on-line с 20.02.06

Арт-блог

01.10.2018, 09:00

Октябрь-2018

Почався жовтень Ну, ось і жовтень туманіє, Мов молоком залите все. На сході сонце рожевіє, Сюрпризи осінь нам несе У жовтім листі і в тумані, В холодній і важкій росі… Повсюди квіти полум’яні Пишаються в п’янкій красі. Та листячко в садку рідіє Летить додолу із гілля. Травичка де-не-де рудіє, У жовтім килимі земля… І буде дощик йти частіше Прийдуть на землю холоди… І стане сіро та сумніше, Що хоч із дому не ходи… Але ще будуть й дні погожі, І сонечко пошле тепло. Та дні тепер на миті схожі — Лиш встало сонце та й лягло… А ночі довгі, горобині Постукають до нас в вікно… Та це ще буде, а от нині Ще тепло й гарно все одно. Хоч жовтень вже і на порозі, Земля ще радістю цвіте. Простує осінь по дорозі, Сміється листя золоте… Надія Красоткіна

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Locations of visitors to this page

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Новости региона

17.10.2018, 09:36

В Херсоне показали выставку «Сквозь призму феминизма»

Фото Елены Астасьевой 13 октября в помещении Арт-подвала (он же офис ...
17.10.2018, 09:23

"Вулкан" виборов Ґран-прі Міжнародного фестивалю нового кіно у м. Спліт

11.10.2018, 14:11

У міськраді затверджено план заходів до Дня захисника України та Дня Українського козацтва

Все новости

«Чорнобаївський заспів - 2015»

09.06.2015 11:14

06 червня 2015 року на базі комунального закладу Чорнобаївського СПК Білозерського району відбувся XVІІІ Регіональний конкурс хорового виконавства «Чорнобаївський заспів», у якому взяли участь 15 хорових колективів із Вінницької, Запорізької, Миколаївської та Херсонської областей із загальною кількістю учасників 435 чоловік. Членами журі цьогорічного конкурсу були: голова комісії - професор, народний артист України, художній керівник хору апарату Верховної ради України, директор та головний режисер Національного заслуженого академічного Українського народного хору ім.Г.Верьовки З.М.Корінець; професор, завідувач кафедрою народного хорового співу Миколаївського філіалу Київського національного університету культури і мистецтв, заслужений працівник культури України О.А.Шпачинський; в.о.директора Херсонського обласного Центру народної творчості, депутат обласної ради В.В.Капелюшник; провідний методист з фольклорного жанру ОЦНТ, заслужений працівник культури України В.В.Другальов; провідний методист з вокально-хорового жанру ОЦНТ В.І.Розум.


Відкривали захід на імпровізованій сцені біля Палацу культури начальник управління культури Херсонської обласної державної адміністрації, Заслужений діяч мистецтва України С.В.Думинська, директор дитячого навчально-виховного комплексу, депутат обласної ради А.Г.Луценко, секретар виконкому Чорнобаївської сільської ради А.В.Калініченко. Під час урочистого відкриття заходу господарі свята - учасниці хору «Калиновий цвіт» с.Чорнобаївки - вручали кожному колективу хліб на рушнику та запрошували до участі у конкурсі. Розпочиналася конкурсна програма музичним привітанням почесного гостя XVІІІ Регіонального конкурсу, володаря Гран-При 2014 року, народного академічного хору Голопристанського РБК (керівник Ірина Чупик).

Цього року у конкурсній програмі взяли участь два молодіжних колективи, виступи яких справили і на журі, і на глядацьку залу неповторне враження. Фольклорний колектив «Барвінок» Палацу творчості учнів м.Миколаєва (керівник Ірина Квітка) досить органічно, в автентичній манері, самобутньо та професійно представили свій виступ, який дещо різнився з академічними канонами хорового конкурсу. Але їх виступ викликав шквал емоцій у глядачів, а згодом, у перерві на прохання публіки колектив представив ще декілька творів із свого репертуару. Гарним був виступ народного хорового колективу «Калина» Миколаївського Національного аграрного університету (керівник Вікторія Максимчук), учасники якого (а це 45 молодих виконавців) всі твори виконували а капела. Від нашої області не було представлено схожого колективу, але маємо сподівання на наступному конкурсі побачити і почути молодіжні хорові колективи Херсонщини.

У заході взяли участь сім хорових колективів з херсонської обалсті, серед яких поряд з метрами хорового виконавства - народними хорами Станіславського СБК Білозерського району (керівник заслужений працівник культури України В’ячеслав Гребенюк) та «Калиновий цвіт» Чорнобаївського СПК (керівник заслужений працівник культури України Михайло Варгун), представив свій виступ після довгої перерви у роботі народний хоровий колектив Тавричанського СБК Каховського району, а для його молодого керівника Дениса Красько ця участь у такому масштабному заході стала дебютом, за що колектив отримав диплом, а керівник - пам’ятний сувенір від обласного Центру народної творчості.

Приємне враження своєю сценічною культурою, врівноваженістю хорових партій, влучно підібраним репертуаром справив виступ народного хору Борозенського СБК Великоолександрівського району (керівник Галина Кузьміна), гарними були виступи народного хору ветеранів війни та праці (керівник Світлана Ричкова) та народного жіночого хору (керівник Тетяна Морозовська) Новокаховського міського Палацу культури. Не зовсім виконали умови конкурсу народний хор ветеранів війни та праці Палацу культури «Енергетик» м.Южноукраїнськ (керівник Георгій Астахов), у якого був відсутній твір без супроводу та народний хор «Калинонька» Єланецького РБК Миколаївської області (керівник Олександр Слободніченко), який у акапельному творі підігрував колективу у басовому баянному звукоряді. Близько п’яти годин тривали творчі змагання хорових колективів. Після чого журі підвело підсумки конкурсу і визначило переможців.

У номінації юнацькі колективи:
ІІ місце – народний хоровий колектив «Калина» Миколаївського Національного аграрного університету (керівник Віктор Максимчук);
І та ІІІ місце – не присуджувалися.

У номінації академічне хорове виконавство:
І місце – народний жіночий хор Новокаховскього МПК (керівник Тетяна Морозовська);
ІІ місце – народний жіночий хор ветеранів війни та праці Новокаховського МПК (керівник Світлана Ричкова);
ІІІ місце поділили – народна хорова капела Новокаховського МПК (керівник Ніна Шепелєва) та народний хор ветеранів війни та праці м.Южноукраїнськ (керівник Георгій Астахов).

У номінації народне хорове виконавство:
І місце поділили народний хоровий колектив агрофірми «Ольгопіль» Вінницької області (керівник Валентина Футимська) та народний хор «Калинонька» Єланецького РБК Миколаївської області (керівник Олександр Слободніченко);
ІІ місце поділили народний хор Станіславського СБК Білозерського району (керівник заслужений працівник культури України В’ячеслав Гребенюк) та народний хоровий колектив Борозенського СБК Великоолександрівського району (керівник Галина Кузьміна);
ІІІ місце – народний хоровий колектив «Зоряниця» Миколаївького міського Палацу культури (керівник Вікторія Максимчук).

Пам’ятний подарунок від Чорнобаївського сільського голови отримав народний хор «Криниченька» Черніговського РБК Запорізької області (керівник заслужений працівник культури України Віктор Степанов).
Гран-При XVІІІ Регіонального конкурсу отримав фольклорний молодіжний колектив «Барвінок» Палацу творчості учнів м.Миколаїв (керівник Ірина Квітка).

Провідний методист ОЦНТ з вокально-хорового жанру                 В.І.РозумНапишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.