on-line с 20.02.06

Арт-блог

03.11.2020, 10:46

Ноябрь-2020

Мне мил ноябрь - предшественник зимы, Хоть самодур и нравом переменчив, С дождём и снегом, властью ранней тьмы, При свете фонарей почти застенчив... Люблю туманы, хруст подстывших луж, Незрячесть к лицам, дом с горячим чаем Ноябрь суров и сентиментам чужд, Скуп на цвета... Но так порой отчаян! Вдруг впустит солнце. И оно, спеша, День рассветит, раскрасит, отогреет... Весна - и только. Вот тогда Душа Вся встрепенётся и ...зазеленеет Алла Мироненко

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Новости региона

21.01.2021, 13:46

Стартував Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей"-2021

14.01.2021, 12:16

"Три празники приходять у гості" – новий проєкт від Херсонського обласного центру народної творчості

14.01.2021, 11:47

Фестивалі у громадах Херсонщини: дозвілля та користь

> Новости региона > Навчальний курс з підготовки фахівців туристичного супроводу «Туристичний гід» пройде в Херсоні
Все новости

06.01.2021 09:44

Навчальний курс з підготовки фахівців туристичного супроводу «Туристичний гід» пройде в Херсоні

Ви давно мріяли змінити власне життя, спробувати себе у новій професії, реалізувати забуті мрії та почати розвивати приховані таланти? Ви вмієте спілкуватися з людьми, швидко захоплюєте слухачів своїми цікавими розповідями, любите Херсон, нашу неймовірну область й мрієте ділитися цією любов’ю з гостями нашого краю, дарувати позитивні емоції та враження? Спробуйте освоїти захоплюючу професію гіда-екскурсовода. Якщо ви вже маєте досвід роботи гідом-екскурсоводом та прагнете підвищити свій кваліфікаційний рівень, ця можливість також для вас!

Управління туризму та курортів Херсонської обласної державної адміністрації спільно із Громадською спілкою «Всеукраїнська асоціація гідів» (ВАГ) мають наміри у лютому 2021 року забезпечити організацію навчання та підвищення кваліфікації «Туристичний гід Херсонської області».

Курс розроблено досвідченими фахівцями туристичної справи — гідами-практиками, сертифікованими методистами та тренерами за вимогою ДСТУ EN 15565:2016 «Туристичні послуги. Вимоги до професійної підготовки та кваліфікаційних програм для гідів», розрахований для тих, хто хоче опанувати професію туристичного гіда та відчуває силу і наснагу до цього, або бажає підвищити кваліфікацію, розширити свої знання, вміння та навички.

Обмежень для навчання за віком та базовою освітою немає. Однак обов’язковою умовою для зарахування на курс є наявність диплому про вищу освіту (бакалавр, магістр).

За результатами навчання видається Сертифікат єдиного зразка, який стане основою для подачі документів до Державного реєстру гідів.

Курс навчання включає лекції, семінари, практичні заняття, згідно стандарту ДСТУ 15565:2016. Тривалість навчання близько 3 місяців. Можливість дистанційної участі.

За результатами навчання слухачі курсу опанують такі навички та отримають досвід:

методики підготовки та проведення екскурсії на автотранспорті;

методики розробки авторських екскурсій;

методики та практики інтерпретації історичної, культурної та природної спадщини;

методики розробки та апробації туристичних маршрутів;

методики проведення гастро турів за міжнародними стандартами;

використання інформаційних ресурсів при складанні контрольних текстів екскурсій;

сучасних методик проведення екскурсій для різних груп екскурсантів.

Технічне забезпечення курсів:

Надається постійний доступ до навчально-методичних матеріалів на гугл диску  (книги, мапи, презентації, текстові та графічні матеріали тощо).

Надаються аудіо-записи навчальних матеріалів (лекції, пояснення до презентацій).

Проводяться індивідуальні консультації з викладачами курсів (згідно з заздалегідь узгодженим розкладом) за допомогою зручних для слухачів курсів засобів комунікації (web-платформа, skype, viber).

Постійна інформаційна підтримка слухачів курсу, а саме надання розкладів занять та змін до них, інформації про перебіг виконання контрольних та тестових завдань, інформації про підготовку до заліку та екзамену тощо.

Вартість навчання:

Базовий курс – 5000,00 грн.

Навчання гідів-перекладачів – 6500,00 грн.

Кількість студентів в групі: не менше 10 осіб та не більше 20.

Дати старту занять та їх розклад визначатимуться за результатами набору необхідної кількості студентів, орієнтовно на початку лютого 2021 р.

_________________________

Зареєструватись на курс можна за посиланням до 20 січня 2021 року: https://forms.gle/KKzHXBSfEtaMQoDP6.

 ! Першим 10-ти зареєструвавшимся учасникам 50% вартості навчання  забезпечується управлінням туризму та курортів Херсонської обласної державної адміністрації в рамках виконання Програми розвитку туризму та курортів у Херсонській області на 2019-2021 роки

Для зарахування на курс необхідно пройти співбесіду та надати наступні документи:

- копії паспорта та ідентифікаційного коду;

- копії диплома про вищу освіту;

Детальніше про ГС «Всеукраїнська асоціація гідів» (ВАГ) https://uaguides.com/

Головною метою ВАГ є об’єднання гідів на засадах створення сприятливих умов для розвитку національного туристичного ринку шляхом розробки та просування якісного екскурсійного продукту, підвищення рівня професійної майстерності гідів, конкретизації їх ролі й місця в просвітницькому та виховному процесі, підвищенню авторитету професії.

Нагадаємо, що Всеукраїнська асоціація гідів є членом Федерації Європейських Гідів (FEG) з 2016 року, та представляє Україну в цій професійній спільноті. Також, ВАГ є співзасновником Національної туристичної оргазації (НТО).

Голова Правління ВАГ – Яніна Гаврилова

+38050-9216727, +38068-5983282, tourguidesua@gmail.com

facebook.com/UkrainianTouristGuidesAssociation

Херсонське відділення ГС ВАГ:

Керівник - Галина Аблова

+38095 535 03 71

galina-ablova@ukr.net

Джерело

Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.