on-line с 20.02.06

Арт-блог

13.05.2015, 09:45

May

Random photo

Voting

???

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free countersCalendar

1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

News

01.08.2015, 13:17

Crazzzy Days

13.05.2015, 09:52

den-evropyi-v-hersone---2015

> Organizations > Arts and crafts > Kherson regional centre of people art > ХОЦНТ > Світлиця Кобзаревих дум
All news

10.03.2016 11:55

Світлиця Кобзаревих дум

У «Світлицю Кобзаревих дум» перетворився 7 березня 2016 року Каховський районний Будинок культури ім.Фрунзе, на базі якого відбувся обласний конкурс читців, присвячений пам’яті Т.Г.Шевченка.

Поряд з вічними рядками Кобзаря на заході звучали твори видатних поетів: співця народної мужності Л.Українки, видатного громадського діяча І.Франка та інших класиків української літератури. Всі вони свій час творили Україну ціною свободи, а інколи і життя, зберегли і прославили українську мову на весь світ. Також виконувались вірші сучасних українських поетів та авторські віршовані твори.

У конкурсі взяли участь 26 читців та 9 поетичних театрів. Це представники творчої молоді з Іванівського, Нижньосірогозького, Каховського, Білозерського, Скадовського, Новотроїцького, Нововоронцовського, Горностаївського, Генічеського, Чаплинського, Великоолександрівського районів, міст Каховка та Херсон – загалом 86 осіб.

Виступи учасників оцінювало журі, що складалося з провідних фахівців у галузі культури і мистецтв на чолі якого була заслужений працівник культури України, завідувач кафедри культурології Херсонського державного університету, кандидат педагогічних наук, доцент Лідія Лимаренко.

З огляду на критерії оцінювання, за рішенням журі призові місця було розподілено наступним чином:

У номінації «поетичні театри»:

І місце – народний театр місцевого факту «Тронка» Каховського РБК (керівник Кароліна Медков);

ІІ місце – зразковий художній колектив дитячий театр «Арт-ідея» Херсонської гімназії № 3 (керівник Антоніна Грендаш);

ІІІ місце – поетичний театр «Душа» Генічеського РБК (керівники Вікторія Гаркуша та Віра Ховріна).

У номінації читці-аматори (вікова категорія 21-45 років):

І місце - Олександр Філюк, Горностаївський РБК;

ІІ місце - Ілона Осадчук, м. Каховка.

ІІІ місце в цій категорії за рішенням журі не присуджувалося і нагорода перейшла до молодшої вікової категорії. Також цього року залишилася без учасників номінація «Студенти вищих навчальних закладів» - нагороди з цієї категорії також отримали учасники номінації «читці-аматори», вікова категорія 14-20 років.

Взагалі, цьогорічний конкурс показав наскільки талановитою є наша молодь, яким свідомим, цілеспрямованим та патріотичним є сучасне підростаюче покоління. Тож журі дуже складно було цього року визначити переможців у молодшій віковій категорії.

У номінації читці-аматори (вікова категорія 14-21 рік):

І місце поділили: Єлизавета Дудченко, Ульянівський СБК Скадовського району (керівник Лариса Дудченко) та Євген Тонконог, Великоолександрівський РБК (керівник Тетяна Мартиненко);

ІІ місце розділили: Альона Юрченко, Генічеський РБК та Данило Шимон, м.Каховка, навчально-виховний комплекс «Гімназія»;

ІІІ місце вибороли: Мізєва Анастасія, Новотроїцький Будинок дитячої творчості (керівник Алла Ільонок), Дичок Родіон, Григорівський СБК Чаплинського району (керівник Марія Беспалова) та Надточій Яна, Каховська ЗОШ №1 (керівник Ілона Осадчук).

Журі також відзначило Вдовиченко Катерину, Нововоронцовський РБК та Ясира Артема, Генічеський РБК номінаціями «Надія конкурсу».

Всі решта учасників отримали грамоти за участь.

Цьогорічний конкурс був особливим і вирізнявся високодуховною патріотичною атмосферою, високим рівнем виконання читців-аматорів та глибоким осмисленням прочитаних ними рядків.

Обласний Центр народної творчості щиро вдячний всім керівникам, які підготували своїх дітей до конкурсу, начальникам відділів та секторів культури, директорам Будинків культури, які доклали зусиль щоб забезпечити участь своїх представників у конкурсі.

Центр висловлює подяку відділу культури Каховської державної адміністрації та працівникам Каховського районного Будинку культури ім.Фрунзе на чолі з Сіренко Наталею Євгенівною за якісну підготовку та проведення обласного конкурсу читців, присвяченого пам’яті Великого Кобзаря.

 Leave a reply

Enter the number you see to the right.
If you don't see the image with the number, change the browser settings and reload the page