on-line с 20.02.06

Арт-блог

04.05.2020, 10:16

Май - 2020

Май Ночь нас одарила первым теплым ливнем, Он унес последний холод с мраком зимним, Вся земля покрылась пестрыми коврами, Бархатной травою, яркими цветами. Белая береза распахнула почки: Не стоять же голой в майские денечки! Босиком помчались мы под ветром мая. Растянись на солнце, грейся, загорая! Муса Джалиль

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Locations of visitors to this page

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Новости региона

02.06.2020, 09:56

Знайомство з херсонським туризмом

01.06.2020, 11:22

У Херсонському музеї зберігається унікальне прес-пап'є

29.05.2020, 09:46

Можливості для креативної молоді

> Туризм, отдых, развлечения > Туризм в Таврии > Дню Незалежності України присвячується...

Дню Незалежності України присвячується...

 

Черговий піший похід до Олешківської пустелі відбувся і цього року. На Херсонщині це вже втретє, коли всі бажаючі до Дня незалежності України відправляються у піший перехід Олешківською пустелею. Нагадаємо, що започаткував вже традиційний маршрут екс-губернатор Борис Сіленков. Мета акції — пропагування здорового способу життя у власній державі та популяризація природних багатств рідного краю. Адже Олешківські піски офіційно визнані єдиною на сьогодні пустелею в Європі. Це найбільший в ній піщаний масив, оточений лісами, який має унікальний клімат. Організатором третього переходу виступає Херсонська молодіжна громадська організація «Скіф», котра й надалі планує підтримувати таку традицію.

Сьогодні вже можна говорити про «плюси» подібних переходів унікальними місцями нашої області. Про перлину Херсонщини почула вся Україна — у пішому переході взяли участь близько 80 осіб, котрі аби побувати в найбільшій пустелі Європи прибули з Криму, Миколаївської, Кіровоградської і Херсонської областей. Загалом маршрут склав 12 кілометрів — з села Проле­тарка в Цюрупинському рай­оні до села Раденськ цього ж району. Відпочинок у барханах приваблює, в першу чергу, екстрим-туристів, і не тільки з Херсонщини. Зазирніть в мережу світової павутини і матимете можливість прочитати безліч відгуків про місцевість, що поруч з нами. Хотілося б зважити на те, що майже всі відгуки передають позитивні почуття, захоплення рідкісним та дивовижним. Все там же можете знайти інформацію, як добратися до єдиної в Європі пустелі.

Нагадаємо, що в лютому поточного року Президент України Віктор ЮЩЕНКО своїм Указом створив на території Голопристанського, Цюрупинського районів та Новокаховської міської ради Херсонської області Національний природний парк «Олешківські піски». Однак програма розвитку На­ціо­нального парку була при­зу­пинена. Херсонська облас­на державна адміністрація поки що максимально обмежує доступ туристів до території Націо­нального природного парку «Олеш­ківські піски» через небезпе­ку від старих боєприпасів. Коли відновиться програма, наразі невідомо. Разом з тим, ці деталі не заважають приїжджати відпочиваючим з інших областей до пустелі та влаштовувати ігрові стрільбища. Про інвестування та розвиток унікального природного багатства влада поки що тільки розводить руками.


Тетяна Дергачева
"Новий час".- №34 (169).- 26.08.2010.- стр. 1

Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.