on-line с 20.02.06

Арт-блог

13.05.2015, 09:45

May

Random photo

Voting

???

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free countersCalendar

   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829   

News

01.08.2015, 13:17

Crazzzy Days

13.05.2015, 09:52

den-evropyi-v-hersone---2015

> Organizations > Music > N. Kulish Kherson regional academic music and drama theatre > Народна творчість у кольорах веселки

Народна творчість у кольорах веселки

04.04.2008

21 березня у приміщенні обласного академічного музично-драматичного театру імені Миколи Куліша відбувся концерт, приурочений до Всеукраїнського Дня працівників культури та аматорів народного мистецтва - «Народна творчість в кольорах веселки». На свято завітали голова обласної державної адміністрації Б.Сіленков, заступник Херсонського міського голови С.Черевко, начальник управління культури і туризму облдержадміністрації Н.Федотова та начальник управління культури міськвиконкому О.Радова, які щиро привітали учасників концерту і гостей з професійним святом та вручили нагороди. Не були забуті Заслужені працівники культури та Заслужені діячі мистецтв України: їм була присвячена «хвилина слави», що супроводжувалась мальовничим феєрверком.

Організатори заходу -працівники обласного Центру народної творчості на чолі з Світланою Аляб'євою (головний режисер концерту), доклали багато зусиль, щоб свято пройшло яскраво, цікаво.
Завдяки багатогранності, різножанровості, концерт сприймався легко, невимушено, на одному диханні: В ньому взяли участь найкращі аматорські колективи з усієї Херсонщини.

У фойє гостей вітали Народний ансамбль народної пісні «Козачка» Козачелагерського СБК Цюрупинського району (керівник Р.Осадча); духовий оркестр музичного училища (Д.Красюк); ансамбль народної пісні «Вербиченька» Семенівського СБК Каховського району (Л.Пуляєва), виступи яких привертали увагу своєю колоритністю, цікавим репертуаром та професійністю. З колективів, які працювали в залі, хотілося б відзначити Народний естрадний оркестр Генічеського РБК (керівник Д.Шкроб) та чоловічий ансамбль «Слов'яни» Новотроїцького ЦКД (Д.Кас'яненко), що викликали овації у всіх присутніх. На концерті були підбиті підсумки обласного конкурсу серед сільських закладів культури, його переможці взяли участь у концерті, а саме - хореографічний колектив «Забава» Таврійського СБК Каховського району та Зразковий вокальний ансамбль «-Вишиванка» Чонгарського СБК Генічеського району. Переможців конкурсу на кращий сільський Будинок культури нагородили цінними подарунками. Незабутнє враження справила на глядачів зразкова циркова студія «Арлекіно» Рубанівського СБК Великолепетиського району (керівник Н.Стадніченко) та переможець обласного конкурсу аматорських театрів малих форм «Культура - це ми!» -театр місцевого факту «Культраби» Верхньорогачицького РБК (керівник В.Величко), гумор якого підкорив глядацьку аудиторію.

Неможливо не згадати і ведучих, це Ольга Мелімука та Олександр Салов - працівники Генічеського РБК, що створювали урочисту атмосферу в залі не лише гарними віршами, а й вишуканими сценічними костюмами, що тричі змінилися протягом концерту.
Родзинкою програми став Народний ансамбль танцю «Надія» Каховського міського Палацу культури, молоді та спорту (Заслужений працівник культури України Н.Сергєєва), який відкривав і закривав дійство.
Всі колективи, які взяли участь у святі, мали великий успіх і показали свої найкращі творчі здобутки, ще раз засвідчивши, що наш народ зумів зберегти свою творчість, що мистецька нива засівається новим молодим талановитим «насінням», яке в майбутньому дружно проросте і розквітне.
Нині обласний Центр народної творчості готує виставку творів майстрів образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва «Український Великдень», яка відбудеться з 19 по 27 квітня у Виставковій залі обласної організації Національної спілки художників України, та займається влаштуванням відбіркового обласного туру Всеукраїнського фестивалю сучасної пісні та популярної музики «Червона рута», що відбудеться 19 квітня на базі обласного Палацу молоді.

Євгенія КОВАЛЬ, провідний методист з культурно-дозвіллєвої діяльності обласного Центру народної творчості.
Наддніпрянська правда.-4.04.2008

Leave a reply

Enter the number you see to the right.
If you don't see the image with the number, change the browser settings and reload the page