on-line с 20.02.06

Арт-блог

01.10.2018, 09:00

Октябрь-2018

Почався жовтень Ну, ось і жовтень туманіє, Мов молоком залите все. На сході сонце рожевіє, Сюрпризи осінь нам несе У жовтім листі і в тумані, В холодній і важкій росі… Повсюди квіти полум’яні Пишаються в п’янкій красі. Та листячко в садку рідіє Летить додолу із гілля. Травичка де-не-де рудіє, У жовтім килимі земля… І буде дощик йти частіше Прийдуть на землю холоди… І стане сіро та сумніше, Що хоч із дому не ходи… Але ще будуть й дні погожі, І сонечко пошле тепло. Та дні тепер на миті схожі — Лиш встало сонце та й лягло… А ночі довгі, горобині Постукають до нас в вікно… Та це ще буде, а от нині Ще тепло й гарно все одно. Хоч жовтень вже і на порозі, Земля ще радістю цвіте. Простує осінь по дорозі, Сміється листя золоте… Надія Красоткіна

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Locations of visitors to this page

Start visitors - 21.03.2009
free counters



Календарь событий

1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Новости региона

17.10.2018, 09:36

В Херсоне показали выставку «Сквозь призму феминизма»

Фото Елены Астасьевой 13 октября в помещении Арт-подвала (он же офис ...
17.10.2018, 09:23

"Вулкан" виборов Ґран-прі Міжнародного фестивалю нового кіно у м. Спліт

11.10.2018, 14:11

У міськраді затверджено план заходів до Дня захисника України та Дня Українського козацтва

Дитяче небо Олексія Зверика

27 листопада 2012 року відбулося урочисте вітання з 75-річним ювілеєм відомої багатьом у місті Херсоні людини, голови міської дитячої громадської організації «Асоціації повітряних зміїв», кандидата психологічних наук, громадянина Світу, члена Євроталанта, члена Сингапурської та Італійської Асоціації повітряних зміїв Олексія Павловича Звірика.
О.П.Звірик з 1990 року представляв Україну на міжнародних змаганнях та виставках з науково-технічного дозвілля в таких країнах, як Італія, Англія, Франція, Індія, Китай, Росія, на яких його вихованці у збірних командах України посідали призові місця та неодноразово ставали лауреатами змагань.

Однією з найвизначніших подій є акція запуску повітряних зміїв у День Перемоги. Так, 9 травня 2012 року у парку «Слави» під керівництвом О.П. Звірика було запущено в повітря 67 повітряних зміїв-орденів Великої Вітчизняної війни (участь прийняли 13 учнів школи №45).
А 25 листопада 2012 року, у день народження Олексія Павловича у парку «Пам'яті» Таврійського мікрорайону було проведено XII Всеукраїнські відкриті змагання з паперових куль та ракет космічної тематики під егідою Євроталанта та Мілсет, присвячені 234 річниці місту Херсон, 85 річниці дитячої технічної творчості в Україні, 75-річчю АЗП та 21-річчю ТСО України.
По класу паперових куль у формі «Ракета» ІІІ місце зайняла команда ЗНЗ №45. Вихованка Херсонської дитячої громадської організації «Асоціація повітряних зміїв», у числі якої була учениця ЗНЗ №45 Марина Васильєва, отримала особисту першість у цих змаганнях.

Школа №45 останні два роки є базою для проведення міських заходів асоціації повітряних зміїв, а саме майстер-клас для вчителів фізики по виготовленню паперових куль та ракет космічної тематики, в рамках підготовки до Всеукраїнських відкритих змагань з паперових куль та ракет; вчителів початкових класів Суворовського району по виготовленню повітряних зміїв із зображенням орденів Великої Вітчизняної війни.
До організації урочистого святкування 75-річного ювілею О.П.Звірика активно долучилася школа №45 під керівництвом управлінням освіти Херсонської міської ради. Тепла зустріч відбулася у Будинку вчителя, де і розпочинав Олексій Павлович свою діяльність у напрямі науково-технічної творчості підростаючого покоління.
З днем народження ювіляра привітала начальник відділу з питань виховної роботи управління освіти Валентина Миколаївна Поздняк та вручила грамоту міського голови В.Сальдо.

До привітань приєднались заступник директора з науково-виховної роботи Центру технічної творчості Алла Петрівна Суботіна та делегації від 32 Херсонських шкіл. Діти підготували ювіляру яскраві подарунки: листівки на космічну тематику, веселі пісні, віршовані привітання та море квітів. Ювіляр був неймовірно вражений теплими привітаннями та чудовими талантами школярів. Після привітань делегацій від шкіл Олексій Павлович розповідав про те, як розпочиналась та продовжується тісна співпраця з кожною із шкіл та поділився про визначні досягнення його вихованців.
Ювіляром пройдено величезний шлях по дорозі Життя, так хай вона буде така ж добра й щедра, продовжує радувати подарунками, які Ви заслужили роками старань - вірних друзів, перевірених труднощами, рідних и близьких, які завжди будуть опорою та тилом, нових Вам професійних перемог. Надіємось на подальшу плідну співпрацю. З ювілеєм, Олексію Павловичу!

Наталія Олександрівна Кравчук,
заступник директора з навчально-виховної роботи ЗНЗ №45
«Наддніпрянська правда».- №100.- 14.12.2012.- стр.2

Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.