on-line с 20.02.06

Арт-блог

13.05.2015, 09:45

May

Random photo

Voting

???

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free countersCalendar

  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

News

01.08.2015, 13:17

Crazzzy Days

13.05.2015, 09:52

den-evropyi-v-hersone---2015

> People > Literature > Lebedev, Aleksandr Pavlovich

 

Лебедєв Олександр Павлович

Лебедєв Олександр Павлович народився в місті Сніжне Донецької області в 1955 році. Закінчив Донецький медичний інститут в 1978 році. Більше 20 років працював завідувачем в невідкладному відділенні. Останні 10 років займається дослідженнями питань здоров'я, проводить велику просвітницьку роботу. Автор серії книг та наукових робіт в області здоров'я. Контактний телефон автора: 38 (067) -918-32-27

Як я до цього прийшов

Головні питання, які я зараз вивчаю на практиці два:
1. Продовження життя.
2. Омолодження організму. Як показують результати, це можливо. До цього протягом 12 років основним моїм напрямком у роботі було відновлення здоров'я людини, виявляється, це теж в більшості випадків можливе. Паралельно проводжу освітньо-оздоровчу роботу серед різних верств населення, переважно серед молоді, їм ці знання потрібніше. У цій книзі дана лише маленька частина тих результатів, а, тим більше, теоретичних і практичних знань, якими на сьогоднішній день я маю.

Всьому цьому передувала двадцятирічна робота завідуючим невідкладним відділенням, де часто рішення для порятунку життя людини потрібно було приймати за лічені хвилини або секунди. Велику допомогу мені надає досвід служби в Радянській Армії, на Далекому Сході, капітаном медичної служби. Там було все - терапія, хірургія, гінекологія, педіатрія. Чого тільки не було у віддаленому гарнізоні або на бойових навчаннях де-небудь у тайзі. Мій шеф по кандидатській дисертації «Використання комбінованого низькоенергетичного лазерного випромінювання в комплексному лікуванні гострої бронхолегеневої патології» професор Бережний В.В. вчив мене завжди звертати увагу на те, що невідомо, на те, що не виходить. Він був одним з перших моїх наставників, і я йому дуже вдячний. За 5 років роботи над кандидатською дисертацією досить добре вивчив імунологію і імунохімію, білковий, жировий, вуглеводний, мінеральний обміни речовин в організмі людини і багато іншого.

Я народився і виріс в місті Сніжне Донецької області. Закінчив Донецький медичний інститут. У дитинстві нас, хлопчаків, дивував великий кудлатий дядько, який ходив босоніж взимку і влітку. Як зараз, пам'ятаю його добрі очі. Ми намагалися його дражнити, а у відповідь завжди отримували посмішку і ласкавий, наповнений любов'ю погляд. Дорослі завжди нас зупиняли і з повагою говорили, що це вчитель Іванов. Велику роль у формуванні мого світогляду зіграв і Н. М. Амосов, з яким у мене було кілька дивовижних прогулянок у Ботанічному саду Києва.

До віри в Бога я ставився, як більшість молоді в Радянському Союзі, до церкви ніколи не ходив. Батьки з «простих»: тато був шахтарем, мама домогосподарка, до церкви ходили рідко у свята. Бабусі й дідусі були кулаками, репресовані, двоє з них розстріляні. Прадідуся і прабабусі були не бідними, всі були віруючими. Точно знаю, що в п'яти поколіннях мої предки вірили в Бога. За що я їм всім вдячний. До мене розуміння простих істин прийшло після 45 років. Вміють читати, зрозуміють, для чого я написав цей абзац. У ньому ключ для щастя ваших нащадків. Мало хто замислюється, ще менша кількість людей щось конкретне робить для блага своїх нащадків. Я маю на увазі далеко не матеріальні накопичення. Як практикуючий лікар скажу, що більшу частину спадкових захворювань можна запобігти, знаючи, звідки беруться причини.

Працюючи над дисертацією, мені часто доводилося бувати в бібліотеці, зустрічатися з новими людьми, читати нові книжки. А найголовніше, під рукою завжди були пацієнти, які хотіли бути здоровими. У лікарні я призначав ліки, ставив крапельниці, загалом, робив усе, що роблять і зараз. А до і після роботи, у вихідні дні займався тим, що практичній медицині і не снилося, як, втім, і мені самому. Першою пацієнткою, вселили в мене віру, була вічно хвора теща. У 45 років її прооперували з приводу серйозної онкопатології - опромінення, хіміотерапія, «вічна» інвалідність. Напевно, мало в медицині діагнозів, яких у неї не було. На ній я багато чому навчився. Зараз їй за 80 років, останні років 10 відчуває себе непогано, хоча іноді підвищується тиск та й то через те, що любить добре поїсти.

Потім тесть, колись у нього були проблеми з серцем, зараз йому під 90 років і нічого, серце нормальне. Потім пішли друзі, знайомі. Своїм девізом у медицині я завжди ставив: «Не зашкодь». Всі люди до мене приходили добровільно і самі погоджувалися проходити ті чи інші методики. Іноді результати мене вражали, до чого все може бути легко і просто. Працюючи в лікарні, 12 років читав лекції в медичному коледжі, керував лікарями-інтернами. Коли був накопичений достатній досвід, поїхав до Києва на курси з санології до Академії післядипломної підготовки лікарів, де й отримав базову освіту лікаря-санолога, за що безмірно вдячний всім співробітникам кафедри і особливо завідувачу професору Апанасенко Г.Л.

Потім написав заяву головному лікарю про звільнення з роботи. Він намагався умовити мене залишитися на роботі, що, мовляв, я хороший лікар, керівник, маю вищу категорію, користуюся авторитетом і т. д. Я ввічливо сказав йому «спасибі» за гарну думку про мене. Але хороших лікарів в лікарні багато, а санології в місті майже немає. На цьому ми розлучилися. Протягом 5-ти років займався приватною практикою, допомагаючи людям худнути і одужувати, позбавлятися від захворювань, змінювати в кращу сторону відносини у сім'ї, добиватися успіхів в особистому житті, соціальному та матеріальному плані. Паралельно їздив і вчився на різних семінарах в Росії, зустрічався з фахівцями з питань здоров'я Австралії, Канади, США. Вивчав та вживав на практиці досвід фахівців з Японії, Німеччини, Швейцарії. Підсумком стало створення громадської організації, основна мета якої сприяння формуванню здорового способу життя і поліпшення здоров'я людей.

 

Короткі поради, які допоможуть Вам створити здорову і міцну сім'ю, прожити довго і щасливо

Книги лікаря-санолога Олександра Лебедєва

www.artkavun.kherson.ua/aleksandr-lebedev-kak-byit-zdorovyim.htm

Articles

05.05.2011 "How to be healthy"
5. 05.08.2012 12:10
ирина

Добрый день Александр Павлович. Меня зовут Ирина. Я учитель математики.   Живу в Киеве. Родители в Скадовске.   Хотела купить вашу книгу в Киеве но не нашла. И вот нашла ее в интернете. Прочитала . Огромное Вам спасибо за нее и низкий  поклон за Вашу работу.
Появилось желание лично  с Вами встретиться.  Есть вопросы
1. Вы бываете в Киеве ?
2.вы консультируете только в Херсоне ?
3.почему вы советуете отказаться от молочных продуктов ?Я не ем мяса. А молоко почему?
Мой папа покупает много молока, делает сыр. И очень любит молоко.
4. где можно приобрести эту книгу? я больше люблю читать книги не в електронном виде.  хочу их купить родителям.
Я  давно читаю книги в которых помогают работать с самим собой и искать свой путь.  перечитала очень много литературы и всем авторам благодарна. Ваша книга написана простым и доступным языком. Спасибо еще раз Вам . И спасибо Богу за эту возможность получать знания.Ирина

Редакция ИР12 07.08.2012

Добрый день, Ирина. Редакция связалась с Лебедевым А.П. Просьба по всем вопросам обращаться к Александру Павловичу по моб.тел.: 067-918-32-27

4. 20.02.2012 12:40
Редакция_IR12

Добрый день, Ирина. Редакция связалась с Лебедевым А.П. По этому вопросу Александр Павлович просил Вас лично обратиться по моб.тел.: 067-918-32-27

3. 18.02.2012 00:20
Ирина

Здравствуйте, Александр Павлович! Меня зовут Ирина. Я проживаю в городе Киеве. Недавно прочитала вашу книгу "Как быть здоровым". Мне она очень понравилась, я многое для себя из нее взяла. Я очень рада что Бог наградил Вас таким талантом, а вы в свою очередь учите нас как нужно жить, как нужно заниматься собой. У меня такой вопрос. А вы в Киеве бываете, проводите семинары. Очень хочется поприсутствовать на ваших семинарах. Огромное вам спасибо.

2. 30.12.2011 10:18
Редакция_IR12

Елена, рекомендуем лично связаться с Александром Павловичем. Контактный телефон автора: +38(067)-918-32-27

1. 29.12.2011 16:08
Елена

Здравствуйте Александр Павлович! Меня зовут Елена! Недавно в руки мне попала ваша книга как раз тогда когда моя семья столкнулась с неприятностями (надеюсь, что временно) и ваши советы помогли мне на все взглянуть другими глазами и настроить себя и родственников на позитив. За что вам очень благодарна. Очень нуждаюсь в вашей консультации. Множно ли с вами как-то связаться, хотябы по электронной почте? Заранее благодарю.

Leave a reply

Enter the number you see to the right.
If you don't see the image with the number, change the browser settings and reload the page