on-line с 20.02.06

Арт-блог

01.07.2020, 09:38

Июль_2020

Июль По дому бродит привиденье. Весь день шаги над головой. На чердаке мелькают тени. По дому бродит домовой. Везде болтается некстати, Мешается во все дела, В халате крадется к кровати, Срывает скатерть со стола. Ног у порога не обтерши, Вбегает в вихре сквозняка И с занавеской, как с танцоршей, Взвивается до потолка. Кто этот баловник-невежа И этот призрак и двойник? Да это наш жилец приезжий, Наш летний дачник-отпускник. На весь его недолгий роздых Мы целый дом ему сдаем. Июль с грозой, июльский воздух Снял комнаты у нас внаем. Июль, таскающий в одёже Пух одуванчиков, лопух, Июль, домой сквозь окна вхожий, Всё громко говорящий вслух. Степной нечесаный растрепа, Пропахший липой и травой, Ботвой и запахом укропа, Июльский воздух луговой. Борис Пастернак

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Locations of visitors to this page

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Новости региона

10.07.2020, 10:30

Перформанси про червону лінію і МАФи

08.07.2020, 11:08

На Херсонщину едут участники ралли «Чумацкий Шлях»

  Все фото Андрея Матросова из архива «Вгору» Ралли ...
08.07.2020, 10:30

На Херсонщині є гори? (фото)

> Новости региона > Готуйте картини та резюме!
Все новости

17.02.2020 16:00

 

Готуйте картини та резюме!

У херсонців з’явилася унікальна можливість отримати грошову винагороду за свій талант. Відбулася презентація арт-премії New Level RAY PRIZE, засновником якої є фотохудожник Михайло Рай. Прізвище ініціатора мистецького проєкту продубльовано у назві. Він не тільки визначатиме переможців, але й виступить спонсором. Призовий фонд - одна тисяча доларів.

Умови конкурсу такі - необхідно заповнити анкету та надіслати фото 5-ти своїх мистецьких робіт. Той або та, чий творчий доробок найбільше вразить журі, отримає приз. Переможців може бути від одного до трьох. Дедлайн подачі заявок - до 1 травня.

Премія New Level RAY PRIZE не має жодних обмежень щодо жанрів та технік візуального мистецтва. На конкурс можна подаватися з графікою, живописом, діджитал-артом, скульптурою, керамікою, мозаїкою, авторською анімацією, відеоартом, змішаною технікою та інше. Жодних обмежень окрім географічних, - учасники мають бути херсонцями.

Під час пресконференції довго сперечалися, чи можуть у конкурсі брати участь вихідці з Херсона, які тривалий час проживають за його межами? Все ж таки – ні. Вікових обмежень теж немає. Учасником може стати і студент-першокурсник, і бабуся, яка вийшла на пенсію й почала малювати. А от про дитячу творчість виникла довга дискусія, оскільки малюнки дітей дуже важко оцінити. Тому арт-об’єкти, створені дітьми, будуть допущені до конкурсу, але в пріоритеті все ж роботи дорослих номінантів.

Головна мета - заохотити вже більш-менш відомих митців створювати нові арт-об’єкти та розкрити досі невідомі таланти! Ось що про заснування цієї премії говорить сам Михайло Рай:

"Важко сказати, як виникла ця ідея, мабуть, наснилася, як таблиця хімічних елементів Менделєєву, - жартує Михайло. - Моєю пристрастю завжди була творчість. Тому я добре розумію, що креативним людям потрібна підтримка, вони мають розвиватися. І мені захотілося зробити щось для людей, для земляків. Я багато подорожую. Окрім того, що я фотохудожник, я ще й моряк. Тому рідко буваю вдома. Але друзі та знайомі розповідають, що у мистецькій сфері Херсона досі є наче якийсь вакуум, який треба заповнити. Тому, аби якось допомогти людям повірити в себе, перестати творити «в стіл», а знайомити зі своїм талантом, я і вирішив реалізувати такий проєкт".

Формат премії Михайло обрав не одразу. Тут на допомогу йому прийшли засновники Центру Культурного Розвитку «Тотем» Олена та Максим Афанасьєви. Разом з Михайлом вони розробили анкету та умови конкурсу. Олена Афанасьєва повідомила, що найкращі роботи відберуть для колективної виставки, що відбудеться в креативному просторі Урбан-сад. А про учасників, які потраплять у шорт-ліст конкурсу дізнаються і відомі українські галеристи. Олена Афанасьєва сподівається залучити фахівців з Мистецького Арсеналу, Я -Галереї, ЄрміловЦентру. Олена додає:

"Аби комусь з учасників надати перевагу, ми повинні побачити, хто ця людина, її рівень, її амбіції на майбутнє. Тому окрім пункту, де потрібно прикріпити 5 фотографій з роботами, в анкеті є ще запитання «На що ви витратите грошовий приз, якщо виграєте?». Це повинно бути щось творче. «Виплачу кредит» краще не писати. Це може бути покупка дорогих матеріалів для творчості, оренда майстерні або фотостудії, або втілення нового мистецького проєкту".

Максим Афанасьєв зауважив, що премія- також привід нарешті зробити собі якісне CV, тобто резюме, яким потім художник зможе користуватися в подальших конкурсах та фестивалях. Зазвичай, митець зосереджений більше на творчому процесі. Тож написання резюме з посиланнями на попередні конкурси для нього марудна справа, яку заведено відкладати «на потім». А погане СV може коштувати талановитому митцю участі у престижному проєкті.

Отже, заповнюйте анкету, надсилайте роботи та запрошуйте до участі обдарованих друзів! Не відкладайте на останній день! Прийом заявок вже розпочався.

Джерело інформації

Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.