on-line с 20.02.06

Арт-блог

13.05.2015, 09:45

May

Random photo

Voting

???

Система Orphus

Locations of visitors to this page

Start visitors - 21.03.2009
free countersCalendar

    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

News

01.08.2015, 13:17

Crazzzy Days

13.05.2015, 09:52

den-evropyi-v-hersone---2015

> News > У Херсоні визначили переможців літературного конкурсу «ФантФест – 2020»
All news

08.05.2020 15:48


У Херсоні визначили переможців літературного конкурсу «ФантФест – 2020»

У 2020 році Відкритий літературний конкурс творів у жанрі фантастики та фентезі «ФантФест», одним з організаторів якого незмінно виступає Херсонська обласна бібліотека для дітей імені Дніпрової Чайки, відбувся вже всьоме.

Мета конкурсу – розвиток творчих здібностей дітей та молоді у галузі красного письменства. На розгляд журі, яке всі ці роки очолює знана письменниця, «Золотий письменник України» Дара Корній, були представлені казки і оповідання, новели і уривки з великих творів, навіть вірші. Доволі реальні події в них поєднуються з фантазійними елементами.

Про це повідомляє Херсонська обласна рада.

Уже традиційно в конкурсі взяли участь автори-початківці з багатьох міст і областей України: із Одеси і Кропивницького, Львова і Києва, Харкова і Сумів, Кривого Рогу і Дніпра; із Волинської, Рівненської, Донецької, Черкаської, Тернопільської, Полтавської областей.

Херсонська область була цьогоріч представлена учасниками із Херсона, Каховки, Скадовська, Таврійська, із Білозерського, Великоолександрівського, Іванівського, Нововоронцовського, Новотроїцького, та Каланчацького районів.

Переможцями конкурсу 2020 року в молодшій віковій групі стали:

І місце – Віолетта Тімофєєва (м.Херсон);

ІІ місце – Дарина Католик (с.Зимне, Волинська область) та Валерія Нечай (смт Білозерка, Херсонська область);

ІІІ місце – Марія Катречко та Ольга Літвін (обидві – м.Херсон).

У середній віковій групі дипломами переможців відзначені:

І місце – Вікторія Виходцева (м.Херсон);

ІІ місце – Анжеліка Коржевська та Катерина Мартинова (обидві – м.Херсон).

ІІІ місце – Артем Українець (м.Кропивницький), Іван Сорокін, (смт Каланчак, Херсонська область), Марія Нестеренко (м.Херсон).

Дипломами переможців у старшій віковій групі нагороджені:

І місце – Валерія Савотіна (с.Світильня, Київська область);

ІІ місце – сестри Оксана і Тетяна Карпенко (смт Нововоронцовка, Херсонська область), Катерина Смєшко (м. Херсон);

ІІІ місце – Богдана Чехович (м. Київ).

Згідно з Положенням про конкурс, на сайті Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки було організовано онлайн голосування за кращий твір за вибором читачів. Спеціальну відзнаку «Приз читацьких симпатій» цього разу виборола Аміна Садуллаєва з Херсона, випускниця Іванівської гімназії (Іванівський район). Її твір зібрав 250 прихильників (39% голосів у старшій віковій групі). Дипломами «Вибір читачів» також нагороджуються у молодшій віковій групі Дарина Католик (247 голосів, 32%), а у середній віковій групі Катерина Мартинова (111 голосів, 33%).

Дипломами в окремих номінаціях журі відзначило твори, які подали на конкурс: Богдана Василишин (смт Великі Бірки Тернопільської обл.), Дмитро Бей (с.Колиндяни Тернопільської обл.), Анна Мусієнко (м.Київ), Ангеліна Зубач (смт Шацьк Волинської обл.), Наталія Цюпящук (смт Шацьк Волинської обл.), Антон Радей (м.Здолбунів Рівненськой обл.), Поліна Старовойт (м.Херсон), Катерина Кумейко (м.Херсон), Катерина Кабакова (м.Херсон), Карина Мачуліна (с.Новоолександрівка Херсонської обл.), Поліна Тендітна (м.Лиман Донецької обл.), Валентина Нетребич (м.Херсон).

Організаційний комітет конкурсу висловлює подяку усім дорослим, хто підтримує і заохочує дітей до літературної творчості та допоміг їм взяти участь у конкурсі – батькам, учителям, бібліотекарям, керівникам літературних гуртків і студій.

Джерело інформації: Газета "Вгору"

Leave a reply

Enter the number you see to the right.
If you don't see the image with the number, change the browser settings and reload the page