on-line с 20.02.06

Арт-блог

13.05.2015, 09:45

May

Random photo

Voting

???

Система Orphus

Locations of visitors to this page

Start visitors - 21.03.2009
free countersCalendar

     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 

News

01.08.2015, 13:17

Crazzzy Days

13.05.2015, 09:52

den-evropyi-v-hersone---2015

> Tourism, rest, entertainment > Tourism of Tavriya > Influential step to meet to the world

Впливовий крок назустріч світу

Херсон презентований як центр області, що є природною рекреаційною зоною країни. Туристичний потенціал як міста так і регіону вцілому представляв міський голова Володимир Сальдо в рамках загальноукраїнського проекту "Україна туристична" відбулася 1 серпня 2008 р. в місті Києві у притміщенні торгово-промислової палати України.

Частиною видання «Україна туристична» стало представлення районів та міст Херсонщини, які створюють туристичний продукт, надають туристичні послуги та сприяють розвитку туризму. Серед учасників заходу - представники органів державного управління, місцевого самоврядування, народні депутати України, керівники провідних туристичних підприємств, готелів, туристичних баз, пансіонатів, санаторіїв, дитячих оздоровчих закладів, заповідників, музеїв, а також представники засобів масової інформації.

Проект багатотомного іміджево-презентаційного видання «Україна туристична» започаткований у 2006 році Українським видавничим консорціумом за підтримки Комітету Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту і туризму, Міністерства культури і туризму України, Державної служби туризму та курортів.
Під час виступу перед гостями та учасниками заходу Володимир Сальдо зазначив, що розвиток туристичної галузі - це розвиток інфраструктури територій: будівництво нових транспортних магістралей, модернізація портів, поліпшення економічних, культурно-мовних, інших сфер життєдіяльності. Міський голова підкреслив: Херсон сьогодні не лише місто з великим історичним ресурсом, архітектурними пам'ятками часів Катерини II та культурною спадщиною. Це - центр області з унікальними кліматичними умовами, що має вихід до Чорного, Азовського морів, де знаходяться понад 300 оздоровчих закладів: санаторіїв, пансіонатів, туристичних баз, дитячих таборів. Херсонщина - це і заповідник Асканія-Нова, що сьогодні називають у числі 7 природних чудес України, і Олешківські піски - південна пустеля. Це регіон, що може запропонувати майже всі туристичні напрямки: дитячий, сімейний, зелений, діловий, тощо.

Важливою складовою участі В.Сальдо у підсумковій конференції Загальноукраїнського проекту «Україна туристична» стало обговорення з представниками відповідних державних органів, колегами з інших обласних центрів України питання розвитку молодіжного туризму. Через взаємодію з молодіжними громадськими організаціями - відпрацювання та розбудова туристичних маршрутів, що відповідали б потребам молоді. «Херсон фестивальний» - таку назву має напрям молодіжного туризму, що активно популяризується молодіжними громадськими об'єднаннями.

«Ми співпрацюємо у цьому напрямку майже з усіма українськими обласними центрами, з країнами СНД, зарубіжними містами - побратимами Херсона. Це реальні інвестиції, реальний внесок в економіку», - наголосив Володимир Сальдо.

Управління громадських зв'язків
"Херсонський вісник".-7.08.2008
 

Leave a reply

Enter the number you see to the right.
If you don't see the image with the number, change the browser settings and reload the page