on-line с 20.02.06

Арт-блог

13.05.2015, 09:45

May

Random photo

Voting

???

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free countersCalendar

    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

News

01.08.2015, 13:17

Crazzzy Days

13.05.2015, 09:52

den-evropyi-v-hersone---2015

Людей єднає свято

КУЛЬТУРА — як індикатор благополуччя суспільства: якщо вона жива — значить не все ще втрачено. Ось так і на Херсонщині — загубили чимало: втратила вона велич житниці та промислового гіганта, та навіть на тлі загального занепаду у найвіддаленіших селах не вмерла народна творчість. Вона відроджується, розвивається, вийшла на якісно новий рівень завдяки зусиллям ентузіастів, яким вдалося зберегти сільські клуби та будинки культури. З нагоди професійного свята кількатисячного полку культармійців області — Всесвітнього дня працівників культури та аматорів народного мистецтва — в обласному музично-драматичному театрі ім. М. Куліша відбулося грандіозне свято. У переповненій глядацькій залі пліч-о-пліч його відзначали народні артисти, заслужені діячі культури та мистецтв і аматори сцени. їх щодня єднає не просто професія, а стан душі дарувати свято та радість глядачеві, працювати з колективами, від виступів яких перехоплює подих.

Кращі з кращих — бійці незримого фронту, які щодня творять, фантазують та втілюють в життя задуми на театральній сцені отримували вітання й заслужені нагороди. Серед них художні колективи, які гідно перемогли в конкурсах, а також керівники кращих закладів культури області.
Під час вітальної промови заступник міського голови Херсона Сергій Черевко пообіцяв, що нинішнього року книжковий фонд бібліотек обласного центру поповниться виданнями на суму понад 1,5 млн. грн., для музичних шкіл буде закуплено музичних інструментів на 70 тис. грн. і ще на 80 тисяч — побутової техніки. За активну високопрофесійну діяльність на благо розвитку вогнищ культури та проведення загальноміських свят, виховання гідної молодої зміни низка діячів культури та мистецтв нагороджені грамотами та подяками міського голови.

Тепло привітала колег начальник управління культури та туризму ОДА Наталя Федотова. Вона оголосила переможців конкурсу на кращий сільський клубний заклад: І місце посів Чонгарський СБК Генічеського району (керівник Галина Іпаті), II — Тавричанський СБК Каховського району (Тетяна Гатицька), IІI місце у Рубанівського СБК Великолепетиського району (Світлана Рочинська). Усі ці заклади отримали грамоти ОДА та нову апаратуру. Низка діячів культури області відзначена за високі організаторські здібності та примноження народних традицій головою облдержадміністрації Борисом Сіленковим.

Концертну програму з нагоди професійного свята складали виступи аматорських колективів-переможців обласного конкурсу. Не залишив нікого байдужим виступ зразкової циркової групи Рубанівського СБК (керівник Надія Стадніченко). Діти з сільської глибинки продемонстрували високий рівень акробатичних номерів, особливо — найменша учасниця колективу . Загалом двогодинна програма презентувала  досягнення сільських будинків культури, які гідні того, аби виступати на професійній сцені.

Олена НЕЧИПУРЕНКО.
Новий день.-27.03.2008
 

Leave a reply

Enter the number you see to the right.
If you don't see the image with the number, change the browser settings and reload the page