on-line с 20.02.06

Арт-блог

13.05.2015, 09:45

May

Random photo

Voting

???

Система Orphus

Locations of visitors to this page

Start visitors - 21.03.2009
free countersCalendar

    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

News

01.08.2015, 13:17

Crazzzy Days

13.05.2015, 09:52

den-evropyi-v-hersone---2015

> Organizations > Arts and crafts > Kherson regional centre of people art > Культурно-дозвілева діяльність

Культурно-дозвілева діяльність 

Головний режисер ОЦНТ
Коваль Євгенія Олександрівна
 
провідний методист
по роботі з дітьми та молоддю
Хвостенко Альбіна Шемієвна

Культурно-дозвілева діяльність є одним із основних напрямків роботи ОЦНТ. Виражається вона у допомозі клубним установам області в організації змістовного дозвілля та залученні широких мас до культурно-мистецьких заходів.
Велику роль в організації дозвілля населення відіграють любительські об’єднання та клуби за інтересами. В області їх налічується 271, із них 8 мають звання «народний аматорський». Напрямки роботи найрізноманітніші: це спортивні, музичні, літературні об’єднання, клуби «Ветеран», гурти сучасних молодіжних течій, інтелектуальні клуби, творчі майстерні, фольклорно-етнографічні та історико-краєзнавчі гуртки, клуби любителів сімейного дозвілля та багато інших.
Найбільш численними є об’єднання декоративно-ужиткового напрямку. Вироби їх учасників завжди прикрашають виставки, що регулярно проходять під час проведення різних культурно-дозвілевих заходів та мистецьких акцій.

З метою відродження та збереження національної культурної спадщини, ОЦНТ спільно з закладами культури області проводиться ряд масових заходів, основаних на народних традиціях: «Вечорниці на Андрія», «Хто Миколая любить», «Щедрий вечір, добрий вечір!», «Водохреща», «Масляна» та Всеукраїнський фестиваль народної творчості «Купальські зорі». Цей захід став вже традиційним та значно розширив свою жанровість. Щорічно фестиваль збирає понад 200 творчих колективів зі всієї України та країн близького зарубіжжя.
На узбережжі Азовського моря в місті Генічеську щорічно відкриває свої обійми Всеукраїнський фестиваль творчості дітей села «Селянські зірочки», куди приїжджають обдаровані діти села з усіх регіонів України. Постійно проводяться дитячі конкурси «Міні-Міс та Міні-Містер», «Пан і Панночка – супер-парочка».

Для молодого покоління ОЦНТ проводить акцію обласного масштабу «Молодь обирає життя», метою якої є пропаганда здорового способу життя, боротьба зі СНІДом, наркоманією, алкоголізмом, та альтернативне проведення вільного часу. Програма акції включає в себе: тематичні виставки, виступи представників різних громадських організацій, конкурси, концерти за участю кращих молодіжних колективів сучасного напрямку, програми хіп-хоп та брейк-данс колективів, рок та поп гуртів.
ОЦНТ плідно працює над пошуком та впровадженням сучасних, інноваційних видовищних програм та шоу-проектів. У цьому напрямку успішно проводяться конкурс зачісок та візажу «Фігаро-шоу», фестиваль молодіжних культур «Екстрим», конкурсно-розважальні програми: «Лицарські турніри», «Зірковий дует», «Ідеальна пара», «Стиль-бой», «Міс 165» та багато інших.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

оо

Leave a reply

Enter the number you see to the right.
If you don't see the image with the number, change the browser settings and reload the page