on-line с 20.02.06

Арт-блог

13.05.2015, 09:45

May

Random photo

Voting

???

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free countersCalendar

      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

News

01.08.2015, 13:17

Crazzzy Days

13.05.2015, 09:52

den-evropyi-v-hersone---2015

> Organizations > Cinema > International festival of amateurish film "Kinokimmeriya" > Kimmeriyskaya boginya- to the best kinokhudozhnikam

Кіммерійська богиня- кращим кіномитцям

Фестивальна Херсонщина готується 1 - 4 листопада гостинно зустріти митців аматорського кіно на III Міжнародному фестивалі непрофесійного кіно «Кінокіммерія», який урочисто відкриється в ККЗ «Ювілейний». Кінофорум зі всеукраїнського переріс у міжнародний. Цього року в ньому візьмуть участь, крім українських, майстри любительського кіно з Франції, Іспанії, Ізраїлю, Росії, Фінляндії, Придністровської Молдавської Республіки та Естонії. Про традиції та новинки фестивалю розповіли його організатори під час прес-конференції у прес-клубі «Нового дня».

Збільшилася кількість номінацій, у яких змагатимуться митці. Цього року журі фестивалю на чолі з Миколою Слободяном, директором Інституту екранних мистецтв КНУ театру, кіно і телебачення ім. Карпенка-Карого, заслуженим діячем мистецтв України, оцінюватиме роботи у шести номінаціях: ігрове та документальне кіно, науково-популярне, кліп і рекламний ролик, анімація та фільми на соціально-патріотичну тему. Загалом на суд журі представлено понад 100 кіноробіт, створених любительськими творчими об'єднаннями, студіями та окремими кіноаматорами.

Переможці в усіх номінаціях отримають статуетку Кіммерійської богині — символ фестивалю. Вона була знайдена під час розкопок курганів і стилізована художником Ольгою Гоноболіною. На фаворитів фестивалю чекають і грошові премії за талант і майстерність. Найвищим визнанням і винагородою стане право на участь у фестивалі міжнародної федерації любительського кіно «UNICA», який навесні відбудеться у Польщі, — пообіцяв директор «Кінокіммерії» Євген Максимов.

Окреме місце на фестивалі відведене Конкурсу художньої фотографії «КІНО», мета якого — популяризація аматорського та професійного кіномистецтва мовою фотографії. Майстерність майстрів оцінюватиме професійне журі на чолі з Миколою Степановим — почесним членом Спілки фотохудожників України. Кращі роботи мали змогу ще до фестивалю переглянути журналісти на прес-конференції. Судячи з рівня їх змістовності, визначити переможця конкурсу буде справді важко.

Член журі фестивалю народний художник України професор Володимир Чуприна переконаний, що фестивалю вдалося розбудити непрофесійне кіно, зріс рівень виконавської майстерності кінотворів, представлених на конкурс: у багатьох задіяні професійні актори, порушено неординарні теми. Тож переглянути любительські фільми буде цікаво не лише колегам-аматорам, а й пересічному глядачеві.

Олена АНТОНЕНКО.
Новий день.-30.10.2008

Leave a reply

Enter the number you see to the right.
If you don't see the image with the number, change the browser settings and reload the page