on-line с 20.02.06

Арт-блог

04.05.2020, 10:16

Май - 2020

Май Ночь нас одарила первым теплым ливнем, Он унес последний холод с мраком зимним, Вся земля покрылась пестрыми коврами, Бархатной травою, яркими цветами. Белая береза распахнула почки: Не стоять же голой в майские денечки! Босиком помчались мы под ветром мая. Растянись на солнце, грейся, загорая! Муса Джалиль

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Locations of visitors to this page

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Новости региона

04.06.2020, 14:15

Херсонців запрошують взяти участь у кінодискусіях про права людини

03.06.2020, 10:30

Гончарівка візьме участь у міжнародному творчому проекті

02.06.2020, 09:56

Знайомство з херсонським туризмом

> Туризм, отдых, развлечения > Туризм в Таврии > Чим здивує Херсонщина курортників?

Чим здивує Херсонщина курортників?

Управління туризму та курортів облдержадміністрації шукає нові підходи до популяризації привабливого курортно-туристичного іміджу Херсонщини.
Днями на території Скадовського та Голопристанського районів була проведена низка інформаційно-ділових зустрічей провідних туристичних операторів, організаторів екскурсійного обслуговування з керівниками закладів відпочинку та оздоровлення Чорноморського узбережжя. Серед запрошених - туроператори Миколаївської та Дніпропетровської областей, журналісти, які на власні очі мали змогу ознайомитися з «туристичним продуктом», що пропонує Херсонщина.

- Поспілкувавшись з керівниками закладів відпочинку, ми з'ясували, що вони мають обмежену інформацію щодо можливостей екскурсійного обслуговування як дитячих, так і дорослих колективів. «Асканія-Нова» та «Зелені хутори Таврії» - це ті дві фішки, про які знають усі. А що ще можна показати на Херсонщині? На це запитання відповість не кожен. Батьки дають дітям кошти для культурного відпочинку, а вони натомість купують шашлики і креветки. Ось чому ми й вирішили запропонувати вам абсолютно нові екскурсійні можливості, які підготували співробітники обласного краєзнавчого музею та обласної наукової бібліотеки ім. О. Гончара, - звернувся до учасників зустрічі Сергій Шкарупа, заступник начальника управління туризму та курортів облдержадміністрації.

Перша зустріч відбулася в Скадовську. З виступів голови райдержадміністрації Юрія Бобилєва та мера міста Олександра Гавриша стало зрозуміло: розмови про те, що, мовляв, Крим цього року відпав, а значить, відпочивальники заполонять Скадовськ, тут всерйоз не сприймають. «Ніхто так просто до нас не поїде. Приїдуть ті, хто приїжджав завжди. Не виключено також, що багатьох може зупинити фінансова нестабільність. Скадовськ відомий як низькобюдждетний курорт, де відпочивають люди середнього і нижчого достатку. Як кажуть деякі скадовчани, «приїдуть родини з Західної України зі своєю картоплею». І нехай приїжджають! Але для того, щоб до нас завітали ті, хто раніше відпочивав у Криму, слід показати їм, що є куди і заради чого їхати, що є у нас, наприклад, унікальний острів Джарилгач, який в інтернет-голосуванні вважається найпривабливішим місцем Херсонщини; що проходять у нас музичні фестивалі; що маємо дельфінарій; надаємо дуже широкий комплекс послуг: від ліжко-місця за 20-30 гривень, де можна лише переночувати, до нормальних сучасних готелів, не гірших за турецькі чи єгипетські, з басейнами, SPA-процедурами, послугою «все включено»...

Учасники зустрічі у черговий раз переконалися: в Скадовську, який на всю Україну відомий як дитячий курорт, є багато чого, про що широка громадськість не знає. Скажімо, неспецифічні захворювання органів дихання, нервової системи та системи кровообігу тут лікують не тільки за допомогою клімато- і фізіотерапії, теплолікування, пелоїдотерапії (грязелікування), бальнеотерапії (ванни, душ), фітотерапії, аромотерапії, масажу, всіляких інгаляцій, коктейлів, лікувальної фізкультури, але й підключають спелеотерапію (тут є навіть своя штучна «соляна шахта»).
Далі туроператори вирушили за маршрутом смт. Лазурне, села Більшовик та Залізний Порт, де ознайомилися з роботою туристично-рекреаційних об'єктів, зі спектром послуг, які тут пропонують відпочивальникам. Знайомство вкотре засвідчило: можливості нашої області в цьому напрямі колосальні - за своїми природними та кліматичними умовами Херсонщина належить до кращих територій світу.

Анатолій Яїцький
«Новий день».- №25 (5124).- 19.06.2014.- стр.7

Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.