Брифінг людей неспокійної вдачі!
«Для козака шабля – його хрест, перемога – його Бог, а пісня – його молитва!»
(Доменіко Чамполлі)
І сьогодні 19 червня у нас в обласному Палаці культури відгриміла, відспівала, відплескала зустріч двох талановитих колективів, які присвятили свою творчість, свій вільний час, своє життя народній пісні. У нас сьогодні відбувся брифінг з народним ансамблем народної пісні «Херсонські молодички» та народним ансамблем народної пісні «Берегиня». «Бр́ифінг» (англ. briefing) — короткий публічний виступ, на якому учасники певних подій або заходів надають інформацію про поточний перебіг справ, позиції сторін, повідомляють раніше невідомі деталі та відповідають на питання журналістів.
Журналістом сьогодні був кожен з нас!
Питання, веселі музичні завдання, дружнє спільне виконання, а головне творча атмосфера - ось головні епітети сьогоднішнього брифінгу. Все було незвично починаючі зі слова «брифінг», нової атмосфери зали і танцюючого компетентного журі:
СПІВОЧИЙ МОДЕРАТОР ШОУ «БИТВА СПІВОЧИХ ЕКСТРАСЕНСОВ»
ЛЮДМИЛА КУРЧЕНКО
МЕНЕДЖЕР РЕКЛАМНОГО ВІДДІЛУ ЖУРНАЛУ-COSMOPOLITAN – ПАЛАЦ
КАТЕРИНА ЗАХАРОВА
ШЕФ-РЕДАКТОР ТОК-ШОУ «ХОЛОСТЯК ЗА 70»
КАТЕРИНА КУЛЬМАН
ГОЛОВНИЙ БАЛЕТМЕЙСТЕР ПРОЕКТУ
«ОПК-ТАНЦЮЮТЬ ВСІ»
АНАСТАСІЯ ПАРЖЕЦЬКА
ВЕДУЧИЙ ОГЛЯДАЧ ЖУРНАЛУ –«Vogue-РУЇНИ» ЯНА ІВАНОВА.
І закінчуючи веселими відповідями-жартами керівників творчих колективів - Катерини Логвиновської («Берегиня») та Заслуженого працівника культури України В’ячеслава Гребенюка («Херсонські молодички»).
Головне - що ми відповіли на найважливіше питання брифінгу: «А що буде далі?» А далі буде життя наповнене піснями і дружбою в нашому Палаці в нашому народному домі.