on-line с 20.02.06

Арт-блог

13.05.2015, 09:45

May

Random photo

Voting

???

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free countersCalendar

    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

News

01.08.2015, 13:17

Crazzzy Days

13.05.2015, 09:52

den-evropyi-v-hersone---2015


На березі «Каховського моря»

Шість рок-гуртів візьмуть участь у Національному конкурсі III Міжнародного фестивалю «кРок у майбутнє», про це повідомив директор фестивалю Володимир Макуха під нас прес-конференції.

Як ми вже розповідали, 27 червня м. Таврійськ на один день перетвориться на столицю рок-музики України. Гурти «Limerik» (Дніпропетровськ), «Крестньїй отец» (Миколаїв), «Холодне сонце» (Тернопіль), «Ет сетера» (Суми), «Hunting Ground» (Запоріжжя), «The Attitude Field» (Київ) будуть змагатися за право виступити на головній сцені МФ у серпні цього року в Херсоні. Концертну програму розпочнуть корифеї херсонського року - гурт «Криголам». Також в якості гостей на фестивальну сцену вийде гурт «White», музиканти цієї популярної групи планують саме на Таврійській сцені презентувати свою нову програму.

На фестивалі буде працювати компетентне журі у складі: Фірруза Тимофеєва - директор школи мистецтв «Ювента» (м.Херсон), Олег «Білий» Шевченко - керівник студії звукозапису «White-studio» (м.Київ), Дмитро Хлевінський - керівник концертної агенції «Global Promotion» (м.Київ), Ігор Мельник - голова правління рекордингової компанії «UKRmusic» (м.Київ), Олексій Тельняк - продюсер телевізійних та видовищних програм (м.Херсон).

Готовий до зустрічі гостей і Таврійськ. На час заходу буде змінено рух маршрутного транспорту, аби прихильники рок-музики без. перешкод мали змогу потрапити до спортивної бази «Славутич», що розташована на березі Каховського водосховища. Для тих, хто приїде власним транспортом, буде працювати платна автостоянка на сусідній базі відпочинку.

«БІЛІ» та почесні
Не інакше як справжнім вибухом можна охарактеризувати виступ цієї групи минулого року на сцені II Міжнародного фестивалю «кРок у майбутнє». Це було перше знайомство шанувальників сучасної рок-музики Херсонщини з цим колективом.

Офіційно гурт White народився у 2005 році, але ідею його створення спонтанною назвати ніяк не можна. У 1990-ті роки на теренах України досить успішно гастролювала рок-група «Білий загін». Саме її правонаступником можна назвати сучасний White. «Батьком» нового проекту є Олег «Білий» Шевченко, який вважається одним з найкращих звукорежисерів України. Зібравши своїх друзів-однодумців, дехто з яких в свій час складав основу гурту «Білий загін», Олег вирішив реанімувати музичний колектив в новій якості. Враховуючи сучасні віяння розвитку рок-музики в Європі та США, гурт намагається бути оригінальним.

Жорсткої прив'язки до єдиного стилю у музикантів немає. Гнучкість сприйняття музики дозволяє їм комбінувати швидкісну техніку виконання традиційного heavy з постапокаліптичними рифами new-metal, поміркований крок soul з гойдаючими рифами hip-hopa і залізопиляючими синтезаторними грувами techno. Услід за дебютним альбомом «Бий першим», який вийшов у 2007 році, музиканти на осінь цього року готують реліз своєї другої платівки. Тиражуватись вона скоріш за все буде одним із західноєвропейських лейблів. Пісні, які до неї увійдуть, одними з перших почують шанувальники сучасної рок-музики у м.Таврійську. Саме там White буде закривати концертну програму у якості спеціального гостя національного фіналу III Міжнародного фестивалю «кРок у майбутнє».

White сьогодні це: Олег «Білий» Шевченко - лідер-гітара, вокал; Сергій «Сірий» Бойко - гітара; Микола «Коляскін» Білозір - бас-гітара; Влад «Хмара» Хмарський -барабани.

Наталя Шальнова
Таврійський край. - 11.06.2009
 

Leave a reply

Enter the number you see to the right.
If you don't see the image with the number, change the browser settings and reload the page