on-line с 20.02.06

Арт-блог

06.09.2018, 13:50

Вересень-2018

Знову Вересень приїхав На вечірньому коні І поставив зорі-віхи У небесній вишині. Іскор висипав немало На курний Чумацький шлях, Щоб до ранку не блукала Осінь в зоряних полях. Р.Росіцький

Випадкове фото

Голосування

Що для вас є основним джерелом інформації з історії?

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free counters



Календар подій

     12
3456789
10111213141516
17181920212223
2425262728  

Новини регіону

08.02.2025, 23:47

Херсонський художній музей отримав у дар від колекціонера картину Шовкуненка

  Колекціонер Тарас Лагойда подарував Херсонському художньому музею ...
05.02.2025, 21:42

Відкритий фестиваль-конкурс стрілецької пісні "Красне поле"

  15-16 березня 2025 року в м.Хуст Закарпатської області буде проводитись ...
30.01.2025, 23:10

Гончарівка провела вечір пам'яті «Покликані серцем, обрані Богом» до Дня пам'яті Героїв Крут

29 січня Україна вшановує пам'ять подвигу Героїв Крут. 107 років ...
> Новини регіону > "Мені болить рідне місто". Чотирнадцятирічна співачка написала пісню про Херсон
Всі новини

"Мені болить рідне місто". Чотирнадцятирічна співачка написала пісню про Херсон

21.01.2025 20:24

14-річна Софія Ярова написала пісню про рідний Херсон. Це – її перша авторська пісня. Дівчина презентувала її на фестивалях та музичних платформах.

Софія Ярова розповідає, автор слів пісні – херсонський поет Михайло Олійник. Музику писала разом із наставницею – співачкою та композиторкою Тетяною Піскарьовою. Це – перша авторська пісня дівчини, до цього вона виступала з каверами українською та англійською мовами.

"Мій тато допомагав випускати збірку віршів Михайла Олійника і якраз там був цей вірш про Херсон і молитви, на які написана моя пісня. Він так запав мені в душу, що, мабуть, саме це і надихнуло мене написати цю пісню. Пісню про Херсон, про його незламних людей та про його стан та сьогодення. Працювали над цією піснею десь три-чотири місяці. Презентували її на всіх соцмережах та на всіх музичних платформах", — говорить дівчина.

Софія займається вокалом з чотирьох років. Спочатку – у складі колективу, з шести років – сольно з викладачкою Любов’ю Фогель. Зараз працює в естрадній студії з Анастасією Піскарьовою. Дівчина також грає на фортепіано. Розповідає, брала участь у вокальному проєкті "Голос. Діти", представляла Херсонщину на конкурсі "Яскраві діти України", була учасницею фестивалю "Чорноморські ігри". З піснею "Херсон" виступала на Міжнародному багатожанровому фестивалі "Star Waves2".

"Звісно, я відчувала біль, тому що зараз Херсон в жахливому стані. Кожен день обстріли, тривоги, гинуть люди. Не можна вийти, по вулиці походити, як це було раніше. Тому більше болю в цій пісні. Але я хотіла навіть цією піснею розказати людям, що ми будемо стояти до кінця і Херсон буде у майбутньому дуже розвиненим містом", — каже Софія.

Дівчина говорить, під час окупації разом з батьками була в Херсоні. Після звільнення через російські обстріли виїхала до бабусі у Миколаївську область. Там займається дистанційно. Батько Софії добровольцем доєднався до лав ЗСУ.

"Вона завжди у нас була така творча дівчинка, і ми її водили по всім гуртках, де тільки можна, щоб вона себе знайшла. От якраз вона себе знайшла в співах. Вона в нас і танцями займається. Вона в нас ще й спортсменка – і волейбол у неї, ходить на секцію волейболу. Та понад усе в неї співи, звичайно. Ми побачили, що це її справа. Ну і далі розвиваємо цей талант", — говорить мати.

"Звісно, як всі українці сьогодні, я мрію, щоб закінчилася війна нашою перемогою. Також я мрію стати відомою співачкою, щоб прославити Україну та Херсон", — каже Софія.

3.01.2025

Джерело





Напишіть свій коментар

Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.