on-line с 20.02.06

Арт-блог

03.11.2020, 10:46

Ноябрь-2020

Мне мил ноябрь - предшественник зимы, Хоть самодур и нравом переменчив, С дождём и снегом, властью ранней тьмы, При свете фонарей почти застенчив... Люблю туманы, хруст подстывших луж, Незрячесть к лицам, дом с горячим чаем Ноябрь суров и сентиментам чужд, Скуп на цвета... Но так порой отчаян! Вдруг впустит солнце. И оно, спеша, День рассветит, раскрасит, отогреет... Весна - и только. Вот тогда Душа Вся встрепенётся и ...зазеленеет Алла Мироненко

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Новости региона

15.10.2021, 09:06

У бібліотеці розпочав свою роботу інклюзивний креативний майданчик «Пізнай мене через творчість»

13.10.2021, 11:17

Як Херсон відзначатиме День захисників і захисниць України

13.10.2021, 11:14

У Новій Каховці відбувся «День музики», присвячений 45-річчю музичного відділення дитячої школи мистецтв

 

Чарівники сучасності

Землетрус у Китаї, обрання нового президента США, перемога улюбленої футбольної команди чи поява чергової дитини в родині Джолі та Пітта - вони дізнаються про це першими. Маєте бажання привітати друга з днем народження, але він живе в Амстердамі? Чи хочете почути голос коханої, якої давно не бачили, для них це також не виявиться великою проблемою. Що ж це за чарівники?

16 листопада кожен українець, який ввімкне зранку телевізор, зазирне у поштову скриньку, сівши в авто або в маршрутку, прослухає свіжі новини, домовиться про зустріч по телефону та зайде на свою сторінку «Вконтакте» або «Одноклассниках», символічно визначає День робітників галузі зв'язку та інформатизації України, їхню працю, дійсно, можна назвати чарівною, адже завдяки їм зменшується відстань між селами, містами, а то й цілими країнами та континентами. Людська думка, проникаючи в глибини третього тисячоліття, показує, що ми є свідками й учасниками лише початку пробудження нових ідей, їхнього мутаційного періоду, коли вони буквально всюди починають рухатися й одержують усе більше поширення. Весь світ стоїть на порозі змін, величезних змін. Виклики нового часу засвідчують, що масова комунікація стає все впливовішим чинником розвитку історичного процесу.

Двадцять перше століття ми зустріли на стрімкому підйомі. Значно зросла роль ЗМІ, щороку нові комп'ютерні можливості, інтернет, глобальне супутникове телебачення, високий суспільний престиж - усе це і багато іншого роблять журналістику однією з квітучих галузей культури, бізнесу, політики. На сьогодні, відповідно до чинного законодавства у сфері телерадіомовлення, в Україні функціонують 12 загальнонаціональних і дві регіональні телемережі, 8 загальнонаціональних і 13 регіональних радіомереж. Слід зазначити, що обласні державні ТРК здійснюють формування телевізійних мереж, здатних забезпечувати 14-16 годин мовлення на добу. Активно ведеться ця робота в АР Крим, Запорізькій, Кіровоградській, Луганській, а також у Херсонській, Черкаській та в ряді інших областей. Як бачимо, Херсон теж не пасе задніх. Так, за словами замдиректора по технічним справам ХОДТРК «Скіфія» Олександра Хоменка, на сьогодні медівники нашого міста можуть похвалитися забезпеченням цілодобового телевізійного та радіомовлення.

У зоні впевненого прийому телесигналу, який, до речі, поширюється п'ятьма передавачами - у м. Херсоні, с. Василівка Каховського району, снт Чаплинка, Каланчак та м. Скадовськ, близько 65% населення області. Працівники ТРК враховують висвітлення всіх аспектів життя регіону. Серед журналістів обласного радіо- та телебачення чимало переможців та дипломантів багатьох міжнародних телерадіофестивалів вищого гатунку. Результати проведених опитувань виявили: матеріали «скіфійців» мають високий рейтинг у жителів нашого міста, а сама ТРК входить у п'ятірку телеканалів, які найбільш популярні серед населення. Це і не дивно, адже девізом, за яким діє творчий колектив редакції,- ніколи не зупинятися та постійно бути в пошуку. Тож всім працівникам радіо, телебачення та зв'язку хочеться побажати, щоб муза творчості та натхнення ніколи не залишала Вас; а щоб цього не трапилося, тримайте завжди «хвіст пістолетом».

Олександр Кобельчук
«Херсонський вісник».- №46 (1057).- 18.11.2010.- стр. 3

Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.