on-line с 20.02.06

Арт-блог

01.07.2020, 09:38

Июль_2020

Июль По дому бродит привиденье. Весь день шаги над головой. На чердаке мелькают тени. По дому бродит домовой. Везде болтается некстати, Мешается во все дела, В халате крадется к кровати, Срывает скатерть со стола. Ног у порога не обтерши, Вбегает в вихре сквозняка И с занавеской, как с танцоршей, Взвивается до потолка. Кто этот баловник-невежа И этот призрак и двойник? Да это наш жилец приезжий, Наш летний дачник-отпускник. На весь его недолгий роздых Мы целый дом ему сдаем. Июль с грозой, июльский воздух Снял комнаты у нас внаем. Июль, таскающий в одёже Пух одуванчиков, лопух, Июль, домой сквозь окна вхожий, Всё громко говорящий вслух. Степной нечесаный растрепа, Пропахший липой и травой, Ботвой и запахом укропа, Июльский воздух луговой. Борис Пастернак

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Locations of visitors to this page

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Новости региона

06.07.2020, 10:07

У Херсоні презентують сайт-специфік перформанси «Червона лінія»

03.07.2020, 10:24

Роман херсонця спеціально відзначили на конкурсі “Коронація слова”

03.07.2020, 09:19

Гончарівка – на сторінках міжнародного туристичного путівника «Kherson&Region»

> Персоналии > Визуальное искусство > Петров Георгий Петрович > Георгій Петров: “Це вкрай важлива місія...”

Георгій Петров: “Це вкрай важлива місія...”

Нещодавно мешканці області мали змогу побувати на виставці відомого херсонського художника, члена Національної спілки художників України Георгія Петрова. Вона була відкрита у день, коли митцю виповнилося 83 роки. Незважаючи на свій поважний вік, Георгій Петрович не лише плідно працює, він ще й бере активну участь у підтримці щорічної Національної Всеукраїнської виставки-конкурсу дитячого малюнку «Я хочу жити в якісному світі», що проводиться Держспоживстандартом України.

Цього року переможцями регіонального етапу конкурсу стали 27 дітей віком від 5 до 17 років - учні середніх шкіл та спеціальних закладів Херсонської області. Дев'ять робіт юних художників були направлені у столицю для участі у Всеукраїнському етапі конкурсу.
Однією з найкращих київське журі визнало роботу 17-річної учениці Першого Українського дизайн-ліцею Тетяни Мороз (м. Херсон). Дівчину було запрошено до Києва, де під час святкування Європейського тижня якості переможці Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Я хочу жити в якісному світі» отримали дипломи та цінні подарунки.

Під час церемонії нагородження у Херсоні переможців регіонального конкурсу Георгій Петров привітав юних художників, а дітям, роботи яких три роки поспіль займали призові місця у Всеукраїнському етапі конкурсу, він подарував свої картини.
Свою небайдужість до конкурсу дитячого малюнка художник пояснює тим, що вважає вкрай важливою місію, яку поклав на себе Держспоживстандарт України у справі виховання майбутнього покоління, формування у дітей цілісного світогляду та бажання бачити світ якісним та наповненим природних барв.

Колектив ДП «Херсонстандартметрологія» приєднується до численних найкращих побажань, які отримав Георгій Петрович у свій день народження, а також висловлює щиру вдячність за підтримку та розвиток Всеукраїнської Національної виставки-конкурсу дитячого малюнку «Я хочу жити в якісному світі».

 

“Херсон маркет плюс”.- №8 (214).- 25.02-03.03.2010.- стр.12

Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.