on-line с 20.02.06

Арт-блог

06.08.2020, 09:39

Август-2020

Август Август — астры, Август — звезды, Август — грозди Винограда и рябины Ржавой — август! Полновесным, благосклонным Яблоком своим имперским, Как дитя, играешь, август. Как ладонью, гладишь сердце Именем своим имперским: Август! — Сердце! Месяц поздних поцелуев, Поздних роз и молний поздних! Ливней звёздных — Август! — Месяц Ливней звёздных! Марина Цветаева

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Новости региона

12.08.2020, 11:03

Підлітки з Херсонщини можуть спробувати себе у кінодокументалістиці

12.08.2020, 09:33

За словом - діло

12.08.2020, 09:21

Динопарк Юрського періоду в Херсоні

 

Чарівники сучасності

Землетрус у Китаї, обрання нового президента США, перемога улюбленої футбольної команди чи поява чергової дитини в родині Джолі та Пітта - вони дізнаються про це першими. Маєте бажання привітати друга з днем народження, але він живе в Амстердамі? Чи хочете почути голос коханої, якої давно не бачили, для них це також не виявиться великою проблемою. Що ж це за чарівники?

16 листопада кожен українець, який ввімкне зранку телевізор, зазирне у поштову скриньку, сівши в авто або в маршрутку, прослухає свіжі новини, домовиться про зустріч по телефону та зайде на свою сторінку «Вконтакте» або «Одноклассниках», символічно визначає День робітників галузі зв'язку та інформатизації України, їхню працю, дійсно, можна назвати чарівною, адже завдяки їм зменшується відстань між селами, містами, а то й цілими країнами та континентами. Людська думка, проникаючи в глибини третього тисячоліття, показує, що ми є свідками й учасниками лише початку пробудження нових ідей, їхнього мутаційного періоду, коли вони буквально всюди починають рухатися й одержують усе більше поширення. Весь світ стоїть на порозі змін, величезних змін. Виклики нового часу засвідчують, що масова комунікація стає все впливовішим чинником розвитку історичного процесу.

Двадцять перше століття ми зустріли на стрімкому підйомі. Значно зросла роль ЗМІ, щороку нові комп'ютерні можливості, інтернет, глобальне супутникове телебачення, високий суспільний престиж - усе це і багато іншого роблять журналістику однією з квітучих галузей культури, бізнесу, політики. На сьогодні, відповідно до чинного законодавства у сфері телерадіомовлення, в Україні функціонують 12 загальнонаціональних і дві регіональні телемережі, 8 загальнонаціональних і 13 регіональних радіомереж. Слід зазначити, що обласні державні ТРК здійснюють формування телевізійних мереж, здатних забезпечувати 14-16 годин мовлення на добу. Активно ведеться ця робота в АР Крим, Запорізькій, Кіровоградській, Луганській, а також у Херсонській, Черкаській та в ряді інших областей. Як бачимо, Херсон теж не пасе задніх. Так, за словами замдиректора по технічним справам ХОДТРК «Скіфія» Олександра Хоменка, на сьогодні медівники нашого міста можуть похвалитися забезпеченням цілодобового телевізійного та радіомовлення.

У зоні впевненого прийому телесигналу, який, до речі, поширюється п'ятьма передавачами - у м. Херсоні, с. Василівка Каховського району, снт Чаплинка, Каланчак та м. Скадовськ, близько 65% населення області. Працівники ТРК враховують висвітлення всіх аспектів життя регіону. Серед журналістів обласного радіо- та телебачення чимало переможців та дипломантів багатьох міжнародних телерадіофестивалів вищого гатунку. Результати проведених опитувань виявили: матеріали «скіфійців» мають високий рейтинг у жителів нашого міста, а сама ТРК входить у п'ятірку телеканалів, які найбільш популярні серед населення. Це і не дивно, адже девізом, за яким діє творчий колектив редакції,- ніколи не зупинятися та постійно бути в пошуку. Тож всім працівникам радіо, телебачення та зв'язку хочеться побажати, щоб муза творчості та натхнення ніколи не залишала Вас; а щоб цього не трапилося, тримайте завжди «хвіст пістолетом».

Олександр Кобельчук
«Херсонський вісник».- №46 (1057).- 18.11.2010.- стр. 3

Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.