on-line с 20.02.06

Арт-блог

03.11.2020, 10:46

Ноябрь-2020

Мне мил ноябрь - предшественник зимы, Хоть самодур и нравом переменчив, С дождём и снегом, властью ранней тьмы, При свете фонарей почти застенчив... Люблю туманы, хруст подстывших луж, Незрячесть к лицам, дом с горячим чаем Ноябрь суров и сентиментам чужд, Скуп на цвета... Но так порой отчаян! Вдруг впустит солнце. И оно, спеша, День рассветит, раскрасит, отогреет... Весна - и только. Вот тогда Душа Вся встрепенётся и ...зазеленеет Алла Мироненко

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Новости региона

21.01.2021, 13:46

Стартував Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей"-2021

14.01.2021, 12:16

"Три празники приходять у гості" – новий проєкт від Херсонського обласного центру народної творчості

14.01.2021, 11:47

Фестивалі у громадах Херсонщини: дозвілля та користь

Фестиваль волонтерів читання

Ігор Мазур, заступник начальник управління культури ХОДА, зізнався, що по роботі доводиться читати багато документів, а от на художню літературу часу залишається замало, та, подивившись виступи волонтерів читання Херсонщини, запевнив, що влітку обов’язково візьметься за книжки.

1 червня у залі Херсонського училища культури відбувся фестиваль бібліотечних волонтерських команд Херсонської області «KsVolonterFest. Сходинка перша». П’ять кращих бригад області і міста: Каланчацька, Горностаївська, Голопристанська, Чаплинська та Херсонська, із міської бібліотеки-філії №22 для дітей, поділились своїм досвідом читання з іншими дітьми-волонтерами зі сцени училища у формі концертних номерів. Волонтерські бригади працювали в рамках проекту «П’ять сходинок до успіху: увімкни бібліотеку», який ініціювала Херсонська обласна бібліотека для дітей і реалізує разом із центральними бібліотеками для дітей – міськими та районними, за підтримки управління культури Херсонської обласної державної адміністрації та у партнерстві з департаментом освіти і науки, молоді та спорту ОДА – у регіоні, бібліотеками загальноосвітніх навчальних закладів – на місцевому рівні.

Протягом року сформовані волонтерські бригади із підлітків – школярів 5-9 класів, які читали кращі твори української та зарубіжної дитячої літератури дошкільникам і учням 1-4 класів. Старші діти проводили розважальні ігри та конкурси, спрямовані на заохочення молодших до самостійного та родинного читання. За пропозиціями волонтерів фонди окремих бібліотек-учасниць були поповнені сучасною дитячою літературою.

Проект триватиме до 2017 року. Щороку із 5 районів будуть запрошуватись до участі у фестивалях читання команди волонтерів, із тим, щоб продемонструвати свої творчі знахідки та успіхи у промоції читання змогли волонтерські бригади із усіх 20 районів Херсонщини, оцінити досвід однолітків та презентувати власний.

З вітальним словом до учасників фестивалю звернулись заступник начальника управління культури ХОДА Ігор Мазур і постійний спонсор заходів бібліотеки, директор торгівельної мережі книжкових магазинів «Учбова книга» Ганна Лісова. Команди нагородили дипломами учасників фестивалю і подарували книги та інтелектуальні ігри. А представники районних бібліотек Херсонщини ще й отримали дисконтні картки зі знижкою 10 % від «Учбової книги».

Оксана Гунько

 

Команда волонтерів Голопристанської районної
дитячої бібліотеки

 

Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.