on-line с 20.02.06

Арт-блог

13.05.2015, 09:45

May

Random photo

Voting

???

Система Orphus

Locations of visitors to this page

Start visitors - 21.03.2009
free counters



Calendar

      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

News

01.08.2015, 13:17

Crazzzy Days

13.05.2015, 09:52

den-evropyi-v-hersone---2015

> Organizations > CULTURE > Коммунальное учреждение "Областной учебно-методический центр культуры и искусств" > Новости Центра > Пройшов ІІІ етап конкурсу "Об'єднаймося ж, брати мої!" та семінар для викладачів ОТМ
All news

28.01.2019 15:25

Пройшов ІІІ етап конкурсу "Об'єднаймося ж, брати мої!" та семінар для викладачів ОТМ

Відповідно до спільного наказу Міністерства освіти і науки, Міністерства культури і туризму України, Державного комітету України у справах сім'ї та молоді від 29 серпня 2003 року № 585\529\875 щороку проводиться Всеукраїнський конкурс учнівської творчості «Об'єднаймося ж, брати мої!».

25 січня 2019 року на базі Дитячої художньої школи м. Херсона, відповідно до плану роботи  Обласного навчально-методичного центру культури і мистецтв на 2018 - 2019 навчальний рік, пройшов ІІІ етап конкурсу у номінаціях «Образотворче мистецтво», «Декоративно-прикладне мистецтво», тема якого: «Ідея  соборності України: творчість Тараса Шевченка; народ, суспільство, держава, родина. Минуле, сучасне і майбутнє».

На конкурс надійшло понад 100 робіт з усіх початкових мистецьких навчальних закладів Херсонської області. Журі на чолі з Народним художником України, професором Володимиром Чуприною визначило 10 переможців, чиї роботи будуть представляти Херсонську область на ІV, Всеукраїнському, етапі цього конкурсу. 17 творчих робіт були відзначені дипломами лауреатів ІІІ етапу конкурсу.

Цього ж дня у галереї дитячої та юнацької творчості «Синій кіт» пройшов семінар для викладачів образотворчого мистецтва шкіл естетичного виховання м. Херсона та області за темою «Сучасне дитяче мистецтво».  В рамках заходу виступили викладачі навчально – естетичного комплексу «Художня школа» та КЗ «Новокаховська дитяча школа мистецтв».

Переможці в номінації «Образотворче мистецтво»:

Панова Анна

Біцюра Аліна

Степаненко Сергій

Супрун Єлизавета

Бурдіна Аріна

 

Переможці в номінації «Декоративно- прикладне мистецтво»:

Колєснікова Софія

Шеховцова Софія

Ковтун Ганна

Бойко Олександра

Шуріліна Катерина

 

Лауреатами ІІІ етапу стали:

Чумаченко Яна, Скакун Олександра, Москаленко Марія, Сліпіч Софія, Бункус Анна, Моргун Софія, Шарапа Іван, Калініченко Катерина, Гордашевська Марія, Журавльова Соломія, Мєшкова Тетяна, Верьовкіна Марина, Павленко Таїсія, Романюк Софія, Коротиш Єва, Сілкан Анна, Воробйова Анастасія







Leave a reply

Enter the number you see to the right.
If you don't see the image with the number, change the browser settings and reload the page