on-line с 20.02.06

Арт-блог

06.09.2018, 13:50

Вересень-2018

Знову Вересень приїхав На вечірньому коні І поставив зорі-віхи У небесній вишині. Іскор висипав немало На курний Чумацький шлях, Щоб до ранку не блукала Осінь в зоряних полях. Р.Росіцький

Випадкове фото

Голосування

Що для вас є основним джерелом інформації з історії?

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендар подій

1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Новини регіону

24.07.2024, 22:58

Культурна спадщина на Херсонщині: битва за збереження ідентичності

  Станом на 7 травня 2024 р., 1062 пам’ятки культурної ...
21.07.2024, 14:44

У “Мистецькому арсеналі” в Києві презентують книгу “Ламент Херсонщини” з історіями жителів регіону

  18 липня о 15:00 в Києві у Національному культурно-мистецькому ...
06.07.2024, 00:02

На міжнародному кінофестивалі в Ірландії покажуть стрічку “Редакція”

  12 липня на міжнародному кінофестивалі  “Galway ...

Диктатори смаку

Дивно все…часи плинуть, життя минає…в розміреному та сталому ритмі, у впевненості в своїх діях, у спланованому графіку, режимі…ніби все добре, ніби як треба, ніби так як у всіх…у всіх…У всіх однакові вирази обличчя, однакові пріоритети, надії та сподівання…. Всі - СІРІ! Проте в кожному жевріє бажання жити по-іншому, краще та яскравіше. І з цього бажання народжуються диктатори смаку, які здатні змінити світ, розфарбувати його яскравими фарбами. Вони вісники прогресу та оновлення, вони митці нових форм, вони першоджерело перетворень!..

Весна надихає на звершення, а разом із багатобарвною палітрою природи розкривається і творчий потенціал. Яскравою подією цього квітня стануть нові «Диктатори смаку»! Другий рік поспіль студенти та викладачі кафедри «Дизайн» ХНТУ запрошують херсонців на ефектне шоу, аби поділитися своїми досягненнями, здивувати сміливими ідеями, зробити творчий простір більш відкритим. Захід відбудеться у стінах Херсонського театру імені М. Куліша та у тісній співпраці з його режисером і акторами. Епатажний показ колекцій одягу, авторські відеороліки, яскраві декорації – різні грані дизайну в єдності стилю та смаку.

Кожна людина – це яскрава індивідуальність та унікальний складний мікрокосм, що поєднує в собі безліч елементів і систем. Але в процесі соціалізації індивід іноді намагається наслідувати інших і тим самим може втратити свою неповторність, оригінальність. Таким чином спільноти стають подібними одна до одної і перетворюються на безлику соціомасу. Повернення в первозданний стан можливе лише через творчість, розкриття духовного та морального потенціалу кожного із людей. Чим більше індивід як елемент системи працює за даним вектором, тим більше вірогідність створення яскравого, багатогранного суспільства.

Унікальним явищем є квітневе дизайн-шоу «Диктатори смаку», що буде знову представлене кафедрою дизайну ХНТУ. Мистецтво – це результат звершень і вічного протистояння з темними силами, це є відтворенням інтелектуальної боротьби за краще, більш яскраве та насичене майбутнє. У межах заходу представники кафедри дизайну запрошують у певну внутрішню специфічну атмосферу, в даному випадку – це крок до об'єднання з метою створення сильного культурного осередку.

Культура нерозривно пов’язана зі світосприйняттям соціуму, це джерело, через яке транслюються основи естетики та моралі. Політична диктатура чужа сучасному демократичному суспільству, проте «Диктатори смаку» – гуманна та інтелігентна сила, здатна змінювати світ на краще, адже за словами великого класика, саме краса має врятувати світ.

Кафедра дизайну ХНТУ

Напишіть свій коментар

Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.