on-line с 20.02.06

Арт-блог

05.10.2020, 11:27

Октябрь-2020

Золотые капли октября Соберу в сверкающие звенья. Разреши поцеловать тебя Посреди случайного мгновенья. Я поглажу волосы твои… Стало небо пасмурным и влажным. Этот мир придуман для двоих — Остальное, в сущности, — не важно.  П.Давыдов  

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Новости региона

23.10.2020, 11:17

Цех для виробництва сучасного мистецтва або Музей майбутнього в минулому. Фото

21.10.2020, 14:33

Херсонські учні провели акцію “Синдром сонця”. Фоторепортаж

15.10.2020, 14:10

Гончарівка бере участь в Європейському тижні місцевої демократії

> Темы > Шоу, массовые зрелища > Дни города на Херсонщине > Міста та країни привітали Херсон з Днем народження

Міста та країни привітали Херсон з Днем народження

 

Із святкової зустрічі з представниками регіонального відділення Асоціації міст України та громад, а також офіційного прийому делегацій українських обласних центрів та представників дипломатичних відомств розпочався День міста.

Розділити радість свята з жителями нашого міста в складі офіційних делегацій прибули як офіційні делегації іноземних дипредставництв, так і гості з Києва, Запоріжжя, Одеси, Харкова, Рівного, Миколаєва, Полтави, Кривого Рогу, мери міст Херсонської області тощо.

Від імені всієї херсонської громади вітання приймав міський голова Володимир Сальдо. Зокрема, особисто привітати Херсон з 231 річницею з дня заснування завітали Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Корея пан Пак Ро-Бьок, Тимчасово Повірений у справах РФ в Україні Всеволод Лоскутов, делегація м.Залаегерсег (Угорщина) на чолі з віце- мером Дьютаі Чабою, перший заступник голови Тираспольської міської ради народних депутатів Світлана Фатєєва, Генеральний консул Грузії в Одесі Зураб Квачадзе, Генеральний консул Республіки Болгарія в Одесі Георгі Проданов, Генеральний консул Республіки Польща в Одесі Веслав Мазур, Генеральний консул Греції в Одесі Йерасимос Даварис.

Крім цього херсонців привітала делегація громадської організації Херсонського земляцтва «Херсонщина» у м.Києві.

Цими днями на адресу Херсонської міської ради надійшли і численні письмові привітання, зокрема, від Посла Норвегії в Україні пана Олава Берстада, Генерального консула КНР в Одесі пані У Сяоін, мера міста Шумен (Болгарія) Красимира Костова, мера міста Кавала (Греція) Константіноса Сімітсиса, мера м.Зонгулдак (Туреччина) Ісмаїла Есрефа, голови міського округа «Місто Калінінград» (Росія) Олександра Ярощука, голови міста Смоленська (Росія) Едуарда Качановського, голови міста Сургута (Росія) Олександра Сидорова, Вінницького міського голови Володимира Гройсмана, Сімферопольського міського голови Геннадія Бабенка.

Дякуємо всім друзям і колегам за найкращі побажання. У рамках святкових заходів відбулись і окремі зустрічі з офіційними гостями. Так, 18 вересня відбулася зустріч міського голови Володимира Сальдо з Генеральним консулом Греції в Одесі Йерасимосом Даварисом. З української сторони були присутні секретар Херсонської міської ради Юрій Погребний, перший заступник міського голови В'ячеслав Яременко, начальник управління економічного розвитку Наталія Крайнюк, президент Херсонської торгово-промислової палати Вікторія Остроумова, голова Фонду комунального майна міської ради Ігор Житченко та ін.

Під час зустрічі, проведеної відповідно до протоколу міжнародних відносин, обговорені питання, пов'язані із співпрацею України та Греції, зокрема, взаємостосунками між Херсоном та грецькими регіонами, можливістю створення підґрунтя для подальшого просування культурних, освітніх та економічних зв'язків. Наголошувалось на зацікавленості грецької сторони у подальшій співпраці в аграрній сфері, судноремонті та судноплавстві, а також участі в інвестиційних проектах.

Міський голова зосередив увагу на вже існуючих партнерських відносинах з грецьким містом Кавалом. Він зазначив, що в нашому місті проживає численна грецька община, яка бере участь як у громадському, так і в культурному житті міста, її представники входять до складу Громадської ради при міському голові. В.Сальдо запропонував поважному гостю відвідати давню грецьку православну церкву - одну з найстаріших у місті.
Генеральний консул зауважив, що має за велику честь бути присутнім на святкуванні Дня міста, назва якого походить від грецького слова.

 

Управління громадських зв'язків міської ради.
«Наддніпрянська правда». -№75(22027). -25.09.09. –стр.1
 

Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.