on-line с 20.02.06

Арт-блог

01.10.2018, 09:00

Октябрь-2018

Почався жовтень Ну, ось і жовтень туманіє, Мов молоком залите все. На сході сонце рожевіє, Сюрпризи осінь нам несе У жовтім листі і в тумані, В холодній і важкій росі… Повсюди квіти полум’яні Пишаються в п’янкій красі. Та листячко в садку рідіє Летить додолу із гілля. Травичка де-не-де рудіє, У жовтім килимі земля… І буде дощик йти частіше Прийдуть на землю холоди… І стане сіро та сумніше, Що хоч із дому не ходи… Але ще будуть й дні погожі, І сонечко пошле тепло. Та дні тепер на миті схожі — Лиш встало сонце та й лягло… А ночі довгі, горобині Постукають до нас в вікно… Та це ще буде, а от нині Ще тепло й гарно все одно. Хоч жовтень вже і на порозі, Земля ще радістю цвіте. Простує осінь по дорозі, Сміється листя золоте… Надія Красоткіна

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Locations of visitors to this page

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Новости региона

22.10.2018, 16:02

В Херсоне южнокорейские художники презентую свои работы и сыграют на старинных инструментах

23 октября в выставочном зале ХОО НСХУ откроется выставка ...
22.10.2018, 15:56

В ноябре в Херсоне стартует литературный конкурс имени Николая Братана

Управление культуры Херсонского городского совета и Херсонская централизованная ...
22.10.2018, 15:46

Херсон боротиметься за статус молодіжної столиці України

Все новости

Святкова літературно-музична програма

05.06.2014 11:26

У червні 1983 року генерал-майор  В.М. Жирнов   об'єднав у своїх рядах однодумців, які вже 31 рік працюють і живуть активним творчим життям, приймають участь майже у всіх заходах міста Херсона  та багатьох містах України. Клуб ветеранів ВВВ та праці «Патріот Вітчизни» ім. генерала Жирнова обласного Палацу культури - учасник міського фестивалю народної творчості «Даруємо радість людям», Всеукраїнського фестивалю військово- патріотичної творчості «Оберіг»,  обрядових свят – «Свято Масляної», «Зоряна коляда українського Різдва», Всеукраїнського конкурсу «Сорочинський ярмарок».
4 червня в актовій залі Обласного Палацу культури  відбулася літературно – музична програма з нагоди 31-ї річниці  дня заснування клубу «Патріот Вітчизни». Самодіяльних артистів прийшли привітати колеги, друзі, любителі мистецтва.

Ведуча концертної програми, голова правління клубу, активна, творча людина, керівник з великим досвідом роботи  Тамара Жирнова з захопленням  розповіла глядачам про історію створення клубу, про перших керівників, перші виступи, перемоги, про той творчий шлях, який продовжується вже 31 рік.
Відкрив святкову концертну програму запальними мелодіями  ансамбль народних інструментів під керівництвом Павла Панченка. Хор української народної пісні (керівник Валерій Другальов) представив глядачам пісні «Солдати» , «Листи» та прем’єру пісні «Выйду в поле», які викликали у глядачів шквал оплесків та вигуки «Браво». У виконанні солістів вокальної студії (керівник Лідія Дехтяр) Зінаїди Козикової, Лідії Дехтяр, Раїси Вашкевич, Ольги Лютої прозвучали пісні «Первая любов», «Снова весна», «Танго», «Наша любовь жива». Пісню «Росяниця» подарував глядачам вокальний дует у складі Сергія Фролова та Івана Рудь
І знову під бурхливі, вдячні оплески на сцену вийшли всі учасники дійства – ветерани ВВВ та праці з посмішками на обличчях, з гордістю виконали гімн клубу «Патріот Вітчизни», автор якого  учасник вокальної студії Валентин Вовченко.

На протязі заходу колективи приймали привітання й побажання від адміністрації обласного Палацу культури та  грамоти від Херсонської міської організації ветеранів.
Свято закінчилося, а в залі панувала  тепла, домашня атмосфера. Спогади, ностальгія, хвилини радості,  перші перемоги  все це нагадало учасникам клубу «Патріот Вітчизни» про ті дні, коли розпочався їх творчий шлях.  За багаторічну  діяльність колективи набули професійної майстерності, стали однією великою дружньою сім'єю, мають свій дім, у якому їм тепло й затишно.

Світлана Іванова
Херсонський обласний палац культури

 Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.