on-line с 20.02.06

Арт-блог

05.10.2020, 11:27

Октябрь-2020

Золотые капли октября Соберу в сверкающие звенья. Разреши поцеловать тебя Посреди случайного мгновенья. Я поглажу волосы твои… Стало небо пасмурным и влажным. Этот мир придуман для двоих — Остальное, в сущности, — не важно.  П.Давыдов  

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Новости региона

15.10.2020, 14:10

Гончарівка бере участь в Європейському тижні місцевої демократії

13.10.2020, 11:05

На 5 історичних пам’ятках у Херсоні з’явилися таблички з QR-кодами та шрифтом Брайля

13.10.2020, 10:45

У ботанічному саду в Херсоні розквітли тисячі хризантем (Фото)

> Темы > Музыка > Музыкальное образование на Херсонщине > Держекзамен - свято музики і танцю


Держекзамен - свято музики і танцю

До червня ще далеко, а наймолодший факультет ХДУ - культури і мистецтв - може похизуватися першими випускниками заочної форми навчання спеціальності "ПМСО. Хореографія. Спеціалізація: художня культура".
У холодний вечір 6 лютого 2006 року багато людей зібралися в актовій залі ХДУ, щоб побачити високу майстерність професійних хореографів країни, які через годину-другу отримають диплом спеціаліста і стануть випускниками ХДУ. Державний екзамен проходив у формі концерту, на який вільно могли потрапити цінувальники хореографічного мистецтва та всі бажаючі.

Увазі глядачів були представлені постановки на музику видатних композиторів: Франца Шуберта - "Аве Марія" у виконанні студентів-хореографів, солістів Дніпропетровського академічного театру опери та балету Дар'ї Дубровіної та студента III курсу Максима Петренка; Петра Чайковського - адажіо з балету "Лускунчик", "Іспанський танок" з балету "Лебедине озеро" та "Ханука" у виконанні лауреатів міжнародних конкурсів, солістів Національної опери України ім. Т. Шевченка Ольги Кіф'як, Костянтина Пожарницького, Анни Жабченко, Владислава Іващенка та Геннадія Рибальченка. Постановку Леоніда Лаврського на музику Сергія Рахманінова "Вешние води" виконали лауреати міжнародних конкурсів, солісти Національної опери України ім. Т. Шевченка Євген Клименко, Марія Добрякова. Хореографію Тетяни Островерх на музику Гальяно "Самотнє танго" чудово виконала вищезгадана Ольга Кіф'як; до речі, не менш блискуче виконав гопак на музику Василя Соловйова-Седого "Варіація Остапа" з балету "Тарас Бульба" Костянтин Пожарницький.

Цінителям вокального мистецтва було запропоновано "Арію Крістіни" з мюзиклу "Привид опери" на музику Ендрю Ллойд Вебера у виконанні студентки II курсу спеціальності "ПМСО. Музика. Спеціалізація: художня культура", лауреата Всеукраїнського конкурсу вокалістів міста Ніжин Вікторії Казанічан.

Завершив творчий І конкурс балета на музику Моріса Равеля "Болеро" в постановці заслуженого діяча мистецтв України, і головного балетмейстера Дніпропетровського академічного театру опери та балету Олександра Соколова у виконанні студентів кафедри хореографії ХДУ та солістів Дар'ї Дубровіної і Максима Петренка. Постановка відзначалася оригінальністю, логічністю побудови композиції, масовістю.

Не зважаючи на те, що копіткий труд над підвищенням майстерності випускників нашої Alma mater відбувався на професійних сценах столичних театрів, ми можемо пишатися тим, що ці люди з досвідом і творчою біографією обрали саме наш ВНЗ, щоб отримати диплом педагога в галузі хореографії. Професійне життя хореографа нетривале, і тому наші випускники мають велике бажання передати свої надбання учням у цьому виді мистецтва.

Випускників привітали перший проректор, професор О.В. Мішуков, декан факультету культури і мистецтв, доцент М.Г. Левченко, завідувач кафедри хореографії, професор В.В. Чуба та керівник Українського культурного центру В.Ф. Усатюк. Вони побажали їм здоров'я, успіхів у творчій та майбутній педагогічній діяльності, після чого О.В. Мішуков урочисто вручив дипломи кваліфікації "Вчитель хореографії, етики, естетики, художньої культури".

ІринаГайдайчук
Університетьска панорама. - №3 (март). - 2006

Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.