on-line с 20.02.06

Арт-блог

13.05.2015, 09:45

May

Random photo

Voting

???

Система Orphus

Locations of visitors to this page

Start visitors - 21.03.2009
free counters



Calendar

1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

News

01.08.2015, 13:17

Crazzzy Days

13.05.2015, 09:52

den-evropyi-v-hersone---2015

> Tourism, rest, entertainment > Health improvement in Tavriya > Літне дозвілля школярів

Літне дозвілля школярів

Незважаючи на велику кількість дитячих оздоровчих закладів в нашій області, у батьків часто виникає проблема: куди «пристроїти» своє дитя на літні канікули. З огляду на чималу ціну путівок до заміських таборів, батьки хочуть бути впевненими, що табори відповідають усім санітарним нормам, що в них працюють педагоги, які дійсно зможуть замінити дітям на деякий час сім'ю та організувати дозвілля так, аби малечі це запам'яталося надовго.



Показати журналістам, як насправді підготовлені дитячі заклади області до прийому школярів, зголосилось обласне управління сім'ї, молоді та спорту разом з херсонським прес-клубом Реформ.


Ми побували в таборі «Аврора», розташованому неподалік Скадовська. Всі були приємно здивовані умовами відпочинку та різноманітністю розваг для дітей в цьому закладі. Діти за бажанням можуть відвідувати гуртки малювання, ліплення глиною (мають свою муфельну піч), макраме, вишивки, вчитися в майстрів-перукарів, створювати зачіски.



Табір має свою телестудію, де готуються сюжети, щоденні випуски новин, знімаються навіть невеличкі фільми, видається справжня газета, існує фотостудія, студія звукозапису, декілька танцювальних гуртків. Усього побаченого не перерахувати, і заправляють усім цим професіонали, які добре знають дитячу психологію та мають великий досвід спілкування з дітьми. В минулому вожаті цього табору, а нині підприємці з Дніпропетровська.



Як запевнив голова Скадовської районної ради Іван Ґончарівський, усі табори, що приймали дітей при Радянському Союзі, а їх тридцять, працюють і сьогодні на узбережжі Скадовського району. З них лише два залишились державними, усі інші приватні. Державні - «Слава» та «Білі крила», в першому відпочивають діти пільгових категорій з Кривого Рогу і Дніпропетровської області, в другому — з Херсонської школи-інтернату. «Головне для нас — життя та здоров'я дітей, якість харчування та відпочинку. Тому ми плануємо проводити регулярні перевірки в дитячих таборах, — зазначив начальник облуправління сім'ї, молоді та спорту Віктор Трамбовецкий. - 15 млн. 600 тисяч гривень виділено із бюджетів усіх рівнів на оздоровлення дітей Херсонщини. В цілому за літо планується оздоровити 63 тис. дітей», -додав чиновник. За ці кошти в першу чергу відпочинуть діти-сироти, напівсироти, діти з багатодітних сімей, будинків сімейного типу, прийомних та опікунських сімей, обдарована молодь. На сьогодні табори на Чорноморському узбережжі приймають дітлахів не тільки Херсонщини, а й Росії, Білорусії, Польщі, Ізраїлю та інших країн.



Відвідини дитячого оздоровчого центру «Аврора» залишили у всіх дуже приємні враження, але хотілось би, щоб представники облдержадміністрації для порівняння ознайомили журналістів з умовами проживання в комунальному таборі, де відпочивають діти зі школи-інтернату.



Алла Дігтяренко


Булава.-14.06.2007


 

Leave a reply

Enter the number you see to the right.
If you don't see the image with the number, change the browser settings and reload the page