on-line с 20.02.06

Арт-блог

13.05.2015, 09:45

May

Random photo

Voting

???

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free countersCalendar

  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

News

01.08.2015, 13:17

Crazzzy Days

13.05.2015, 09:52

den-evropyi-v-hersone---2015

Зустріч зі справжньою Снігуронькою

Напередодні Нового року кореспондент «Нового дня» відшукав справжню Снігуроньку, яка щойно прилетіла з далекої Лапландії. У розмові з журналістом онука Діда Мороза з десятирічним стажем, професійна актриса Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру імені Миколи Куліша Тетяна Проворова поділилася враженнями від казкової ролі Снігуроньки та відчуттям справжнього щастя від вдячних посмішок дітей.

- Часто Вам доводиться грати Снігуроньку?
- Уже понад десять років працюю в нашому облмуздрамтеатрі й щозими напередодні свят або на сцені, або під час корпоративів граю Снігуроньку. Отже, можна сказати, що я справжня онука Діда Мороза.

- Сучасна малеча все менше вірить у казку, в те, що Дід Мороз та його онука Снігуронька дійсно існують. Як вдається подарувати їм свято й переконати, що Ви справді прилетіли з Лапландії?
- Я б не сказала, що дітки менше вірять. Просто вони, як на мене, трохи раніше дорослішають. Наприклад, мій семирічний син Данило давно знає, що мама виступає у ролі Снігуроньки, радує чужих діток, дарує їм подарунки. Але син переконаний, що до нього у новорічну ніч приходить справжній Дід Мороз зі своєю реальною онукою. А своєю роботою мама просто допомагає Дідусеві. Адже він один, а дітей - он скільки. Данило ніколи б не подумав, що насправді ми з чоловіком підкладаємо подарунки під святкову ялинку.

- Чи доводилося Вам грати на приватних вечірках? Як пояснити, що з кожним Снігу-ронька не може сісти за святковий стіл?
- Мені більше подобається працювати з дітками в театрі. Але, дійсно, інколи на приватних вечірках теж грала, і, зрозуміло, запрошували за стіл. Кажу, що я одна справжня Снігуронька й необхідно встигнути привітати інших людей. Ви знаєте, у новорічну ніч дорослі теж стають дітьми. Вони вірять у казку. Знають, що ця ніч особлива, їм приємно бачити у себе Діда Мороза та Снігуроньку.

- А де берете святковий одяг та сценарій? Чи справжній Снігуроньці завчені тексти не потрібні?
- Якщо граю на сцені, то, звісно, вбрання та сценарій театральні. Під час приватних привітань - усе своє. А щодо вітальних текстів, то справжня Снігуронька (з десятирічним досвідом) їх практично не потребує. Головне, щоб звучали щиро й від душі, а глядачі вірили в їхнє здійснення.

- Скажіть, роль Снігуроньки суттєво відрізняється від інших?
- Так. Я просто обожнюю цю роль. Снігуронька - це позитивний казковий персонаж. Вона не тільки радує діток, а й дарує їм подарунки. Взагалі люблю всі ролі в дитячих виставах, бо дуже подобається працювати з малечею. Але будучи Снігуронькою, відчуваєш щось казкове, неземне. Словами неможливо передати те, що відчуваю, коли дарую діткам не просто іграшку чи солодощі, а подарунок від самого Діда Мороза! Певно, в ці хвилини розумієш, що справжнє щастя існує.

- Ми заговорили про подарунки від Діда Мороза й Снігуроньки, а як часто їм щось дарують?
- Практично не дарують (посміхається). Траплялося, звісно, на сцені чи приватній вечірці вручають іграшку або солодощі, але якось навіть незручно їх брати. Я ж Снігуронька! Заведено, що саме від нас з Морозом чекають сюрпризів, і ми традицію не порушуємо.

- Трапляється, що на свято Дід Мороз приходить без Снігуроньки. Чи доводилося Вам вітати з Новим роком без Діда Мороза?
- Ні. Все-таки Снігуронька - помічниця, онука Дідуся Мороза. Вона не повинна бути головною на святі. Хоча те, що Дідусь трохи запізнювався і ми з дітками по п'ять разів його кликали, - траплялося. У нього ж, зрештою, мішок з подарунками. А він важкий.

- Ви з чоловіком (Олександр Мельник. - Авт.) - відомі актори. Чи вдається відсвяткувати Новий рік вдома, у затишному сімейному колі?
- На жаль, рідко. Останніми роками чоловік переважно працює. Я ж після народження сина завжди залишаюся з ним. Тому саме свято ми зустрічаємо без татка. Але 1 січня Данило відривається на повну - до нього не лише на цілий день приходять справжні Дід Мороз і Снігуронька, але й залишаються з ним на ніч.
Новий рік - це сімейне свято. Бажаю редакції «Нового дня» та всім вашим читачам зустріти його в затишному родинному колі. Щоб святковий стіл, посмішки та подарунки запам'яталися надовго. Адже як рік зустрінеш, так його і проведеш. Хто-хто, а Снігуронька про це точно знає! (Посміхається).

- Дякуємо за цікаву розмову! Вітаємо Вас з Новим роком та Різдвом Христовим! Щастя! Здоров'я! Сімейного благополуччя! Бажаємо, щоб той позитив, який Ви даруєте людям, завжди супроводжував і вашу родину.

Зі справжньою Снігуронькою спілкувався Вадим ЛУБЧАК.
“Новий день”.- №1 (4891).- 01.01.2010.- стр.12

Leave a reply

Enter the number you see to the right.
If you don't see the image with the number, change the browser settings and reload the page