on-line с 20.02.06

Арт-блог

13.05.2015, 09:45

May

Random photo

Voting

???

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free countersCalendar

   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829   

News

01.08.2015, 13:17

Crazzzy Days

13.05.2015, 09:52

den-evropyi-v-hersone---2015

> News > Театральний фестиваль «Мельпомена Таврії» представив у Новій Каховці виставу «Ромео і Джульєта»
All news

Театральний фестиваль «Мельпомена Таврії» представив у Новій Каховці виставу «Ромео і Джульєта»

13.09.2021 11:42

 

 

У міському Палаці культури Нової Каховки подарунком від фестивалю «Мельпомена Таврії» шанувальникам театру став спектакль Луганського обласного академічного українського музично-драматичного театру «Ромео і Джульєта».

Про це редакції Online НК розповіла начальник відділу культури і туризму територіальної громади Наталія Зарудна.

У п’ятий день театрального фестивалю «Мельпомена Таврії», який проходить з 3 по 11 вересня на 19-ти локаціях в Херсоні, Миколаєві та Новій Каховці, новокаховчанам пощастило переглянути виставу за відомою п’єсою Вільяма Шекспіра «Ромео і Джульєтта». Це мюзикл-детектив у постановці Максима Булгакова. Композитор Тарас Лука.

Художній керівник театру Сергій Дорофєєв розповів: театру в серпні 2021 року виповнилося 80 років! Цьому славному ювілею присвятили виставу і участь у театральному фестивалі.  Виїхавши з Луганська, у 2014 році театр знайшов собі притулок у Сєвєродонецьку. І, починаючи з 2016 року, щороку є учасником театрального фестивалю «Мельпомена Таврії». Прем’єра вистави «Ромео і Джульєтта» відбулася рік тому на сцені Луганського театру у Сєвєродонецьку. Сьогодні вперше цю виставу показали на виїзді. З Нової Каховки колектив поїде до Миколаєва, потім – до Запоріжжя.

Про те, яка роль театру сьогодні в житті українців, Сергій Дорофєєв сказав таке:

– В будь-якій країні, особливо у важкі часи, культура, і зокрема, театр – мають бути на першому місці. Бо заради того і боремося. Заради культури, історії, майбутнього нашого, заради людей. Приміром, ми представляємо сьогодні Луганщину. Це регіон, де нині йде війна з окупантом. Наш театр, який перемістився з Луганська, і до прийняття Закону про мову, і сьогодні – працює українською мовою. В першу чергу він є носієм загальнонаціональної ідеї. І зараз ми в себе в регіоні та по Україні виконуємо «лікувальну» функцію, допомагаємо позбавлятися психологічних травм, які нанесені нашим життям. Театр – це ліки для душі.


Головний режисер театру Максим БУЛГАКОВ висловив побажання глядачам:

– Хочу побажати розуміння, відчуття атмосфери. Щоб люди прийняли все, що ми маємо сказати. Щоб вони відчули це і ще довго про це говорили вдома і обговорювали теми, які ми підіймаємо в цій виставі.

Так і сталося. Глядачі із захопленням подивилися виставу і віддячили авторам та виконавцям щирими оплесками за майстерну гру, за власне оригінальне бачення відомої п’єси, і особливо – за чудовий український переклад, блискучу українську мову акторів.

На виставі були присутні заступник міського голови Володимир АРНАУТ і начальник міського відділу культури і туризму Наталія ЗАРУДНА. Вони вручили директору – художньому керівнику театру Сергію ДОРОФЄЄВУ і головному режисеру Максиму БУЛГАКОВУ квіти і Подяку міського голови Володимира КОВАЛЕНКА – “За значний внесок у розвиток театрального мистецтва та яскравий виступ в м. Нова Каховка в рамках проведення XXIII Міжнародного театрального фестивалю «Мельпомена Таврії».

Джерело інформації

Leave a reply

Enter the number you see to the right.
If you don't see the image with the number, change the browser settings and reload the page