on-line с 20.02.06

Арт-блог

04.05.2020, 10:16

Май - 2020

Май Ночь нас одарила первым теплым ливнем, Он унес последний холод с мраком зимним, Вся земля покрылась пестрыми коврами, Бархатной травою, яркими цветами. Белая береза распахнула почки: Не стоять же голой в майские денечки! Босиком помчались мы под ветром мая. Растянись на солнце, грейся, загорая! Муса Джалиль

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Locations of visitors to this page

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Новости региона

04.06.2020, 14:15

Херсонців запрошують взяти участь у кінодискусіях про права людини

03.06.2020, 10:30

Гончарівка візьме участь у міжнародному творчому проекті

02.06.2020, 09:56

Знайомство з херсонським туризмом

> Туризм, отдых, развлечения > Туризм в Таврии > «Дякуємо, що «понаєхалі»!»

«Дякуємо, що «понаєхалі»!»

На тлі падіння інтересу обласного керівництва до проведення пафосних міжнародних туристичних форумів на Херсонщині Нова Каховка перехопила ініціативу в свої руки
- На Землі є Бермудський трикутник, а є трикутник Таврійський, до якого входять Берислав, Таврійськ і Каховка, де є взаєморозуміння і дружба, - зазначив на відкритті туристичного конгресу у Новій Каховці очільник міста Володимир Коваленко.
Присутніх на урочистій церемонії на території новокаховського комплексу «Прем'єр» було небагато. Посеред чиновників райдержадміністрацій Херсонщини, журналістів і самих організаторів помітити когось іншого було досить важко. Розчарувала і сама церемонія, яку прикрасив лише виступ місцевого танцювально-вокального колективу. «Під фанеру» була виконана заяложена пісенька у шароварно-українському стилі. «Для гостей з Берислава або Каланчака і таке зійде», - пошепки відповідають на моє здивування організатори. Я не погоджуюся: якщо це захід Таврійського об'єднання громад, то чому на відкритті не продемонструвати гостям справді щось оригінальне і яскраве? Приміром, чому не здогадалися запросити один із відомих колективів Бериславського педколеджу? Або ж зусиллями новокаховських ансамблів представити щось справді неординарне?

Проведення туристичних форумів - для Херсонщини справа не нова. Щоправда, за часів головування в облдержадміністрації Миколи Костяка вони більше нагадували погано організовані огляди художньої самодіяльності «для своїх». Зі зміною влади від пафосних міжнародних турфорумів на Херсонщині вирішили відмовитися. Тож у Новій Каховці поспішили перехопити ініціативу в свої руки і 16-18 травня провели перший Таврійський туристичний конгрес. Навіть попри те, що противників цього заходу у місті вистачало.
Програма конгресу була доволі насиченою. Учасників очікували екскурсії на базу «Maxim Marine», шато «Князя Трубецького», Кам'янську січ і село Зміївку Бериславського району, пікнік «Каховська юшка» на таврійській базі зеленого туризму «Славутич», відвідування Каховки, Арабатської Стрілки, Голопристанського району. Голова Каховської райдержадміністрації Віктор Балабанов розхвалював присутнім три інвестиційні майданчики для відпочинку на воді у Софіївській, Василівській балках та сосновому бору під Малокаховкою.

Представники облдержадміністрації запевняли, що прагнуть зробити Херсонщину «доступною і відкритою не лише для наших громадян, а й усього світу». Насправді, такий туристичний конгрес був своєчасним: після анексії Криму і фактичного закриття півострова від туристів Херсонщина отримала шанс для розвитку свого курортного потенціалу.
- Є таке гарне слово - «понаєхало». Тож я хочу, щоб до нас якомога більше «понаехало» різних людей! Ми раді усім! - звернувся до учасників конгресу його організатор, директор громадської організації «Агенція регіонального розвитку» Павло Ярмій.
За його словами, учасниками конгресу, крім чиновників, стали 35 спеціалістів туристичної галузі: представники турагенцій, компаній-туроператорів з Києва, Львова, Дніпропетровська, Кривого Рогу, Нікополя, Кіровограда. «Ми й не планували великого заходу, - зізнався пан Ярмій. - Ми хотіли лише зібрати професіоналів, щоб представити їм свій регіон, почути їхнє бачення щодо розвитку туристичного бізнесу на Херсонщині і чомусь навчитися самим».

Олег Батурін
«Новий день».- №21 (5120).- 22.05.2014.- стр.7

Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.