on-line с 20.02.06

Арт-блог

01.07.2020, 09:38

Июль_2020

Июль По дому бродит привиденье. Весь день шаги над головой. На чердаке мелькают тени. По дому бродит домовой. Везде болтается некстати, Мешается во все дела, В халате крадется к кровати, Срывает скатерть со стола. Ног у порога не обтерши, Вбегает в вихре сквозняка И с занавеской, как с танцоршей, Взвивается до потолка. Кто этот баловник-невежа И этот призрак и двойник? Да это наш жилец приезжий, Наш летний дачник-отпускник. На весь его недолгий роздых Мы целый дом ему сдаем. Июль с грозой, июльский воздух Снял комнаты у нас внаем. Июль, таскающий в одёже Пух одуванчиков, лопух, Июль, домой сквозь окна вхожий, Всё громко говорящий вслух. Степной нечесаный растрепа, Пропахший липой и травой, Ботвой и запахом укропа, Июльский воздух луговой. Борис Пастернак

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Locations of visitors to this page

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Новости региона

06.07.2020, 10:07

У Херсоні презентують сайт-специфік перформанси «Червона лінія»

03.07.2020, 10:24

Роман херсонця спеціально відзначили на конкурсі “Коронація слова”

03.07.2020, 09:19

Гончарівка – на сторінках міжнародного туристичного путівника «Kherson&Region»

Все новости

27.09.2017 14:04

«Бешкетуємо» разом

Творча співпраця студентського театру « Я Вірю» Херсонського училища культури (керівник Чумаченко О.Ф.) та Народного художнього колективу дитячого  театру «АРТ-Ідея»   школи-гімназії №3 (керівник Грендаш А.І.) набирає обертів і збагачується новими проектами. Спільна творча робота колективів, прем’єра якої відбулася у листопаді 2017 року, ввійшла до діючого репертуару. Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру Ім. М Куліша. Дитячий театр грає виставу «Цей бешкетник Том Сойєр», а  студенти працюють з ігровою програмою « Сюрпризи від Тома Сойєра». Крім цього учасник студентського театру Володимир Мішуков  дебютував у виставі дитячого театру в ролі індіанця Джо.

Ще у фойє театру студенти зустрічали маленьких глядачів та іх батьків, знайомились, проводили цікаві конкурси, жартували,створюючи відповідну атмосферу для сприйняття вистави. Через гру легко і невимушено навчали дітей правилам поведінки в театрі. Після вистави, яка відбувалася в театрі-кафе, студенти знову грали з дітьми; перевіряли, що запам’ятали діти, переглянувши виставу; залучали до конкурсів і батьків. Така форма подачі вистави дала можливість маленьким глядачам не тільки спостерігати за подіями, але й бути їх безпосередніми учасниками.

Володимир Мішуков про свою роботу розказав наступне: «Беручи участь в цьому проекті, я отримую досвід роботи з дітьми, краще розумію, як знайти спільну мову з підлітками. Вчуся як правильно організувати роботу з колективом,щоб працювати без метушні, з гумором та повагою один до одного.»

Анастасія Грищук додала: «Це колосальний досвід. Ще раз впевнилася в тому,що діти нас навчають багатьом речам. А я , в свою чергу,дякую за таку можливість вчитися.» Творча робота двох колективів приносить реальні результати, як для вихованців дитячого театру, так і для студентів. А керівники вже розробляють нові  ідеї для  цікавих  спільних проектів.

Голова ЦК «Видовищно-театралізовані заходи», викладач-методист Чумаченко О.Ф.Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.