on-line с 20.02.06

Арт-блог

22.12.2021, 11:41

Але згадати потім ріки ці і монохром засніженої крони, цю лінію рядка і оборони, цю риму, як троянду у руці.

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Новости региона

23.02.2022, 16:07

Гончарівка запрошує на майстер-клас із пластилінової анімації

23.02.2022, 15:54

У Xepcoнi пpoxoдить oблacний чeмпioнaт з кaйт-флaїнґу

23.02.2022, 15:47

Дванадцять років з дня створення парку "Олешківські піски" на Херсонщині

 

Гопри знову фестивалять

Фестиваль народної творчості «Купальські зорі» усьоме скликає давніх друзів та шанувальників, а також запрошує гостей до привітного сонячного куточка Херсонщини. 4 і 5 липня обіцяють бути насиченими на події, адже Гола Пристань розважатиме близько 35 тисяч гостей фестивалю. Цього разу концертна програма представлятиме учасників з України, Росії, Румунії, Польщі, Білорусі та Придністров'я. На глядачів чекає немало сюрпризів, адже програма на головній сцені побудована на основі вплетення в основне дійство музичних номерів з аншлагової вистави Херсонського академічного музично-драматичного театру ім. М. Куліша «Страшна помста». Про це повідомив під час прес-конференції у прес-клубі «Нового дня» директор і художній керівник театру, співорганізатор фестивалю Олександр Книга. Концертні номери професійних і самодіяльних артистів з різних міст України вплетуться у яскравий фестивальний вінок. Традиційне купальське вогнище, святковий салют опівночі розпочнуть програму популярних виконавців та рок-гуртів, серед яких Влад Цвітаєв та гурти «Едем» і «Гоголь-моголь».

Цього року обіцяє бути насиченою і виставкова експозиція творів народно-ужиткового мистецтва, в якій візьмуть участь 12 майстрів та творчих майстерень. З самого ранку працюватимуть ярмарок та виставки, проводитимуться спортивні змагання. Знову гостей чекають парусна регата, карнавальна хода, захоплюючі показові стрибки парашутистів та численні конкурси. Серед приємних сюрпризів фестивалю - відкриття скульптур. Так, голопристанська Русалонька тепер не буде одинокою на набережній, гідну компанію їй складе Водяник. З'явиться неподалік і новий Козак.

Вагома заслуга в тому, що фестиваль щороку набуває нового розмаху, належить численним спонсорам, підприємцям міста. Мер Голої Пристані Анатолій Негра задоволений, що фестиваль щоразу дає городянам та гостям прекрасну нагоду долучитися до культурного зростання, спілкування і ознайомлення з творчими набутками українських та зарубіжних музично-хореографічних колективів. «Місто радо зустрічає гостей. Нам навіть на думку не спадало, щоб фестиваль не відбувся, - говорить Анатолій Петрович. - Треба гуртом робити щось для людей, для їхнього духовного збагачення. Наше місто має багато традицій, започаткованих і підтриманих городянами, передусім молоддю, учнями шкіл. Це означає, що їхня енергія зосереджена на благо і ми просто не маємо права її стримувати. Ми плекаємо патріотизм, у тому числі й неперевершеним фольклорним святом, яким є фестиваль «Купальські зорі».

Олена Нечипуренко
"Новий день".- 02.07.2009

Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.