка», фінал «А вже весна» з дитячої опери «Зима і Весна», хорова духовна музика «Херувимська» та «Молитва за Україну», романси і пісні у перекладі для камерного оркестру та оркестру української музики, а також фортепіанні Українська рапсодія №2 «Думка – шумка», «Вальс – фантазія», Прелюд та вокальні твори «Коли розлучаються двоє», «Ой на гору козак воду носить», «Садок вишневий коло хати», Вальс Венери з опери «Енеїда».
Концерт завершився виконанням хорових духових творів «Херувимської» та «Молитви за Україну».
У залі панувала атмосфера піднесення та єднання національної свідомості.Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.