on-line с 20.02.06

Арт-блог

13.05.2015, 09:45

May

Random photo

Voting

???

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free countersCalendar

 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

News

01.08.2015, 13:17

Crazzzy Days

13.05.2015, 09:52

den-evropyi-v-hersone---2015

Херсонщина – на Зеленому тижні

Нещодавно в Берліні пройшов Міжнародний Зелений тиждень. Свою продукцію на ньому представляли 56 країн. Була серед них і Україна, до складу делегації якої входили й посланці Херсонщини

Головна концепція виставки – представлення новітніх підходів до виробництва й споживання продуктів харчування у світі, демонстрація сільськогосподарських досягнень, ознайомлення з продукцією і колоритною кухнею країн-учасниць. Завдяки численним бізнес-форумам, конференціям, симпозіумам стають результативними спільні проекти з використання новітніх технологій у багатьох галузях сільського господарства та в аграрній політиці взагалі.

- Виставка-ярмарок представляла собою безкінечну низку павільйонів, подивитися які за один день неможливо, – згадуaє Олена Башмакова, голова обласного відділення Спілки сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні. – Вражало різноманіття виставки: два кроки – і ти в іншому павільйоні, в іншій країні, в іншій атмосфері, навколо тебе інша культура, музика, мова, інтер’єри. Приїхав до Німеччини, а враження такі, ніби об’їздив половину земної кулі. Захоплював і масштаб організації виставки. Уявіть, серед зими у величезному павільйоні Голландії квітнуть тюльпани, ростуть кущі та дерева, десь видніється млин, а поглянеш вгору – вся стеля у квітах. Ну як тут не затриматися? Пахощі – вражаючі. А от біля павільйону Франції краще не дихати. Можливо, тамтешні сири і вважаються делікатесом, але їх тонкий аромат примушує прискорювати крок. Посередині іншого павільйону змонтовано величезний ставок із містками та лавочками для відпочинку. Мимоволі там усі зупиняються, щоб відпочити, помилуватися шикарними різнокольоровими орхідеями, погодувати гусей та качок, які від такої розкоші уявили себе щонайменше лелеками. Принаймні, я ніколи раніше не бачила, щоб птахи так позували перед фотокамерами. Багато було цікавого, кожна країна мала свої родзинки та свій колорит. Африканські соки-фреш, туніські олії, в’єтнамські капелюхи, російська червона ікра – всього не перелічити.

Нашу область в українській експозиції представляли 11 підприємств, які продемонстрували європейському споживачу власну конкурентоспроможну продукцію.

Вперше Херсонщина була представлена власним стендом, прикрашеним зображенням стиглого кавуна. Усім відвідувачам пропонувалося спробувати варення з гарбузів, динь та кавунів Інституту південного овочівництва та баштанництва. Великий інтерес викликала дегустація херсонських коньяків, вин, свіжої плодової продукції, вареників. Були на стенді й обереги, рекламно - буклетна продукція, демонстрували різноманітні мультимедійні проекти та рекламні ролики.

Виставка дала можливість налагодити нові канали експорту сільсько­господарської продукції, віднайти потенційних іноземних покупців.

- Український павільйон ніколи не був порожнім, адже тут свято не припинялося ні на хвилину, супроводжувалося виступами фольклорних колективів, – говорить Олена Башмакова. – Особливо приємно, що в концертну програму запросили відомий херсонський дует «SISTARS». Цікаво, що українські пісні у виконанні Віри Полозової та Ганни Дмитренко німці сприймали на «ура». Дівчата багато спілкувалися з глядачами англійською, німецькою, українською та російською мовами, публіка просто шаленіла.

Софія СЕРЕБРЯКОВА
Гривна, 2009-02-18 (стр. 16)

Leave a reply

Enter the number you see to the right.
If you don't see the image with the number, change the browser settings and reload the page