on-line с 20.02.06

Арт-блог

13.05.2015, 09:45

May

Random photo

Voting

???

Система Orphus

Locations of visitors to this page

Start visitors - 21.03.2009
free countersCalendar

1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

News

01.08.2015, 13:17

Crazzzy Days

13.05.2015, 09:52

den-evropyi-v-hersone---2015

Край дитячого здоров'я

На Херсонщині дуже добре організовано нинішнього літа оздоровлення дітей. Про це заявив 20 червня заступник міністра у справах сім'ї, молоді та спорту Ростислав Драпушко під час проведення у місті Скадовську виїзного засідання колегії Міністерства, яка розглянула підготовку і хід літнього оздоровлення дітей в Україні.

За його словами, у числі регіонів, найкраще підготовлених до літнього оздоровчого сезону 2008 року - АР Крим, місто Київ, Херсонська, Сумська, Донецька, Івано-Франківська та Закарпатська області. У той же час, станом на 20 червня в Україні залишалися ще чотири регіони, де до сіх пір не проведені необхідні для початку роботи дитячих оздоровчих закладів тендерні процедури. «Всі чекали, коли ці тендери відмінять чи не відмінять і дехто дотягнув до такого часу, що сьогодні у нас вже друга половина червня, а тендери ще не проведені», - заявив Ростислав Драпушко.


Поточного року на літнє оздоровлення дітей в Україні буде витрачено близько 966 млн гривень, що значно більше, ніж торік (минулого літа на оздоровлення дітей було спрямовано 828 млн гривень). Однак, не зважаючи на суттєве збільшення суми, на ці кошти лише 20% дітей шкільного віку отримають повноцінний відпочинок у позаміських оздоровчих таборах та санаторних закладах та 30%-у таборах денного перебування, - повідомив заступник міністра.
 

За його словами, причиною цього є суттєве зростання, у порівнянні з літом 2007-го, вартості одного ліжко-дня у дитячих оздоровчих закладах, а відтак - зростання цін на путівки. Сьогодні вартість одного ліжко-дня в дитячих оздоровчих закладах України становить від 75 до 187 гривень, що на 30% більше ніж торік. Також поточного року мають місце факти, коли одні й ті ж оздоровчі заклади виставляють для дітей з різних регіонів України різну вартість одного свого ліжко-дня.
 

Відтак, у зв'язку із зростанням вартості путівок, поточного року в Україні, не зважаючи на суттєве збільшення коштів на оздоровлення, буде оздоровлено приблизно таку ж кількість дітей, як і минулого року, заявив на прес-конференції після закінчення роботи колегії Ростислав Драпушко.
Що ж стосується Херсонщини, то тут, згідно даних управління у справах сім'ї, молоді та спорту облдержадміністрації, вдалося не допустити стрімкого зростання влітку 2008 року собівартості дитячої путівки. Вартість однієї доби перебування дитини в більшості оздоровчих таборів регіону втримали на рівні 70-85 гривень. В області створений прозорий механізм контролю за формуванням цін на послуги, що надаються діючою системою дитячого оздоровлення.

Торік на Херсонщині було оздоровлено понад 100 тисяч дітей з багатьох регіонів України, у тому числі приморських - Криму, Одеської та Миколаївської областей. Передбачається, що і нинішнього літа їх кількість буде не меншою. Разом із тим, як повідомив у виступі на виїзному засіданні колегії Міністерства у справах сім'ї, молоді та спорту перший заступник голови Херсонської облдержадміністрації Ігор Яковлєв, наша область спроможна оздоровлювати щороку близько 200 тисяч дітей. Для цього в регіоні є все необхідне - морське узбережжя з курортно - лікувальною базою, потужна мережа оздоровчих закладів, підготовлений персонал та структури, які займаються організацією курортно-туристичної діяльності.

Як повідомив Ігор Яковлєв, зараз на Херсонщині розглядається питання щодо організації тут дитячого оздоровлення не тільки влітку (як це робиться зараз), а цілорічно. Відтак, вже розпочато роботу по створенню в області єдиної системи, яка об'єднає зусилля усіх зацікавлених в реалізації даного проекту сторін -державних органів, органів місцевого самоврядування, оздоровчих закладів та інвесторів.
 

Валерій Лебедев \\ Херсон Маркет, 2008-06-26, №26 (128)
 

Leave a reply

Enter the number you see to the right.
If you don't see the image with the number, change the browser settings and reload the page