on-line с 20.02.06

Арт-блог

13.05.2015, 09:45

May

Random photo

Voting

???

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free countersCalendar

     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

News

01.08.2015, 13:17

Crazzzy Days

13.05.2015, 09:52

den-evropyi-v-hersone---2015

> Organizations > Literature > Libraries > "Bіblіoteka zvіtuє before Gromada"

"Бібліотека звітує перед громадою"

Дуже приємний подарунок - нове сучасне мультимедійне обладнання - до професійного свята Всеукраїнського Дня бібліотек одержала Каланчацька центральна районна бібліотека по Гранту «Бібліотека звітує перед громадою" у рамках проекту Лідера бібліотечної справи України від Ради Міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX). Наш крєативний проект передбачає цикл цікавих, захоплюючих заходів, конкурсів, акцій. А з використанням сучасного мультімедійного обладнання заходи проходитимуть цікавіше, на якісно новому, значно вищому організаційно-технічному рівні й сприйматимуться по-іншому. Реалізація проекту надасть можливість популяризувати, рекламувати бібліотеку, як сучасну інформаційну та дозвільну установу та її безмежні можливості, звітувати перед громадою про свою роботу, сприятиме підняттю іміджу бібліотеки серед жителів місцевої громади. Новий проект «Бібліотека звітує перед громадою» підкреслює, що книгозбірня працює прозоро та відкрито, гостинно зустрічає всі категорії відвідувачів, у бібліотеці постійно вивчаються та впроваджуються нові форми роботи, намагаються якомога наблизитись до користувачів, створити сучасні умови обслуговування та одержання інформації, а місцева громада, платники податків, знатимуть про проблеми, здобутки, успіхи нашої бібліотеки.

До Всеукраїнського Дня бібліотек Радою Міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) оголошено новий Всеукраїнський конкурс есе «Влада - друг бібліотеки». Ну, звичайно ж, ми не залишились осторонь, адже у нас є достойні претенденти на перемогу. Есе були подані на двох голів місцевих рад: Новокиївської Олену Нещасну та Новопавлівської Віктора Трубу. З текстом есе можна ознайомитись та переглянути фото на нашому бібліотечному блозі та сайті, а також на Facebook в інтернеті, можна також підтримати земляків чи написати свої відгуки. Нещодавно бібліотека взяла також участь в обласному конкурсі міні-грантів, який організований Херсонським Центром соціального партнерства у рамках проекту «Інформаційний простір Херсонщини - місток до громадянського суспільства» проектом «Бібліотека - на вістах місцевої громади», також надіємось на успіх. У рамках впровадження проекту «Бібліотека звітує перед громадою» пропонуємо нашій громаді цикл заходів, акцій, конкурсів: «Подаруй бібліотеці книгу та передплати журнал!», «Кращий бібліотекар року», «Краща реклама бібліотеки, її можливості та послуги», «Краща читацька родина», «Кращий читач року», «Кращий спонсор, дарувальник, партнер та помічник», а заключним стане Свято користувачів бібліотеки та жителів місцевої громади «Книга об'єднує серця», книжковий ярмарок «З книгою по життю" за сприяння Голови районної державної адміністрації Галини Малишенко та Флешмоб «Бібліотека - мій компас земний!».

До Всеукраїнського Дня бібліотек центральна районна бібліотека підготувала заходи для різних категорій відвідувачів. Висловлюю надію - вони Вам сподобаються й Ви відвідуватиме нашу книгозбірню знов й знов. До Вашої уваги у читальному залі книжкова виставка «Я відкриваю книгу - яка щаслива мить!», фотовиставка нашого земляка Дмитра Ісаєва «Бачити справжню красу!» (фотовиставка триватиме до 20 жовтня 2011 року), районний конкурс «Кращій бібліотекар року!», районний конкурс «Краща реклама бібліотеки!», тематичний вєчір-портрет «Довге, яскраве життя» (у рамках клубу людей поважного віку «Спілкуймось!») та День відкритих дверей «Бібліотечний орієнтир». Реалізація цих проектів сприятиме залученню нових користувачів, відвідувачів центру вільного доступу до всесвітньої мережі інтернетта подальшому розвитку бібліотечної справи у нашому районі. З нагоди Всеукраїнського Дня бібліотек щиро вітаю Вас із святом, адже до Книги, до Бібліотеки причетні всі! Хай кріпиться здоров'ям і силою, щедриться добром і достатком, колоситься професійними успіхами І творчими здобутками наша рідна бібліотечна нива. Найщиріші побажання всьому колективу бібліотечної системи, кожному зокрема, читачам, відвідувачам та всім жителям нашої громади.

Надія Федкевич,
директор Каланчацької ЦБС
"Наддніпрянська правда".- №77.- 30.09.2011.- стр. 6
 

Leave a reply

Enter the number you see to the right.
If you don't see the image with the number, change the browser settings and reload the page