on-line с 20.02.06

Арт-блог

22.12.2021, 11:41

Але згадати потім ріки ці і монохром засніженої крони, цю лінію рядка і оборони, цю риму, як троянду у руці.

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Новости региона

23.02.2022, 16:07

Гончарівка запрошує на майстер-клас із пластилінової анімації

23.02.2022, 15:54

У Xepcoнi пpoxoдить oблacний чeмпioнaт з кaйт-флaїнґу

23.02.2022, 15:47

Дванадцять років з дня створення парку "Олешківські піски" на Херсонщині

> Темы > КУЛЬТУРОЛОГИЯ > Вопросы культурологии > Для розвитку культури і духовності

Для розвитку культури і духовності

Для працівників культури завжди кожен рік починається з кропіткої і насиченої роботи. Не виняток і нинішній.
Тільки в обласному центрі для тисяч дітей Херсонщини протягом січня було проведено більше ста вистав у театрах, близько 40 експозицій в музеях, понад 80 заходів у бібліотеках. Як підкреслив Ігор Мазур, заступник начальника управління культури і туризму ОДА. це ніби розігрів для подальших фестивалів, конкурсів та свят, бо після новорічних заходів до кінця року тривають інші, внесені до програми розвитку культури і духовності області, що передбачена аж до 2017 року.

Найбільш відповідальним цьогоріч став обласний огляд аматорського мистецтва, присвячений двохсотріччю Кобзаря, 70-річчю заснування області та звільнення її від німецько-фашистських загарбників. Як розповіла Світлана Степанова, в.о. директора ОЦНТ, усі райони Херсонщини, крім двох, взяли участь у цьому масштабному заході. Усього п'ять тисяч учасників, їх ідеї вражаючі та креативні. Райони намагалися представити різноманітні техніки декоративно-ужиткового мистецтва в портретах Шевченка, організовувати флеш-моби з читанням його віршів. Майже кожна дитина - чи то в селі, чи то в місті - має можливість займатися в різноманітних гуртках і розвивати свої таланти. Але не все так просто у самих працівників цієї галузі. Окрім доповідей про зроблене, вони на колегії озвучували і проблемні питання, основне з них - кадрове, яке власне і впливає на якість роботи їхніх закладів, особливо в селах. Керівництво управління культури і туризму вважає, що контролювати призначення нових осіб на роботу в підпорядковані заклади повинні районні відділи, а не місцеві виконкоми чи сільські ради.

Віктор Гаврилюк, помічник голови ОДА, підкреслив, що ці питання будуть порушувати на рівні Кабінету Міністрів. А ще працівники культури не погоджуються, що органи самоуправління понизили їх статус. Вважають доцільним створити відділи на базі райдержадміністрацій, а не продовжувати працювати в секторах, як нині. Бо обов'язків на фахівців цієї галузі у районних центрах, а приблизно кожен має близько шістдесяти закладів культури, покладено чимало, і не, всі встигають з ними справлятися в такій розвиненій структурі, яку має культура області. Не менш важливою вважають боротьбу і за центр народної творчості, який депутати обласної ради хотіли закрити. Працівники культури проти таких дій, бо не знають, хто тоді допомагатиме методичним матеріалом клубним закладам, особливо сільським.

«Наддніпрянська правда».- №25 (36).- 03.07.2014.- стр.3

Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.