on-line с 20.02.06

Арт-блог

04.05.2020, 10:16

Май - 2020

Май Ночь нас одарила первым теплым ливнем, Он унес последний холод с мраком зимним, Вся земля покрылась пестрыми коврами, Бархатной травою, яркими цветами. Белая береза распахнула почки: Не стоять же голой в майские денечки! Босиком помчались мы под ветром мая. Растянись на солнце, грейся, загорая! Муса Джалиль

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Locations of visitors to this page

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Новости региона

02.06.2020, 09:56

Знайомство з херсонським туризмом

01.06.2020, 11:22

У Херсонському музеї зберігається унікальне прес-пап'є

29.05.2020, 09:46

Можливості для креативної молоді

> Туризм, отдых, развлечения > Оздоровление в Таврии > Херсонщина: море, відпочинок, сервіс...

Херсонщина: море, відпочинок, сервіс...

10 квітня у приміщенні облдержадміністрації відбувся обласний семінар «Керування якістю послуг у сфері туристичного та оздоровчо-курортного комплексу», організований державним підприємством «Херсонстандартметрологія». У заході взяли участь керівники оздоровчих закладів регіону та представники регіональних управлінь, служб і підрозділів, які контролюють роботу цих закладів.

Як відзначено на семінарі, на даний час згідно проведеного управлінням культури і туризму облдержадміністрації моніторингу, туристично-курортна інфраструктура області в цілому знаходиться в належному стані і характеризується досить високим рівнем модернізації пансіонатів, готелів і баз відпочинку.
Підготовка до літнього оздоровчого сезону 2008 року проходить в регіоні відповідно до вимог підписаного у листопаді минулого року розпорядження голови облдержадміністрації Бориса Сіленкова «Про невідкладні заходи з удосконалення стану туристичної і курортної інфраструктури області». Цим документом передбачено, зокрема, проведення у районах необхідних заходів щодо озеленення закладів відпочинку та прилеглих до них територій, організації збирання та вивезення сміття під час літнього сезону, облаштування доріг, захисту джерел водопостачання, встановлення на пляжах наглядових веж та матеріально-технічного забезпечення рятувально-пошукових пунктів, наведення порядку у розташуванні пунктів торговельної мережі у туристично-рекреаційній зоні.

Учасники обласного семінару розглянули питання сертифікації оздоровчо-туристичних закладів, забезпечення в цих закладах прав споживачів щодо належного проживання та харчування, організації охорони здоров'я відпочиваючих, роботи пожежної та рятувальної служб на підприємствах рекреаційного комплексу.
Відзначено: технагляд щодо сертифікації пансіонатів та баз відпочинку (у тому числі, приватних) буде проводитись спеціалістами ДП «Херсонстандартметрологія» на початку оздоровчого сезону. Сертифікація зараз є обов'язковою - тобто, необхідно мати сертифікати відповідності на всі послуги, які надаються в цих закладах відпочиваючим (послуги проживання, харчування та інші).

Стосовно ж нібито великої кількості перевірок, що проводяться в оздоровчих закладах регіону, то ці перевірки, як акцентовано на семінарі, здійснюються з єдиною метою - підвищення на Херсонщині якості обслуговування туристів та відпочиваючих.
Докладніше про наявний на сьогодні стан справ у туристичному та оздоровчо-курортному комплексі Херсонщини, його здобутки і проблеми - у наступній сторінці «Стандарти та якість - споживачу».

Херсон маркет.-2008.04.23.

Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.