on-line с 20.02.06

Арт-блог

02.12.2021, 10:49

І перший сніг, і плавний супокій. Цвіте різдвяник — в домі тихе свято. Так мало нам потрібно й так багато – всього в нас є на вуличці вузькій.

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free counters



Календарь событий

  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Новости региона

03.12.2021, 10:59

У «Гончарівській вітальні» відбулося відкриття художньої виставки

03.12.2021, 10:52

Херсонців запрошують до участі у конкурсі «Час творити дива»

03.12.2021, 10:44

Херсонські шеф-кухарі потрапили до рейтингу кращих кулінарів України

> Новости региона > В Херсонській обласній раді відбулася презентація виставки «Художнє сузір’я Херсонщини»
Все новости

24.11.2021 15:46

В Херсонській обласній раді відбулася презентація виставки «Художнє сузір’я Херсонщини»

Сьогодні у Херсонській обласній раді з нагоди святкування 50-річчя від дня заснування Херсонської обласної організації Національної спілки художників України відбулася виставка картин.

Привітати художників та організаторів з відкриттям персональної експозиції прийшли прихильники сучасних митців, працівники обласного художнього музею та працівники Херсонської обласної ради. Щирі вітання надійшли і від голови Херсонської обласної ради Олександра Самойленка.

На презентацію завітав перший заступник голови-керівник виконавчого апарату Херсонської обласної Юрій Соболевський та перший заступник голови обласної ради Єгор Устинов.

«Херсонська обласна рада є частиною культурного простору нашої області. Ми із задоволенням надаємо можливість використовувати приміщення обласної ради і обласної державної адміністрації як виставковий зал. Адже дуже значна кількість і представників центральної влади та іноземних представників, які приходять до нас мають гарну можливість ознайомитись  з роботами наших митців», – зазначив Юрій Соболевський.

«Це не перша виставка, яка проходить в стінах обласної ради, і я радий, що наші митці розміщують тут свої роботи. Таким чином сувора адмінбудівля стає частиною творчого процесу. Переконаний, що людям, які відвідують цю будівлю, так само як і нам, тим, хто тут працює, приємно бачити таку красу», – додав Єгор Устинов.

У ході заходу Почесною грамотою обласної ради за потужний внесок у розвиток культури і мистецтва Херсонщини, підтримку художників, особливо молоді та з нагоди відзначення 50-річчя з моменту заснування Херсонської обласної організації Національної спілки художників України нагороджено голову спілки Олександра Ковача.

«Художнє сузір’я Херсонщини» – це виставка творів херсонських художників, які зберігають у своєму високопрофесійному мистецтві національні традиції та гідно репрезентують нашу Херсонську область в Україні та світі. Виставка відзначається різноманіттям жанрів, значною кількістю імен, духом новацій та присутністю бадьорого духа молодості і сили.

В експозицію включені близько 70 творів живопису та графіки 36  авторів Херсонщини.

Продовжуючи кращі традиції українського і світового мистецтва прогресивні творчі сили Херсонщини наповняють свої твори новим змістом, використовують оригінальні авторські техніки та технології.

Відзначимо, що виставка відбувається в рамках кураторського проекту року «Мистецтво на зламі тисячоліть» за підтримки Херсонського обласного художнього музею ім. О.О.Шовкуненка.

Джерело





Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.