on-line с 20.02.06

Арт-блог

13.05.2015, 09:45

May

Random photo

Voting

???

Система Orphus

Locations of visitors to this page

Start visitors - 21.03.2009
free countersCalendar

  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

News

01.08.2015, 13:17

Crazzzy Days

13.05.2015, 09:52

den-evropyi-v-hersone---2015

 

Чарівники сучасності

Землетрус у Китаї, обрання нового президента США, перемога улюбленої футбольної команди чи поява чергової дитини в родині Джолі та Пітта - вони дізнаються про це першими. Маєте бажання привітати друга з днем народження, але він живе в Амстердамі? Чи хочете почути голос коханої, якої давно не бачили, для них це також не виявиться великою проблемою. Що ж це за чарівники?

16 листопада кожен українець, який ввімкне зранку телевізор, зазирне у поштову скриньку, сівши в авто або в маршрутку, прослухає свіжі новини, домовиться про зустріч по телефону та зайде на свою сторінку «Вконтакте» або «Одноклассниках», символічно визначає День робітників галузі зв'язку та інформатизації України, їхню працю, дійсно, можна назвати чарівною, адже завдяки їм зменшується відстань між селами, містами, а то й цілими країнами та континентами. Людська думка, проникаючи в глибини третього тисячоліття, показує, що ми є свідками й учасниками лише початку пробудження нових ідей, їхнього мутаційного періоду, коли вони буквально всюди починають рухатися й одержують усе більше поширення. Весь світ стоїть на порозі змін, величезних змін. Виклики нового часу засвідчують, що масова комунікація стає все впливовішим чинником розвитку історичного процесу.

Двадцять перше століття ми зустріли на стрімкому підйомі. Значно зросла роль ЗМІ, щороку нові комп'ютерні можливості, інтернет, глобальне супутникове телебачення, високий суспільний престиж - усе це і багато іншого роблять журналістику однією з квітучих галузей культури, бізнесу, політики. На сьогодні, відповідно до чинного законодавства у сфері телерадіомовлення, в Україні функціонують 12 загальнонаціональних і дві регіональні телемережі, 8 загальнонаціональних і 13 регіональних радіомереж. Слід зазначити, що обласні державні ТРК здійснюють формування телевізійних мереж, здатних забезпечувати 14-16 годин мовлення на добу. Активно ведеться ця робота в АР Крим, Запорізькій, Кіровоградській, Луганській, а також у Херсонській, Черкаській та в ряді інших областей. Як бачимо, Херсон теж не пасе задніх. Так, за словами замдиректора по технічним справам ХОДТРК «Скіфія» Олександра Хоменка, на сьогодні медівники нашого міста можуть похвалитися забезпеченням цілодобового телевізійного та радіомовлення.

У зоні впевненого прийому телесигналу, який, до речі, поширюється п'ятьма передавачами - у м. Херсоні, с. Василівка Каховського району, снт Чаплинка, Каланчак та м. Скадовськ, близько 65% населення області. Працівники ТРК враховують висвітлення всіх аспектів життя регіону. Серед журналістів обласного радіо- та телебачення чимало переможців та дипломантів багатьох міжнародних телерадіофестивалів вищого гатунку. Результати проведених опитувань виявили: матеріали «скіфійців» мають високий рейтинг у жителів нашого міста, а сама ТРК входить у п'ятірку телеканалів, які найбільш популярні серед населення. Це і не дивно, адже девізом, за яким діє творчий колектив редакції,- ніколи не зупинятися та постійно бути в пошуку. Тож всім працівникам радіо, телебачення та зв'язку хочеться побажати, щоб муза творчості та натхнення ніколи не залишала Вас; а щоб цього не трапилося, тримайте завжди «хвіст пістолетом».

Олександр Кобельчук
«Херсонський вісник».- №46 (1057).- 18.11.2010.- стр. 3

Leave a reply

Enter the number you see to the right.
If you don't see the image with the number, change the browser settings and reload the page