on-line с 20.02.06

Арт-блог

01.08.2019, 10:03

Август-2019

Пахне мелісою й медом   Вранішній чай.   Серпень неждано до тебе, -   Що ж, зустрічай.     Меду прозорі краплини...   В вервиці дні   Мов кукурузні зернини,   Злото-ясні.     Пурпур томату достиглий,   Яблучок віск,   Тихі заграви вечірні,   В темряві зблиск.     Ночі такі баклажанові,   Пісня цикад...   Астри із неба рахманного   Падають в сад.         Літо спекотне дозріло,       Осінь гряде,       Сміло вже бронзове тіло       Холоду жде. Валентина П.

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Locations of visitors to this page

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Новости региона

22.08.2019, 11:45

Чемпіонат Світу з повітряних зміїв-2020 буде проведено в Україні

22.08.2019, 09:49

Урочисті заходи у Херсоні до Дня Державного Прапора і Дня Незалежності

15.08.2019, 14:05

В Україні запустився безкоштовний онлайн-курс для митців

> Темы > Литература > Из истории литературного Херсона > Дитячий гімн «малій Батьківщині»

Дитячий гімн «малій Батьківщині»

04.01.2007

У Національній бібліотеці для дітей у Києві відбулося нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Моя мала Батьківщина», який стартував ще в червні за ініціативи Українського фонду соціальних гарантій військовослужбовців та ветеранів Збройних сил і Національної бібліотеки України для дітей.

Юні таланти одержали унікальне завдання — створити власну книгу-саморобку. Майбутні прозаїки, поети, публіцисти, художники з усіх куточків нашої країни писали про свої міста, села, селища, про родину і школу — про все те, що вкладається в поняття малої Батьківщини.

Тільки в нашій області в конкурсі взяли участь близько 1300 індивідуальних та колективних авторів, якими було створено 667 (!) книжок-саморобок.
Шість робіт переможців обласного туру та сім книжок, відзначених у різних номінаціях, поїхали у «відрядження» до столиці на фінал. Вимогливе журі відзначило високий рівень творчої майстерності наших земляків: херсонці Іван Копцевич посів І місце у старшій віковій категорії, а книга Давида Іванідзе відзначена у номінації «За оригінальність».

Весела книга Івана Копцевича «Про все потроху» з загадками, вигадками, неймовірними і правдивими історіями підкорила своєю щирістю як дітей, так і дорослих. Іван мешкає у селі Бехтери Голопристанського району. Хлопець у своїй книзі розповів майже про кожного жителя своєї вулиці, про будні й свята, прикмети та рекорди своєї маленької Батьківщини. Віднині невеличка бехтерська вулиця Будівельників відома всій Україні!

Книга Давида Іванідзе також особлива. Хлопчина народився в Грузії. Коли йому було 12 років, сім'я з Тбілісі переїхала в Україну — у Білозерку. Давид написав чудову книгу-мандри в листах «Я тут живу, туди думками лину». Його розповідь про обидві його Батьківщини — Грузію і Україну — нікого не залишила байдужим.

Головний оргкомітет відзначив активну участь у конкурсі херсонських бібліотек. Саме завдяки допомозі та постійній підтримці з боку бібліотекарів тематика та жанровий спектр конкурсних робіт вражали своєю різноманітністю.
Всі книжки-саморобки фіналістів обласного туру конкурсу або їх кольорові ксерокопії експонуються у читальному залі Херсонської обласної бібліотеки для дітей.

Успіх цього конкурсу в області завдячує також організаційній роботі Херсонського обласного відділення Фонду соціальних гарантій військовослужбовців та ветеранів Збройних сил. Саме працівники фонду залучили До співучасті видатних людей і підприємців області, саме завдяки яким було сформовано призовий фонд та придбані чудові призи для переможців.

Допомогу в проведенні дитячого конкурсу в Херсонській області надали генеральний спонсор — Український Фонд соціальних гарантій військовослужбовців та ветеранів Збройних сил (президент В. Демьохін), спонсори ХОФ «АКБ УКРСОЦ-БАНК»(Н.О.Калініченко), ТОВ«ВЛА-ДО-К» (І. Поддубченко), БМУ «ЖИЛ-БУД-1» ( Л. Баум), ЗАТ «ІНВЕСТ-СЕРВІС» (О. Буренко), КСП «ЛІДЕР» (Ю. Вечерніков), ТОВ «СТРУМОК» (В. Вільдштейн), ПП «ЛТ-ОФІС» (Л. Гельфандбейн), ХОФ АКБ «ІМЕКС-БАНК» (С. Мирзаков), ПП «АППАРЕЛЬ» (А. Груздов), ПП «КАЛЮЖНИЙ» (0. Калюжний), ПП «Південьгазре-монт» (С. Ковтун), ТОВ «КРИЛА ОЛЬВІЇ» (В. Мащенко), ЗАТ «КРАСЕНЬ» (В. Мірошниченко), ПКФ «ПЛАЙ» (І.Расинський), приватний підприємець С. Ротов, AT «СІҐМА» (І. Семенчев), ТОВ «ПРИЛАД-СЕРВІО (Г. Теслюк), АФ «ПРІОРИТЕТ» (А. Щербина), НВФ «ТАХО» (В. Ходос), ТПВ «ПОСТАЧТЕХКОМПЛЕКТ» (В. Єремєєвський), КП «ОБЛФАРМА-ЦІЯ» (Ю. Горбенко), редакція газети «Новий день» (А. Жупина).

Дитячий Фонд України за особистий внесок у справу виховання дітей та молоді нагородив Кришталевим почесним знаком «Серце, віддане дітям» президента УФСГВ та ВЗС, полковника запасу, голову обласної ради Володимира Демьохіна.

Максим ГРИГОРЕНКО.
Новий день.-2007 4 січня

Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.