on-line с 20.02.06

Арт-блог

13.05.2015, 09:45

May

Random photo

Voting

???

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free countersCalendar

    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

News

01.08.2015, 13:17

Crazzzy Days

13.05.2015, 09:52

den-evropyi-v-hersone---2015

> Organizations > Arts and crafts > Kherson regional centre of people art > ХОЦНТ > Звітують аматори Білозерського краю
All news

15.04.2016 15:34

Звітують аматори Білозерського краю

9 квітня 2016 року відбувся творчий звіт аматорських колективів та окремих виконавців Білозерського району в рамках обласного огляду «З Україною в серці».

Усіх гостей та учасників звіту на порозі районного Будинку культури зустрічали зразковий ансамбль духових інструментів Станіславської музичної школи (керівник О.Кравець) та ансамбль духових інструментів Посад-Покровського БК (керівник О.Маруняк). Треба відзначити, що ці колективи мають гарну виконавську майстерність та сценічну культуру, в колективах в основному діти та молодь. Концертній програмі передувало обрядове дійство «Зустріч Весни» у виконанні молодіжного колективу «Пролісок» (керівник Н.Бородіна) - супутника народного фольклорного колективу «Світанок» Токарівського СБК (керівник Л.Тищенко).

У фойє районного Будинку культури була представлена виставка робіт майстрів декоративно-ужиткового мистецтва району. На ній свою творчість показали 23 майстри та 3 любительських об’єднання декоративно-ужиткового спрямування. У експозиції було представлено різноманітні витинанки, вироби з бісеру, вишивку (картини, рушники, серветки, скатертини), квілінг, оригамі, картини стрічками, а також багато сувенірної продукції, виконаної у техніці канзаші. Усім гостям були запропоновані майстер-класи з писанкарства у виконанні учасників любительського об’єднання «Барвінок» Станіславського СБК (керівник В.Чумаченко) та з виготовлення оберегів у виконанні учасниці любительського об’єднання «Горнятко» Федорівського СБК (керівник Т.Сердюк). Святковий настрій на виставці створювали троїсті музики Олександрівського СБК з українськими народними мелодіями.

Загалом у звіті взяли участь аматорські колективи та майстри народного мистецтва з 21 сільського закладу культури, РБК та 2 музичних шкіл. В основній частині звітного концерту брали участь провідні аматорські колективи району це: 3 хорових колективи, 2 ансамблі духових інструментів, оркестр та ансамбль народних інструментів, 1 фольклорно-етнографічний колектив, 2 малі форми музичного жанру, 11 хореографічних колективів, 6 вокальних ансамблів та 4 ансамблі народної пісні, 1 соліст та 1 читець - загальна кількість учасників - 430 чоловік, 225 з них - діти.

Треба відзначити, що практично всі колективи-учасники звітного концерту Білозерщини мають високий виконавський рівень та сценічну культуру. Колективи показали відпрацьований, цікавий репертуар, спеціально підготовлений до творчого звіту, значна частина колективів підвищила свій рівень виконавської майстерності у порівнянні з минулим роком. В колективах багато молоді та дітей, всі мають гарні сценічні костюми. Оглядова комісія відмічає стабільну плідну роботу вокальних формувань: «Велетняночка» Велетенського СБК (керівник В.Будник), «Гармонія» Чорнобаївського ПК (керівник заслужений працівник культури України В.Татарінов), «Мальви» Чорнобаївського ПК (керівник О.Швець), «Павочка» Широкобалківського СБК (керівник С.Симонянц).

У концертній програмі було багато зведених музичних та вокальних композицій. Злагоджену колективну роботу представили ансамблі духових інструментів (керівники О.Кравець, О.Маруняк), яки відкривали творчий звіт «Святковим маршем», народні хорові колективи Станіславського та Олександрівського СБК (керівник заслужений працівник культури України В.Гребенюк) зведеним хором виконали твір на сл. М.Братана, муз. В.Другальова «Чорний ворон в полі кряче».

Більшість ансамблів танцю були представлені в окремому хореографічному блоці. Як завжди, на високому рівні представили свої композиції зразкові ансамблі танцю «Фієста» ДМШ (керівник І.Горєєва), «Ерідан» Киселівського СБК (керівник Н.Маткова), також треба відмітити роботу нещодавно створених колективів «Арабеск» РБК та «Меріданс» Станіславської ДМШ (керівник А.Нефьодова). На професійному рівні свої номери представили народний хор «Калиновий цвіт» Чорнобаївського ПК (керівник заслужений працівник культури України М.Варгун), народний оркестр народних інструментів Білозерської ДМШ (керівник О.Ляшевська) та народний ансамбль народних інструментів «Колорит-стиль» Станіславської ДМШ (керівник Л.Корнієнко).

Оглядова комісія відмітила якісну режисерську та постановчу роботу творчого колективу РБК на чолі з директором А.Нефьодовою. Районний огляд аматорського мистецтва Білозерського району пройшов на високому організаційному рівні завдяки злагодженій роботі і співпраці закладів культури району.

 Leave a reply

Enter the number you see to the right.
If you don't see the image with the number, change the browser settings and reload the page