on-line с 20.02.06

Арт-блог

01.07.2020, 09:38

Июль_2020

Июль По дому бродит привиденье. Весь день шаги над головой. На чердаке мелькают тени. По дому бродит домовой. Везде болтается некстати, Мешается во все дела, В халате крадется к кровати, Срывает скатерть со стола. Ног у порога не обтерши, Вбегает в вихре сквозняка И с занавеской, как с танцоршей, Взвивается до потолка. Кто этот баловник-невежа И этот призрак и двойник? Да это наш жилец приезжий, Наш летний дачник-отпускник. На весь его недолгий роздых Мы целый дом ему сдаем. Июль с грозой, июльский воздух Снял комнаты у нас внаем. Июль, таскающий в одёже Пух одуванчиков, лопух, Июль, домой сквозь окна вхожий, Всё громко говорящий вслух. Степной нечесаный растрепа, Пропахший липой и травой, Ботвой и запахом укропа, Июльский воздух луговой. Борис Пастернак

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Locations of visitors to this page

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Новости региона

03.07.2020, 10:24

Роман херсонця спеціально відзначили на конкурсі “Коронація слова”

03.07.2020, 09:19

Гончарівка – на сторінках міжнародного туристичного путівника «Kherson&Region»

02.07.2020, 13:25

Чемпіонат Херсонської області з кайт-флаїнґу 2020

> Новости региона > Фестиваль народної творчості «Купальські зорі» в Голій Пристані перенесено на наступний рік
Все новости

26.05.2020 13:18


Фестиваль народної творчості «Купальські зорі» в Голій Пристані перенесено на наступний рік

Пандемія коронавірусу продовжує вносити свої корективи не тільки у наші щоденні звички, але й у плани на рік, зупинивши концертно-фестивальне та спортивне життя по всьому світу.

Всеукраїнський благодійний фестиваль народної творчості «Купальські зорі», який ми щороку святкували в першу суботу липня, починаючи з 2003 року, імовірно, на превеликий жаль, буде перенесено на наступний рік.

Це рішення , в першу чергу, задля безпеки учасників фестивалю, адже кожного року в заході беруть участь більш ніж 150 різножанрових колективів та близько 20 тис. гостей. Кабінетом Міністрів України прийнято рішення про подовження дії карантинних заходів до 22 червня, тому організатори Всеукраїнського благодійного фестивалю народної творчості «Купальські зорі» прийняли непросте рішення щодо перенесення фестивалю на наступний рік.

Це найважче рішення, яке нам коли-небудь доводилося приймати. Останній місяць ми не втрачали надії та працювали над створенням програми, розглядали різні варіанти виходу з кризи та до останнього вірили, що в нас буде можливість зустрітись з шанувальниками та учасниками фестивалю цього літа.

Проте, спостерігаючи за розвитком подій у світі та спілкуючись з нашими колегами, ми дійшли висновку, що перенесення - єдине правильне рішення в цій ситуації.

«Особисто для мене рішення про відміну фестивалю - важке, оскільки для мене, як і для багатьох членів нашої команди, цей фестиваль уже «традиція». Але зараз час іще одного випробування для нашого народу. І ми не можемо наражати людей на небезпеку, як і не можемо перенести фестиваль на інший період цього року. Але я вірю в краще. У нас буде ще не одне літо, де ми зберемося знову всією родиною біля Купальської ватри, а зараз ми мусимо побороти недугу» - відзначив керівник оргомітету фестивалю Олександр Бабич.

Друзі, ми закликаємо вас в черговий раз висловити свою любов до фестивалю. Скористайтеся можливістю відвідати Голу Пристань наступного року - так ви підтримаєте фестиваль і допоможете зробити його ще яскравішим та крутішим у 2021.

Джерело інформації: Газета "Вгору"

Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.