on-line с 20.02.06

Арт-блог

06.09.2018, 13:50

Вересень-2018

Знову Вересень приїхав На вечірньому коні І поставив зорі-віхи У небесній вишині. Іскор висипав немало На курний Чумацький шлях, Щоб до ранку не блукала Осінь в зоряних полях. Р.Росіцький

Випадкове фото

Голосування

Що для вас є основним джерелом інформації з історії?

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free counters



Календар подій

    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Новини регіону

14.03.2024, 23:17

Кількість ідентифікованих картин, які викрали військові РФ під час втечі з Херсона, зросла до 94 робіт

  Робота художника Михайла Шапошникова "Півонії", ...
14.03.2024, 23:13

"Кава з ароматом перемоги": херсонський театр презентував концертну програму

  Херсонський обласний музично-драматичний театр ім. М. Куліша презентував ...
14.03.2024, 23:06

У Херсоні відбувся концерт для місцевих жителів, військових та волонтерів

  9 березня 2024 року у Херсоні відбувся концерт для місцевих ...
> Туризм, відпочинок, розваги > Бізнес-інкубатор з розвитку зеленого туризму

Бізнес-інкубатор з розвитку зеленого туризму

 

«Бізнес – інкубатор з розвитку зеленого туризму на території Таврійської степової культури Херсонської області»  

    Херсонська міська громадська організація «Ліга ділових та професійних жінок» розпочала реалізацію проекту «Бізнес – інкубатор з розвитку зеленого туризму на території Таврійської степової культури Херсонської області»,  що започатковано для фермерів, які є власниками особистого селянського господарства та підприємців, які організували свою діяльність в галузі зеленого туризму. Підтримка проекту здійснюється Фондом Євразія за рахунок коштів, наданих Координатором проектів ОБСЄ в Україні та Агентством США з Міжнародного Розвитку (USAID).

    Для ефективної реалізації програми вибрано три пріоритетні райони - Голопристанський,  Каланчацький,  Чаплинський.  Вони розташовані в степовій зоні та межують з морем, в яких збережено унікальну таврійську степову культуру, де існують сприятливі умови для розвитку малого і середнього підприємництва в галузі зеленого туризму, як перспективної  галузі, де відчувається нагальна потреба в послугах Бізнес-інкубатора. 

   Стратегія досягнення мети проекту, Програма Бізнес-інкубатору передбачає забезпечення сприятливих умов для ведення бізнесу в галузі зеленого туризму спектром інформаційних та просвітницьких послуг.

  Інформаційні послуги (консультування): з ефективного управління підприємством; допомога в розробці бізнес-планів; сприяння у проведенні  маркетингових досліджень туристичного продукту; пошук ділових партнерів; джерела мікрокредитування; правові аспекти підприємництва; оптимальне оподаткування; сприяння у реєстрації підприємств; інформування про новини в законодавстві та інші.

   Просвітницькі послуги(cемінари-тренінги): «Основи підприємництва в туристичній галузі», «Як розробити бізнес-план», „Основи туристичного маркетингу”, „Техніка ефективного продажу”, „Управління персоналом”, „Фінансовий менеджмент”, «Специфіка оподаткування туристичної галузі», „Оптимальне оподаткування”, „Правовий захист підприємницької діяльності”.

   Програма спрямована на вирішення проблеми якісного та ефектиного використання тих ресурсів області, які  є притаманними для розвитку зеленого туризму, а саме на власників садиб, фермерів, представників малого та середнього бізнесу. Програма сфокусована на поширенні передового міжнародного досвіду та знань з розвитку галузі зеленого туризму, саме на території таврійської унікальної степової культури.  Це є одним з найбільш важливих елементів, що обумовлює розвиток підприємництва у даному напрямі та активно впливає на економічний розвиток області.    Тому, основним компонентом Програми є надання комплексної тренінгової, консультаційної допомоги фермерам, підприємцям-початківцям та малим підприємствам в даній галузі. Навчальні програми розробляються з урахуванням індивідуальних потреб і проводяться  за такими  напрямками, як стратегічне планування, підготовка туристичного продукту, менеджмент підприємства, управління персоналом, просування товарів і послуг, мистецтво ефективного продажу та ін. Також консультанти бізнес - інкубатору   надають послуги широкому  загалу клієнтів, починаючи від корпоративних  до індивідуальних, яким можуть знадобитися вузькоспеціалізовані консультації  з   відкриття власної справи.     Цей підхід забезпечить додаткову демонстрацію переваг успішного розвитку підприємництва, навчання менеджерів туристичної галузі та покращення правового і регулятивного середовища для ведення бізнесу в області.

    Послуги в програмі БІ надають досвідчені сертифіковані експерти, серед яких менеджери туристичної діяльності, консультанти зі стратегічного планування (кандидати наук),  тренери і технічні спеціалісти.  Це колектив  експертів з багаторічним досвідом тренерської діяльності.   

Адреса Консультативного Пункту з розвитку зеленого туризму:

Херсон, вул.. Чекістів, 2а, каб. 12. конт.тел.: (0552) 45 44 95

 

До відома власників садиб!

     Бізнес-інкубатор з розвитку зеленого туризму  проводитиме  цикл семінарів-тренінгів для власників садиб Голопристанського, Каланчацького, Чаплинського районів  та прилеглих сіл м. Херсону.

Про місце проведення, дату та час буде поінформовано додатково.

      1. Семінар – тренінг: «Організація та планування сільського зеленого туризму»

          1. Основні вимоги щодо облаштування агрооселі для прийому туристів

          2. Організація планування сільського зеленого туризму

          3. Організація сільського зеленого туризму як виду підсобної діяльності

Семінар-тренінг «Сільський зелений туризм як окрема форма рекреаційної діяльності»
          1. Відмінність між «сільським» та «міським» туризмом

          2. Мале-туристичне підприємництво  як основний вид діяльності сільських мешканців у курортно-рекраційних районах Херсонщини

          3. Форми організації відпочинку на селі

Семінар-тренінг «Технологічні основи гостинності»
Семінар – тренінг: «Особливості менеджменту сільського зеленого туризму» 
           1. Технології просування та збуту агрорекреаційного продукту в сучасних умовах.

           2. Управління іміджем сільської території

           3.  Менеджмент людських ресурсів сільського туризму

           4.  Інформаційні технології просування та збуту європейського агрорекраційного продукту в умовах глобалізації туристичного ринку (порівняльний досвід)

Семінар-тренінг «Маркетинг сільського зеленого туризму»
           1.  Сутність маркетингу сільського зеленого туризму

           2.  Основи позиціювання та конкурентоспроможності в умовах туристичного ринку

           3.  Інформаційні системи маркетингових комунікацій у сільському зеленому туризмі

 

 

Галереї


Семінар із зеленого туризму на базі садиби "Чайка"

Семінари 2007

Виставки в Херсоні 2007

Виставки в Києві 2007

Буклет "Бізнес-полігон "Таврійський літник"

Статті

10.04.2007 Сільський туризм – традиції гостинності, які приносять прибуток.
22.01.2007 Стратегія розвитку туристичної галузі Херсонщини – від світових стандартів гостинності до високої якості життя.
3. 02.06.2010 14:16
Елена Купцова

От проекта GTZ сертефицированный тренер проводит консультации и презентации по зеленому туризму и не только. Обращаться на емайл khersongreenkit@mail.ru или в скайпе. Проводим обследование зеленых садыб с описанием местности для Черновецкой НГО которая работает с партнерами за рубежем. (Будет бесплатный сайт)

2. 28.05.2010 12:43
Редакция_OM4

Шановна Наталя Генадіївна! Ми отримали Вашого листа і зв'язались з Бізнес-інкуботором по розвитку зеленого туризму. Вони повідомили, що активної діяльності на даний момент не ведуть, проте надають консультації. Радимо Вам безпосередньо з ними зв'язатися по тел.:  39-18-91.

1. 22.05.2010 17:19
Петух Наталя Геннадіївна

Хочу спробувати займатись організацією зеленого туризму на території Скадовського району Херсонської області у відповідності до проекту «Бізнес – інкубатор з розвитку зеленого туризму на території Таврійської степової культури Херсонської області», будь ласка повідомте про отримання мого листа

Напишіть свій коментар

Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.