on-line с 20.02.06

Арт-блог

01.08.2019, 10:03

Август-2019

Пахне мелісою й медом   Вранішній чай.   Серпень неждано до тебе, -   Що ж, зустрічай.     Меду прозорі краплини...   В вервиці дні   Мов кукурузні зернини,   Злото-ясні.     Пурпур томату достиглий,   Яблучок віск,   Тихі заграви вечірні,   В темряві зблиск.     Ночі такі баклажанові,   Пісня цикад...   Астри із неба рахманного   Падають в сад.         Літо спекотне дозріло,       Осінь гряде,       Сміло вже бронзове тіло       Холоду жде. Валентина П.

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Locations of visitors to this page

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Новости региона

19.09.2019, 14:12

У Херсоні розпочався проект "Коли книги оживають"

19.09.2019, 11:17

Яскравий потік свідомості Валерія Кописова

16.09.2019, 14:15

«Кронау-Fest»: у Високопіллі пройшов масштабний етно-фестиваль

> Организации > Шоу, массовые зрелища > Фестивали Таврии > Фестиваль «З країни в Україну» - у Каховці

 

Фестиваль «З країни в Україну» - у Каховці

«Люди змінюють міста, а громади Україну», «Все починається з культури», «Свідомі дії свідомих людей» - ці та інші гасла 11 серпня можна було зустріти на Набережній Каховки. Саме тут розмістились численні локації фестивалю «З країни в Україну», який вперше завітав не лише до Каховки, а й до Херсонської області.

Вся Набережна на один день перетворилася на величезний фестивальний майданчик, де знайти собі заняття до душі міг будь-хто: пограти в різноманітні інтелектуальні ігри, спробувати свої сили в майстер-класах у містечку майстрів, поспілкуватися з поетами і письменниками в зоні «відкритої бібліотеки», пограти в спортивні ігри та взяти участь в інших заходах. Допомогу в проведенні фестивалю забезпечили 160 волонтерів з усієї України, а сам він завітав до Каховки після Бердянська та Мелітополя. З Херсонщини ж він вирушить до Одеської області, де пройде у Чорноморську, Білгород-Дністровському та Ізмаїлі.

- Після Революції Гідності ми з друзями і колегами вирішили, що можемо зробити щось хороше для країни і поїхали з концертами до військових на схід. На одному з концертів вони нам розповіли, як місцеві жителі взяли керівника військового гарнізону в полон, а самим хлопцям не дозволяють купувати продукти в навколишніх магазинах. Це було так буденно розказано, що я зрозумів: «Це просто жах!». І зробив висновок: наші люди не знають, що робить українська армія, не знають, чим узагалі є наша країна. Щоб змінити таке ставлення ми вирішили організувати потужний культурно-просвітницький захід для Донецької і Луганської областей. Саме так народився мандрівний фестиваль «З країни в Україну», який в цьому році вперше вирушив до Херсонської, Одеської, Закарпатської та багатьох інших областей, - розповів організатор фестивалю, співзасновник фундації соціальних іновацій «З країни в Україну», соліст київського рок-гурту «Nesprosta» Денис Блощинський.

У цьому році фестиваль відбудеться у 18 містах України. «З країни в Україну» - це культурно-просвітницька подія, спрямована на розвиток української культури у невеликих містах. «Ми віримо, що немає окремого горя і проблем, які стосуються когось іншого, і в те, що немає більшої цінності, аніж життя та щастя людини. Тому в нашій діяльності ми намагаємося сповідувати системний підхід, сприймаючи світ цілісним, а проблеми країни - складним причинно-наслідковим ланцюжком», - вважають організатори заходу.

Завершився фестиваль у Каховці концертом за участі гуртів «Толока», «Nesprosta», «Secret Forest», Кіри Мазурі, Алекса Сілакова. Проведення «З країни в Україну» стало можливим завдяки фінансовій підтримці Агентства США з міжнародного розвитку USAID.

Олег Батурін
«Новий день».- №33 (5390).- 14.08.2019.- стр.20

Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.