on-line с 20.02.06

Арт-блог

06.02.2020, 09:16

Февраль 2020

Мело, мело по всей земле Во все пределы. Свеча горела на столе, Свеча горела. Как летом роем мошкара Летит на пламя, Слетались хлопья со двора К оконной раме. Метель лепила на стекле Кружки и стрелы. Свеча горела на столе, Свеча горела. На озаренный потолок Ложились тени, Скрещенья рук, скрещенья ног, Судьбы скрещенья. И падали два башмачка Со стуком на пол. И воск слезами с ночника На платье капал. И все терялось в снежной мгле Седой и белой. Свеча горела на столе, Свеча горела. На свечку дуло из угла, И жар соблазна Вздымал, как ангел, два крыла Крестообразно. Мело весь месяц в феврале, И то и дело Свеча горела на столе, Свеча горела. Борис Пастернак

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Locations of visitors to this page

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 

Новости региона

25.02.2020, 11:45

День пам`яті Героїв Революції Гідності в Херсонському училищі культури

24.02.2020, 15:51

Як педагоги мистецьких шкіл Херсонщини кваліфікацію підвищували

20.02.2020, 09:26

"Срібна голка і нить золота..."

> Организации > Шоу, массовые зрелища > Фестивали Таврии > Фестиваль «З країни в Україну» - у Каховці

 

Фестиваль «З країни в Україну» - у Каховці

«Люди змінюють міста, а громади Україну», «Все починається з культури», «Свідомі дії свідомих людей» - ці та інші гасла 11 серпня можна було зустріти на Набережній Каховки. Саме тут розмістились численні локації фестивалю «З країни в Україну», який вперше завітав не лише до Каховки, а й до Херсонської області.

Вся Набережна на один день перетворилася на величезний фестивальний майданчик, де знайти собі заняття до душі міг будь-хто: пограти в різноманітні інтелектуальні ігри, спробувати свої сили в майстер-класах у містечку майстрів, поспілкуватися з поетами і письменниками в зоні «відкритої бібліотеки», пограти в спортивні ігри та взяти участь в інших заходах. Допомогу в проведенні фестивалю забезпечили 160 волонтерів з усієї України, а сам він завітав до Каховки після Бердянська та Мелітополя. З Херсонщини ж він вирушить до Одеської області, де пройде у Чорноморську, Білгород-Дністровському та Ізмаїлі.

- Після Революції Гідності ми з друзями і колегами вирішили, що можемо зробити щось хороше для країни і поїхали з концертами до військових на схід. На одному з концертів вони нам розповіли, як місцеві жителі взяли керівника військового гарнізону в полон, а самим хлопцям не дозволяють купувати продукти в навколишніх магазинах. Це було так буденно розказано, що я зрозумів: «Це просто жах!». І зробив висновок: наші люди не знають, що робить українська армія, не знають, чим узагалі є наша країна. Щоб змінити таке ставлення ми вирішили організувати потужний культурно-просвітницький захід для Донецької і Луганської областей. Саме так народився мандрівний фестиваль «З країни в Україну», який в цьому році вперше вирушив до Херсонської, Одеської, Закарпатської та багатьох інших областей, - розповів організатор фестивалю, співзасновник фундації соціальних іновацій «З країни в Україну», соліст київського рок-гурту «Nesprosta» Денис Блощинський.

У цьому році фестиваль відбудеться у 18 містах України. «З країни в Україну» - це культурно-просвітницька подія, спрямована на розвиток української культури у невеликих містах. «Ми віримо, що немає окремого горя і проблем, які стосуються когось іншого, і в те, що немає більшої цінності, аніж життя та щастя людини. Тому в нашій діяльності ми намагаємося сповідувати системний підхід, сприймаючи світ цілісним, а проблеми країни - складним причинно-наслідковим ланцюжком», - вважають організатори заходу.

Завершився фестиваль у Каховці концертом за участі гуртів «Толока», «Nesprosta», «Secret Forest», Кіри Мазурі, Алекса Сілакова. Проведення «З країни в Україну» стало можливим завдяки фінансовій підтримці Агентства США з міжнародного розвитку USAID.

Олег Батурін
«Новий день».- №33 (5390).- 14.08.2019.- стр.20

Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.