on-line с 20.02.06

Арт-блог

13.05.2015, 09:45

May

Random photo

Voting

???

Система Orphus

Locations of visitors to this page

Start visitors - 21.03.2009
free countersCalendar

1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

News

01.08.2015, 13:17

Crazzzy Days

13.05.2015, 09:52

den-evropyi-v-hersone---2015

> Organizations > Show > Festivals of Tavria > Твій вихід, бабуню!

Твій вихід, бабуню!

 
Хто сказав, що поважний вік настає «на схилі літ»? Коли на світ з’являються онуки, більшість «новоспечених» бабусь та дідусів з гордістю заявляють, що на цьому етапі життя тільки починається. Бо повертається молодість, радість пестити улюблене маленьке чадо, спостерігати, як воно спинається на ноги. Скільки ж добрих слів вдячності від онуків на адресу своїх бабусь прозвучало під час конкурсу «Супербабуся-2006», організованого в Білозерському Будинку культури з нагоди Дня ветерана райуправлінням праці та соціального захисту населення та Товариством Червоного Хреста.

У конкурсній програмі взяли участь п’ять місцевих мешканок, кожна зі своєю долею, професією, улюбленими заняттями. Об’єднувало їх материнське тепло до дітей та онуків, невтомна енергія, прагнення творити добро. Вони талановиті в декламуванні та співі, танцях та кулінарному мистецтві, їхні руки й душі перебувають у невпинному пошуку, аби втілити красу й добро у всьому, чого вони торкаються. Марія Форощенко розповіла, що вона щаслива, коли мирно засинає її дитина, коли для людей вона робить добро, а тому ніколи не почувається самотньою. Переконали у цьому і рядки з вірша чоловіка Марії Тимофіївни: «Ти для мене не просто Марія — берегиня, святиня, бо платню за добро не береш…». Жанна Геннадіївна Євдокимова — керівник ветеранського ансамблю «Калина», медична сестра, яка трудове життя віддала місцевому територіальному медоб’єднанню.

Через роки їй вдалося пронести запал і веселу вдачу, яким може позаздрити молодь. Недарма ж мама трьох дітей, бабуся п’яти онуків та правнучки, артистично пританцьовуючи, заспівала: «Я — невеста неплоха, выбираю жениха, я не стану прятаться — приходите свататься». Перевершила усіх Галина Миколаївна Царюченко, котра під оплески захоплених глядачів виконала танець живота. Ця «дівчина зі сходу» народилася у багатодітній родині під час війни, все життя віддала педагогічній діяльності, виховала трьох дітей, зараз усе тепло віддає онукам. Вона переконана, що «сивіють коси — від багатства літ» і ніяка старість не може скорити людину, в душі якої палає вогонь добра.

Ганні Сазонівні Руденко, яка близько 45 років відпрацювала медсестрою в Білозерському ТМО, теж вдалося приємно здивувати глядачів. Публіка аж загула, коли, кружляючи у вальсі, жінка з легкістю сіла на шпагат. Виросла вона у дитбудинку, після закінчення медучилища довгий час працювала в пологовому будинку. Прийняла вона десятки, а то й сотні малят, до нестями любить власних дітей і онуків. Теплими словами вдячності за її материнську турботу відгукувалися і молоді колеги по роботі. З захопленням та невимовною гордістю про свою дружну велику родину розповідала й Галина Миколаївна Ухова, бо «діти — велика Божа благодать».

У конкурсах бабусі демонстрували кулінарну майстерність, бо так люблять балувати своїх чад смачненьким, солоденьким. На повну силу потрудилася і група підтримки — онуки та правнуки, які засипали їх компліментами та квітами, а організатори — ще й подарунками. Отож титули міс дотепність, чарівність, артистичність та міс глядацьких симпатій швидко знайшли своїх володарів. А супер бабусею стала Ганна Руденко, котра закликала своїх ровесниць не схилятися перед труднощами, а гідно нести почесне звання «бабуся».

Олена НЕЧИПУРЕНКО.
Газета "Новий день", 19.10.2006

 

Leave a reply

Enter the number you see to the right.
If you don't see the image with the number, change the browser settings and reload the page