on-line с 20.02.06

Арт-блог

03.03.2020, 09:19

Март-2020

Дух пряный марта был в лунном круге, Под талым снегом хрустел песок. Мой город истаял в мокрой вьюге, Рыдал, влюбленный, у чьих-то ног. Ты прижималась все суеверней, И мне казалось — сквозь храп коня — Венгерский танец в небесной черни Звенит и плачет, дразня меня. А шалый ветер, носясь над далью,- Хотел он выжечь душу мне, В лицо швыряя твоей вуалью И запевая о старине… И вдруг — ты, дальняя, чужая, Сказала с молнией в глазах: То душа, на последний путь вступая, Безумно плачет о прошлых снах. Александр Блок

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Locations of visitors to this page

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Новости региона

26.03.2020, 10:31

"Фільми з херсонськими коріннями"

  На своїй сторінці у Леонід Єжуров повідомляє про те, що фільми ...
25.03.2020, 10:57

Як рятують Скельку

25.03.2020, 10:25

Розваги над урвищем: Херсонські гори під загрозою руйнації

Дні російської культури на Херсонщині

05.01.2007

За 14 років праці в обласному Центрі народної творчості мені доводилось бути сценаристом та режисером-постановником багатьох різнопланових та різножанрових заходів, наприклад, регіональний фестиваль «Таврійська родина» та «Чорнобаївський заспів», численні ювілейні та тематичні вечори відпочинку та свят зимового циклу тощо.

Скільки потрібно мати наснаги, віддачі улюбленій справі, яким ціннотворчим жити життям, щоб так віддаватись мистецтву, як наші аматори. Адже з давніх-давен у людській пам'яті живе чудове і містке поняття «дар», тобто талант від природи, від батька з матір'ю, від Бога. Все це було, є і буде в учасників художньої самодіяльності Херсонщини, які створили прекрасний концерт під назвою «Неразгаданная Русь...».

Від смішинок на очах до неприхованих сліз - такою була амплітуда емоцій в глядацькій залі. Всіх учасників концерту та глядачів гаряче привітав Юрій Анісімов - заступник голови Херсонського міського відділення Парти регіонів. Добре підготувалися юні «русічі» з Херсонської міської суспільної організації «Русіч».

Яскравими, з цікавими сюжетами, в колоритних костюмах виступили вихованці хореографічного жанру під керівництвом Ігоря та Ірини Малійських та лауреата міжнародних та всеукраїнських конкурсів, відмінника народної освіти Алли Рехлицької, прекрасними були подружжя Ніна та Михайло Баєви, квартет «Ясени», народний вокальний ансамбль «Ольвія» Будинку культури с Станіслав Білозерського району, керівник Заслужений працівник культури України М.Баєв. З яким ентузіазмом глядач зустрів солістів концерту: Володимира Мікулу з смт Велика Лепетиха, Оксану Позивай а Генічеська, Настю Долгих з Херсона та господаря Палацу молоді Володимира
Яценка. З великим задоволенням прослухали виступ Олександра Пінакіна, керівника естрадного оркестру Генічеського районного Будинку культури. Зачарували глядача своєю сценічною культурою та виконанням пісень народний колектив тріо "Жива вода» та чоловічий ансамбль «Жайвір» з Великоолександрівського районного Будинку культури. Лірично прозвучав дует Чарівниці з Нижньосірогозьського районного Будинку культури. Хорошим був виступ ансамблю народних інструментів (керівник Микола Кулівець) Новотроїцького Центру культури та дозвілля з солісткою Тетяною Березіною. Лунали оплески вдячної публіки на адресу народного козачого хору «Слобода» з Новотроїцька, керівник - Заслужений артист Автономної Республіки Крим Леонід Ліхтаренко.
Прекрасно подавала текст ведуча концерту Катерина Слажнєва.

Фінал взагалі полонив глядачів, які ще довго не розходилися після концерту. Організатори заходу отримали багато вітань від радісних учасників концерту та від вдячної публіки.

Валентина САП0ЖНІК0ВА, головний режисер обласного
Центру народної творчості.
Наддніпрянська правда.-2007.-5 січня

Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.