on-line с 20.02.06

Арт-блог

13.05.2015, 09:45

May

Random photo

Voting

???

Система Orphus

Locations of visitors to this page

Start visitors - 21.03.2009
free countersCalendar

    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

News

01.08.2015, 13:17

Crazzzy Days

13.05.2015, 09:52

den-evropyi-v-hersone---2015

> Tourism, rest, entertainment > Green tourism in Khersonschina > International green week own eyes

Міжнародний зелений тиждень на власні очі

В столиці Німеччини Берліні пройшов Міжнародний Зелений тиждень (International Green Week Berlin), який тривав 10 днів. 56 країн представили свою продукцію на цьому заході. Не стала виключенням і Україна, яку представляли 4 області, у тому числі і Херсонщина. Делегацію від Херсонської області очолила начальник Головного управління агропромислового розвитку обласної державної адміністрації С.А. Горбенко. У виставковому заході приймали участь заступник начальника Головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації М.М. Степанова, керівник підприємства "ОСА" О.А. Урсуленко, директор Інституту південного овочівництва та баштанництва В.А. Лимар та голова кооперативу з розвитку сільського зеленого туризму "Оберіг Херсонщини" О.М. Башмакова.

Сама виставка представляє собою, на перший погляд, безкінечну низку павільйонів, які пройти за один день неможливо: адже так хочеться все роздивитися, з усіма поспілкуватися та сфотографуватися. Найбільше вражає розмаїття цієї виставки: 2 кроки і ти в іншому павільйоні, в іншій країні, в іншій атмосфері, навколо тебе інша культура, музика, мова, інтер'єри. Незмінна лише привітність учасників виставки. Це варте того, купуєш квиток до Германії, а враження привозиш, немов відвідав пів земної кулі.

Друге, що захоплює, це масштаб організації виставки. Уявіть, у січні у величезному павільйоні Голландії ростуть квітучі тюльпани, кущі та дерева, десь видніється млин, а піднімеш погляд вгору - вся стеля в квітах. Ну як тут не затриматися, один тільки аромат чого вартий. А от у Франції краще не дихати, можливо їх сири і вважаються делікатесом, але їх "тонкий аромат" примушує прискорювати крок. В іншому павільйоні посередині змонтовано величезний ставок із містками та лавками для відпочинку. Мимоволі там всі зупиняються, щоб відпочити, помилуватися шикарними різнокольоровими орхідеями, погодувати гусей та качок, які від такої розкоші уявили себе щонайменше лелеками. Принаймні, я ніколи раніше не бачила, щоб птахи так позували перед фотокамерами. Багато було цікавого, кожна країна мала свої родзинки, та свій колорит: африканські соки фреш, туніські олії, в'єтнамські капелюхи, російська червона ікра - всього не перелічити.

Українську експозицію відкрив Міністр аграрної політики України Ю.Ф. Мельник разом із Надзвичайним та повноважним Послом України у ФРН Н.М. Зарудною. Пан Мельник зазначив, що участь в даній виставці-ярмарку - наші пріоритети, наша традиція.
Завдяки присутності на "Зеленому тижні", розширюються ділові стосунки між Україною та країнами Європи і далекого зарубіжжя, а також це прекрасна можливість налагодити з потенційними іноземними покупцями нові канали експорту сільськогосподарської продукції.

Надзвичайний та повноважний Посол України у ФРН Н.М. Зарудна у своїй промові зробила наголос на цілісності країни у питаннях співробітництва з нашими країнами-партнерами, зустрічі та переговори з якими визначатимуть двосторонні стосунки та аспекти співробітництва у сфері сільського господарства.
Власні взірці конкурентоспроможної продукції, перспективної для європейського споживача, представили 11 підприємств Херсонської області.

Херсонщина мала власний стенд, який був прикрашений зображенням стиглого кавуна. До речі, всім відвідувачам було запропоновано продегустувати варення з баштанної продукції, гарбузів, динь, кавунів Інституту південного овочівництва та баштанництва. В рамках виставки проводилась дегустація продукції виробників Херсонщини: коньяків, вин, свіжої плодової продукції, вареників, були представлені обереги, рекламно-буклетна продукція, транслювалися різноманітні мультимедійні проекти, рекламні ролики культурного спрямування.

Український павільйон ніколи не пустував. Тут свято не зупинялось ні на хвилину, і супроводжувалося воно виступами національних фольклорних колективів, культурною програмою. Особливо приємно, що в концертну програму запросили відомий херсонський дует SISTARS. Цікаво, що українські пісні сприймались німцями на ура. Навколо солісток гурту Віри Полозової та Ганни Дмитренко постійно було безліч шанувальників, які купували їх альбом, брали автографи, робили фото на згадку, вибігали на сцену та влаштовували справжнє шоу. Виконуючи свої авторські пісні, солістки SISTARS багато спілкувались із глядачами на англійській, німецькій, українській та російській мовах. Публіка просто шаленіла.

Головна концепція виставки - презентація новітніх підходів до виробництва й споживання продуктів харчування у світі, демонстрація сільськогосподарських досягнень, дегустація національного асортименту продукції та ознайомлення з колоритною кухнею країн-учасників, а також проведення заходів, бізнес-форумів, конференцій, симпозіумів, конгресів різних тематик, завдяки якому стають результативними спільні проекти з використання новітніх технологій у багатьох галузях сільського господарства та взагалі в аграрній політиці. Також це широка дискусійна платформа для спілкування провідних політиків та підприємств-лідерів у сфері сільського господарства з усього світу.
 

Олена Башмакова, голова кооперативу з розвитку сільського зеленого туризму "Оберіг Херсонщини"
Новости турбизнеса.-2009.-N2
 

Leave a reply

Enter the number you see to the right.
If you don't see the image with the number, change the browser settings and reload the page